Wyświetlanie wszystkich 5 wyników

Rozwiń

Odciąg trocin stacja filtrująca z wybierakiem celkowym

50 000  NETTO
system odciągowy z  możliwością odzysku oczyszczonego powietrza wybierak ślimakowy zawór celkowy system pneumatyczny regeneracji filtrów klapy bezpieczeństwa silnik główny o

Odciąg trocin z wybierakiem i odzyskiem powietrza

50 000  NETTO
Odciąg trocin Ventil Veneta system odciągowy z  możliwością odzysku oczyszczonego powietrza wybierak ślimakowy zawór celkowy system pneumatyczny regeneracji filtrów klapy

Wentylator Nestro 18,5 kw do powietrza

5 500  4 500  NETTO
Wentylator Nestro 18,5 kw wentylator przeznaczony do pracy po „czystej stronie” silnik o mocy 18,5 kw wlot do wentylatora o

Wentylator odciąg trocin MZ Aspiratori 30 kw

10 000  NETTO
Wentylator odciąg trocin MZ Aspiratori typ RM800/T moc silnika głównego 30 kw przeniesienie napędu paski klinowe prędkość obrotowa 1470 RPM
Zamknij

Wymiennik ciepła z wentylatorem

3 000  NETTO
Wymiennik ciepła wymiary 220 x 140 x 280h cm moc silnika 9,2 kw nagrzewnica o wymiarach 220 x 140 cm

Oferujemy profesjonalne odciągi do trocin będące jednym z podstawowych sprzętów obecnych w każdym warsztacie stolarskim. Używane urządzenia z naszego asortymentu charakteryzują się wysoką wydajnością pracy, a zarazem dobrym stanem technicznym.

Wykonane z trwałych materiałów, takich jak blacha ocynkowana rozwiązania pozwalają na szybkie i sprawne usuwanie produktów ubocznych obróbki drewna. Zapewniają doskonałe warunki przepływu, a jednocześnie stałą siłę ssania nawet przy intensywnej eksploatacji.

Używane odciągi do trocin dla zakładów stolarskich

Znajdujące się w naszym asortymencie używane odciągi do trocin dla zakładów stolarskich to profesjonalne konstrukcje charakteryzujące się wysoką solidnością wykonania. Niezawodne i trwałe rozwiązania są wyposażone w kółka ułatwiające ich przemieszczanie. Produkty są zbudowane z użyciem wysokiej jakości komponentów. Odporne na uszkodzenia wentylatory zapewniają doskonałe chłodzenie wszystkich podzespołów. W zależności od modelu istnieje możliwość podłączenia nawet kilku maszyn do pojedynczego urządzenia.

Oferowane produkty są kompatybilne z większością dostępnych worków przeznaczonych do przechowywania pyłów oraz wiórów pochodzących z warsztatów obróbki drewna. Dostarczane są z pokrywami ochronnymi oraz zamykającymi, a także rozdzielaczami do rur.

Solidne i trwałe odciągi wiórów drzewnych w niskiej cenie

Znajdziesz u nas solidne i trwałe urządzenia, takie jak używany odciąg wiórów drzewnych w niskiej cenie. Dostępne są w wielu wersjach z różnymi średnicami króćców ssących, a także możliwościach zasilania napięcie 230 V oraz 400 V. Niewielka waga sprzętu ułatwia transport.

Niezależnie od obciążenia oferowane przez nas konstrukcje zapewniają doskonałe i niezmienne osiągi w trakcie procesu ssania. Jednocześnie charakteryzują się bardzo wydajną, a zarazem cichą pracą. Cechuje je także wysoka bezawaryjność i tania eksploatacja. Dostępne u nas produkty są wyposażone w specjalne drążki teleskopowe, które ułatwiają operowanie maszyną oraz jej regulację na całej wysokości. Producent przewidział również możliwość ich sprawnego przemieszczania, na co pozwala zoptymalizowana podstawa jezdna.

Wybierz tanie, stolarskie odciągi do trocin z drugiej ręki

Nasze używane stolarskie odciągi do trocin to produkty z drugiej ręki w dobrym stanie technicznym i atrakcyjnie niskiej cenie. Są wyposażone w wiele praktycznych udogodnień podnoszących komfort, a zarazem bezpieczeństwo pracy operatora.

Wysokiej jakości rozwiązania zapewniają bardzo dużą wydajność ssania i mogą pracować w warunkach przemysłowych. Jeżeli szukasz niezawodnych i tanich urządzeń do odsysania wiórów drzewnych, to skorzystaj z naszej bogatej oferty!

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie: