Wyświetlanie wszystkich 9 wyników

Rozwiń

Ostrzałka Vollmer CHF 210

15 000  NETTO
automat do ostrzenia pił rok produkcji 1998  
Zamknij

Ostrzałka do pił szerokotaśmowych Arti Bileme automat

25 000  NETTO
Ostrzałka do pił szerokotaśmowych Arti Bileme Typ PNK S rok produkcji 2007 układ chłodzenia dwie prędkości ostrzenia maksymalna wysokość ostrzonej

Ostrzałka do pił tarczowych Loroch AK Automat

24 000  NETTO
Ostrzałka do pił tarczowych Loroch AK Automat rok 1993 średnica tarczy min/max – 80/710 mm podziałka 3-25 mm rodzaj tarczy

Ostrzałka do pił trakowych Loroch HY automat

12 000  NETTO
ostrzałka do pił trakowych loroch automat hydrauliczny regulowana ilość cykli ostrzenia, max 12 cykli listwa podziałowa 25 mm w komplecie
Zamknij

Ostrzałka do pił VOLLMER LILIPUT

3 000  NETTO
Typ: NS/700 Silnik napędzający tarcze 0,37 kw Hydrauliczna ostrzałka Rok produkcji 1990

Ostrzałka uniwersalna Primultini

3 000  NETTO
Ostrzałka uniwersalna Primultini przeznaczona do pił taśmowych do pił trakowych do pil tarczowych średnica ściernicy 200 mm
-20%
Zamknij

Szlifierka magnesowa Jung LBG , zadbana

10 000  8 000  NETTO
Szlifierka francuskiej firmy LBG Typ R 600 silnik sciernicy 2,2 kw

Walce walcarka do pił taśmowych BOGLI

3 500  NETTO
Walcarka do pił taśmowych BOGLI model BW 2 wymiary maszyny: 3000x800x1950 mm

Ostrzenie profesjonalnych narzędzi, takich jak noże, tarcze, wałki, wiertła czy frezy wymaga zastosowania wysokiej jakości rozwiązań. Oferowane przez nas używane ostrzałki stolarskie to doskonale zaprojektowane produkty, które charakteryzują się bezpieczeństwem obsługi.

Ostrzarki dostępne w naszej ofercie są skonstruowane z wykorzystaniem najnowszych technologii, dzięki czemu pracują wydajnie i nie wpadają w niepożądane wibracje. Jednocześnie pozwalają na szybkie naostrzenie przyrządów wykorzystywanych w stolarstwie.

Używane ostrzałki stolarskie w niskiej cenie

Wszechstronne rozwiązania ostrzące dostępne w naszym asortymencie charakteryzują się wysoką powtarzalnością efektów. Łatwa konfiguracja i natychmiastowe przygotowanie do pracy zapewniają wygodę użytkowania. Są również odporne na intensywną eksploatację.

Dzięki zastosowaniu specjalnych rozwiązań konstrukcyjnych możliwa jest pełna kontrola ostrzałki do narzędzi nad przebiegiem procesu ostrzenia. Usunięte zostanie dokładnie tyle stali, ile oczekujemy. Wszystkie oferowane tutaj produkty objęte są gwarancją sprzedawcy.

Wśród naszego asortymentu można znaleźć profesjonalne maszyny wyposażone w specjalne mechanizmy zapobiegające przegrzewaniu się w trakcie pracy. Umożliwiają one ostrzenie na wolnych obrotach, a także chłodzenie wodą. Niwelują ryzyko niepożądanego przegrzania.

Solidne i trwałe maszyny do ostrzenia narzędzi

Znajdujące się w naszej ofercie solidne i trwałe maszyny do ostrzenia narzędzi są dostępne w atrakcyjnie niskich cenach. Używany sprzęt jest dobrym stanie technicznym i nim trafi do sprzedaży, przechodzi szereg testów jakości i bezpieczeństwa, a także kompleksowy przegląd.

Zabezpieczenia przed przegrzaniem sprawiają, że obrabiany materiał jest chroniony przed utratą twardości i rozhartowaniem, które dyskwalifikowałoby go z dalszego wykorzystania. Zachowanie doskonałych właściwości fizycznych stali to duża zaleta oferowanych urządzeń.

Wolnoobrotowe ostrzałki dostępne w naszym asortymencie umożliwiają także pracę z wykorzystaniem tzw. kamieni naturalnych o różnej ziarnistości. Dzięki temu możliwe jest również końcowe obrobienie ostrzonego narzędzia i wypolerowanie jego krawędzi.

Profesjonalne ostrzałki dla zakładów stolarskich

Wysokiej klasy, profesjonalne ostrzałki dla zakładów stolarskich dystrybuowane przez nasz sklep to nowoczesne, używane maszyny o doskonałych parametrach użytkowych. Specjalne procedury wprowadzania wyrobów do sprzedaży zapewniają, że kupujesz produkt w dobrym stanie technicznym. Jeżeli szukasz skutecznych i tanich narzędzi do ostrzenia przyrządów warsztatowych do swojego zakładu, to skorzystaj z naszej bogatej oferty.