Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Kategorie produktów
Zakres cen
Wentylatory i odciągi trocin

KRÓCIEC WYLOTOWY WTK–5

357 

Stół szlifierski

2 900 

ODPYLACZ WORKOWY DO TROCIN I WIÓRÓW ZOT-4/2

6 912 

ODPYLACZ WORKOWY DO TROCIN I WIÓRÓW ZOT-4

8 070 

Króciec wylotowy wentylatora ZOT-2

500 

ODPYLACZ WORKOWY DO TROCIN I WIÓRÓW ZOT-2

4 079 

Króciec wylotowy wentylatora ZOT-1

398 

ODPYLACZ WORKOWY DO TROCIN I WIÓRÓW ZOT-1

3 104 

KRÓCIEC WYLOTOWY WTK–22

433 

WENTYLATOR WTK-22

13 960 

KRÓCIEC WYLOTOWY WTK–15

700 

WENTYLATOR WTK-15

13 000 

KRÓCIEC WYLOTOWY WTK–11

700 

WENTYLATOR WTK-11

11 000 

KRÓCIEC WYLOTOWY WTK–7

357 

WENTYLATOR WTK-7

5 147 

WENTYLATOR WTK-5

4 468 

KRÓCIEC WYLOTOWY WTK–4

357 

WENTYLATOR WTK-4

3 450 

KRÓCIEC WYLOTOWY WTK–2

317 

WENTYLATOR WTK-2

2 243 

KRÓCIEC WYLOTOWY WTK – 1

302 

WENTYLATOR WTK-1

2 029 

[sprzedane]Instalacja odciągowa zewnętrzna 4kw

Wentylatory i odciągi trocin

Zakład stolarski czy tartak to miejsce, w którym powstaje ogromna ilość trocin lub innych większych elementów pozostałych po obróbce drewna. W takim przypadku świetnie sprawdzą się solidne wentylatory do odciągu odpadków po drewnie. W naszej ofercie posiadamy w pełni sprawne urządzenia tego rodzaju, które można wykorzystać zarówno w profesjonalnym zakładzie, jak i w mniejszym warsztacie. Szeroki zakres mocy urządzeń gwarantuje, że poradzą sobie one nawet z dużą ilością trocin. Wentylatory cechują się również łatwością obsługi i wysoką mocą pracy. Kompaktowe rozmiary, wydajny silnik i wytrzymała, solidna konstrukcja sprawiają, że nasze wentylatory stolarskie do trocin to rozwiązania, które sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach przemysłowych. Mogą współpracować z większością maszyn do obróbki drewna dostępnych na rynku i wykorzystywanych w profesjonalnych warsztatach – grubościówkami, urządzeniami do frezowania, a także piłami oraz pilarkami taśmowymi.

Produkty charakteryzują się wysoką sprawnością odsysania. Są kompatybilne z króćcami ssącymi i wylotowymi o różnych średnicach. Wyposażone w nowoczesne, metalowe turbiny nowej generacji odsysają wióry oraz trociny z wysoką prędkością. Niezawodne silniki elektryczne, które je napędzają, są zasilane z sieci trójfazowej o napięciu 400 V i zabezpieczono je dodatkowym wyłącznikiem bezpieczeństwa.

Wentylatory do warsztatu

W naszej ofercie posiadamy wentylatory przemysłowe zarówno polskich, jak i zagranicznych producentów. Są one w pełni sprawne i przeznaczone do pracy np. na liniach produkcyjnych, w magazynach czy fabrykach. Cechują się przede wszystkim wysoką mocą pracy. Dzięki wydajnym silnikom mogą być użytkowane przez kilka godzin bez przerwy. Maszyny oferowane są w przystępnych cenach. Warto pamiętać o prawidłowym montażu wentylatora, gdyż tylko tak będzie on pracował w poprawny efektywny sposób. W razie potrzeby służymy fachową pomocą i doradztwem. Zastosowanie dostępnych w naszym bogatym asortymencie rozwiązań pozwala na znaczną redukcję zawartości pyłu w powietrzu, który jest emitowany przez pracujące na terenie warsztatu obróbki drewna maszyny.

Wentylatory stolarskie do trocin, które oferujemy, są zaprojektowane z wykorzystaniem najnowszych technologii w branży, dzięki czemu uzyskano bardzo kompaktowe i praktyczne rozmiary urządzeń, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej, przemysłowej wydajności i mocy. Filtry nabojowe i tulejowe wykorzystywane do ich konstrukcji zapewniają najwyższe osiągi procesów filtracji i oczyszczania powietrza wewnątrz pomieszczeń warsztatowych. Dodatkowo maszyny są wyposażone w systemy automatycznego, elektronicznego czyszczenia filtra, co dodatkowo podnosi ich skuteczność i żywotność. Dostępne rozwiązania oferują dużą powierzchnię filtracyjną.

Wydajne wentylatory stolarskie do trocin w niskiej cenie

Profesjonalne wentylatory stolarskie do trocin, które możesz u nas kupić, skutecznie usuwają pyły i zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu, będące efektem procesów obróbki materiałów drewnianych i drewnopodobnych. Charakteryzują się wysoką wydajnością i stabilnością, a także odpornością na intensywną eksploatację. Kwadratowy kształt obudowy (dostępne są również modele o innej konstrukcji) zapewnia łatwość montażu, transportu i magazynowania. Specjalnie wykonane elementy robocze pozwalają zarówno na pracę z suchymi, jak i mokrymi trocinami. Mogą pracować w instalacjach o dowolnej wielkości. Oferowane przez nasz sklep wentylatory stolarskie zapewniają wysoką jakość filtracji i skutecznie oczyszczają środowisko pracy. Jeżeli szukasz najlepszych rozwiązań dla swojego warsztatu lub zakładu obróbki drewna – skorzystaj z naszego bogatego asortymentu!

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów