Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Kategorie produktów
Zakres cen
Odciągi trocin

Wygarniacz do silosa + wentylator 11kw

18 000 

Wentylator do odciągu Stiavelli irio 11kw

7 000 

Instalacja odciągowa Mogentale Luigi 37kw

95 000 

Stół szlifierski

2 900 

ODPYLACZ WORKOWY DO TROCIN I WIÓRÓW ZOT-4/2

6 912 

ODPYLACZ WORKOWY DO TROCIN I WIÓRÓW ZOT-4

8 070 

ODPYLACZ WORKOWY DO TROCIN I WIÓRÓW ZOT-2

4 079 

ODPYLACZ WORKOWY DO TROCIN I WIÓRÓW ZOT-1

3 104 

WENTYLATOR WTK-22

13 960 

WENTYLATOR WTK-15

13 000 

WENTYLATOR WTK-11

11 000 

WENTYLATOR WTK-7

5 147 

Wentylator odciągowy Nestro 18,5 kw, po czystej stronie

3 500 

[sprzedane]Odciąg trocin z filtrami 3kw

[sprzedane]Instalacja odciągowa IMAS 22.000m3

[sprzedane]Instalacja odciągowa 11kw

[sprzedane]Instalacja odciągowa 15kw

[sprzedane]Instalacja odciągowa F.lli Ferrari

[sprzedane]Stacja filtrująca Mion&Mosole

Odciąg trocin używany – wyciągi do trocin

Oferujemy profesjonalne odciągi do trocin będące jednym z podstawowych sprzętów obecnych w każdym warsztacie stolarskim. Używane urządzenia z naszego asortymentu charakteryzują się wysoką wydajnością pracy, a zarazem dobrym stanem technicznym.

Wykonane z trwałych materiałów, takich jak blacha ocynkowana rozwiązania pozwalają na szybkie i sprawne usuwanie produktów ubocznych obróbki drewna. Zapewniają doskonałe warunki przepływu, a jednocześnie stałą siłę ssania nawet przy intensywnej eksploatacji.

Odciąg trocin używany dla zakładów stolarskich

Znajdujące się w naszym asortymencie używane odciągi do trocin dla zakładów stolarskich to profesjonalne konstrukcje charakteryzujące się wysoką solidnością wykonania. Niezawodne i trwałe rozwiązania są wyposażone w kółka ułatwiające ich przemieszczanie. Produkty są zbudowane z użyciem wysokiej jakości komponentów. Odporne na uszkodzenia wentylatory zapewniają doskonałe chłodzenie wszystkich podzespołów. W zależności od modelu istnieje możliwość podłączenia nawet kilku maszyn do pojedynczego urządzenia.

Wyciąg do trocin kompatybilny z workami

Oferowane odciągi trocin używane są kompatybilne z większością dostępnych worków przeznaczonych do przechowywania pyłów oraz wiórów pochodzących z warsztatów obróbki drewna. Dostarczane są z pokrywami ochronnymi oraz zamykającymi, a także rozdzielaczami do rur.

Solidny i trwały odciąg do trocin w niskiej cenie

Znajdziesz u nas solidne i trwałe urządzenia, takie jak używany odciąg wiórów drzewnych w niskiej cenie. Dostępne są w wielu wersjach z różnymi średnicami króćców ssących, a także możliwościach zasilania napięcie 230 V oraz 400 V. Niewielka waga sprzętu ułatwia transport.

Niezależnie od obciążenia oferowane przez nas konstrukcje zapewniają doskonałe i niezmienne osiągi w trakcie procesu ssania. Jednocześnie charakteryzują się bardzo wydajną, a zarazem cichą pracą. Cechuje je także wysoka bezawaryjność i tania eksploatacja. Dostępne u nas produkty są wyposażone w specjalne drążki teleskopowe, które ułatwiają operowanie maszyną oraz jej regulację na całej wysokości. Producent przewidział również możliwość ich sprawnego przemieszczania, na co pozwala zoptymalizowana podstawa jezdna.

Wybierz tanie, stolarskie odciągi do trocin z drugiej ręki

Nasze używane stolarskie odciągi do trocin to produkty z drugiej ręki w dobrym stanie technicznym i atrakcyjnie niskiej cenie. Są wyposażone w wiele praktycznych udogodnień podnoszących komfort, a zarazem bezpieczeństwo pracy operatora.

Wysokiej jakości rozwiązania zapewniają bardzo dużą wydajność ssania i mogą pracować w warunkach przemysłowych. Jeżeli szukasz niezawodnych i tanich urządzeń do odsysania wiórów drzewnych, to skorzystaj z naszej bogatej oferty!

Odciąg trocin – co to jest?

Odciąg trocin to urządzenie wykorzystujące zasysanie do usuwania materiałów sypkich suchych i mokrych, wytworzonych podczas procesu obróbki drewna. Urządzenie wyposażone jest w turbinę zasysającą powietrze razem z zanieczyszczeniami z miejsca pracy, które następnie przechodzi przez worki filtracyjne. Wióry drewniane i pył pozostają w worku, a oczyszczone powietrze jest wyrzucane na zewnątrz urządzenia.

Jakie odciągi trocin znajdują się w ofercie?

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz odciągów trocin, takich jak: workowe, dwuworkowe, a także wentylatory i instalacje odciągowe czy stacje filtrujące. Odciągi trocin to podstawowy element zakładu stolarskiego, gdyż dzięki wysokiej wydajności, pozwalają na sprawne i szybkie pozbycie się odpadów, które powstały w trakcie obróbki. Produkty, które oferujemy, są najwyższej jakości, mają spory zapas mocy, a także posiadają pojemne pojemniki na odpady, co czyni je niezwykle pomocnym narzędziem w pracy z drewnem.

Jakie zastosowanie mają odciągi do trocin?

Odciągi do trocin pozwalają zachować czystość i bezpieczeństwo w miejscu pracy. Usuwają z niego wszelkie zanieczyszczenia i sypkie odpady powstałe podczas maszynowej obróbki drewna. Odsysają i magazynują w wymiennych workach filtracyjnych pyły, trociny i wszystkie inne substancje sypkie niestwarzające zagrożenia wybuchu. W zależności od potrzeb można stosować mniejsze, mobilne odciągi lub większe, stacjonarne, używane do odsysania trocin nawet z kilku maszyn jednocześnie.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów