Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

Rozwiń

Odciąg do trocin 2 workowy

4 650  NETTO
Odciąg do trocin 2 workowy Moc silnika 4kw 2 worki filtrujące 2 worki na urobek Włącznik i wyłącznik przy odciągu

Odciąg trocin Pettini Franco PFD

42 000  NETTO
Odciąg trocin Pettini Franco PFD Ilość worków 120 Średnica worków 20cm Długość worków 175cm Wymiary filtra 500x150x480 cm H Wentylator

Odciąg trocin EUC 631

45 000  NETTO
Odciąg trocin EUC 631 Ilość worków 80 Średnica worków 250mm Długość worków 260cm Wymiary filtra 480(+90) x160x500 h cm

Odciąg trocin Zanetti F.Z

30 000  NETTO
Odciąg trocin Zanetti F.Z Ilość worków 88 Średnica worków 200mm Długość worków 230cm Moc odciągu 15kw

Wentylator Nestro 18,5 kw do powietrza

5 500  4 500  NETTO
Wentylator Nestro 18,5 kw wentylator przeznaczony do pracy po „czystej stronie” silnik o mocy 18,5 kw wlot do wentylatora o
Zamknij

Wymiennik ciepła z wentylatorem

3 000  NETTO
Wymiennik ciepła wymiary 220 x 140 x 280h cm moc silnika 9,2 kw nagrzewnica o wymiarach 220 x 140 cm

Oferujemy profesjonalne odciągi do trocin będące jednym z podstawowych sprzętów obecnych w każdym warsztacie stolarskim. Używane urządzenia z naszego asortymentu charakteryzują się wysoką wydajnością pracy, a zarazem dobrym stanem technicznym.

Wykonane z trwałych materiałów, takich jak blacha ocynkowana rozwiązania pozwalają na szybkie i sprawne usuwanie produktów ubocznych obróbki drewna. Zapewniają doskonałe warunki przepływu, a jednocześnie stałą siłę ssania nawet przy intensywnej eksploatacji.

Używane odciągi do trocin dla zakładów stolarskich

Znajdujące się w naszym asortymencie używane odciągi do trocin dla zakładów stolarskich to profesjonalne konstrukcje charakteryzujące się wysoką solidnością wykonania. Niezawodne i trwałe rozwiązania są wyposażone w kółka ułatwiające ich przemieszczanie. Produkty są zbudowane z użyciem wysokiej jakości komponentów. Odporne na uszkodzenia wentylatory zapewniają doskonałe chłodzenie wszystkich podzespołów. W zależności od modelu istnieje możliwość podłączenia nawet kilku maszyn do pojedynczego urządzenia.

Oferowane produkty są kompatybilne z większością dostępnych worków przeznaczonych do przechowywania pyłów oraz wiórów pochodzących z warsztatów obróbki drewna. Dostarczane są z pokrywami ochronnymi oraz zamykającymi, a także rozdzielaczami do rur.

Solidne i trwałe odciągi wiórów drzewnych w niskiej cenie

Znajdziesz u nas solidne i trwałe urządzenia, takie jak używany odciąg wiórów drzewnych w niskiej cenie. Dostępne są w wielu wersjach z różnymi średnicami króćców ssących, a także możliwościach zasilania napięcie 230 V oraz 400 V. Niewielka waga sprzętu ułatwia transport.

Niezależnie od obciążenia oferowane przez nas konstrukcje zapewniają doskonałe i niezmienne osiągi w trakcie procesu ssania. Jednocześnie charakteryzują się bardzo wydajną, a zarazem cichą pracą. Cechuje je także wysoka bezawaryjność i tania eksploatacja. Dostępne u nas produkty są wyposażone w specjalne drążki teleskopowe, które ułatwiają operowanie maszyną oraz jej regulację na całej wysokości. Producent przewidział również możliwość ich sprawnego przemieszczania, na co pozwala zoptymalizowana podstawa jezdna.

Wybierz tanie, stolarskie odciągi do trocin z drugiej ręki

Nasze używane stolarskie odciągi do trocin to produkty z drugiej ręki w dobrym stanie technicznym i atrakcyjnie niskiej cenie. Są wyposażone w wiele praktycznych udogodnień podnoszących komfort, a zarazem bezpieczeństwo pracy operatora.

Wysokiej jakości rozwiązania zapewniają bardzo dużą wydajność ssania i mogą pracować w warunkach przemysłowych. Jeżeli szukasz niezawodnych i tanich urządzeń do odsysania wiórów drzewnych, to skorzystaj z naszej bogatej oferty!

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie: