Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Kategorie produktów
Gilotyny

Używane gilotyny do drewna

Profesjonalne gilotyny pneumatyczne do blach są stosowane w wielu gałęziach przemysłu. Dzięki nim możliwe jest precyzyjne i szybkie wycinanie elementów z metalowych arkuszy, które później trafiają do konstrukcji maszyn i urządzeń. Oferujemy używane rozwiązania w niskich cenach, które charakteryzują się bardzo dobrym stanem technicznym. Dostępne u nas produkty pozwalają na sprawną i wydajną obróbkę surowców. Wycięte krawędzie są estetyczne i doskonale gładkie, nie mają zadziorów i nie wymagają dodatkowego szlifowania lub innych poprawek. Przyspieszają produkcję, dzięki brakowi konieczności stosowania etapu wykończeniowego. Mogą być sterowane ręcznie lub elektronicznie.

Oferowane w atrakcyjnie niskich cenach używane gilotyny do blach stalowych umożliwiają wykorzystanie tzw. odpadów poprodukcyjnych i cięcie ich w paski lub inne kształty, celem późniejszego wykorzystania. Stanowią one niezbędne wyposażenie wielu pracowni i warsztatów stolarskich, a także dużych zakładów przemysłowych. Pozwalają na bezpieczną i szybką pracę, przy jednocześnie niewielkich kosztach eksploatacji i wysokiej niezawodności.

Używane gilotyny do cięcia blachy

W naszym sklepie kupisz profesjonalne urządzenia do obróbki metali z tzw. drugiej ręki. To sposób na zaoszczędzenie dużych ilości gotówki, gdyż nie odbiegają one znacząco stanem technicznym od nowych maszyn, są w pełni funkcjonalne, a zarazem są dużo tańsze. Każda używana gilotyna do blach charakteryzuje się wysoką siłą cięcia i dużą dźwignią. Specjalne ostrza gwarantują bezproblemowe wycinanie profili, płaskowników, pasków, a także rurek. Są wykorzystywane zarówno w specjalistycznych warsztatach, jak i pracowniach hobbystów i amatorów.

Precyzyjne i solidne gilotyny pneumatyczne

Specjalne rozwiązania pozwalają na łatwe i pewne mocowanie gilotyny w podłożu. Ergonomiczny uchwyt dźwigni jest odpowiednio wyprofilowany, gwarantując dobry chwyt, dzięki gumowej obudowie. Sama konstrukcja urządzeń jest bardzo stabilna i solidna. Maszyny stolarskie są niepodatne na uderzenia i wilgoć oraz odporne na działanie korozji i smarów.

Ostrza wykonane z najwyższej jakości, wysokogatunkowej stali zapewniają szybkie, precyzyjne i perfekcyjnie gładkie cięcie, bez niedoskonałości. Obrabiane blachy nie wymagają dodatkowej obróbki końcowej.

Gilotyny do cięcia blachy dla przemysłu

Masywna budowa urządzeń gwarantuje ich ponadczasową trwałość. Są wyposażone w dodatkowe ograniczniki długości cięcia i przymiary kąta prostego. Sama obsługa jest prosta i nie wymaga specjalistycznych szkoleń. Jeżeli szukasz używanej gilotyny do blachy stalowej w niskiej cenie i dobrym stanie – nie wahaj się z nami skontaktować.

Jakie gilotyny znajdują się w ofercie naszego sklepu?

W asortymencie naszej oferty można znaleźć profesjonalne, używane gilotyny dla przemysłu. Oferta może zmieniać się i być uzupełniana o nowe produkty, ale warto zwrócić uwagę na przykład na takie rozwiązania jak:

  • Gilotyna do forniru Josting QFS 1000
  • Gilotyna do listew ram obrazów.

Staramy się, by produkty z naszej oferty cechowały się prostotą podczas codziennej obsługi oraz wysokim poziomem skuteczności. Dzięki temu będą one mogły się realnym wsparciem podczas codziennej pracy w warsztacie czy zakładzie.

Jakie zastosowanie mają gilotyny?

Gilotyny do cięcia blachy mogą być wykorzystane w takich przedsiębiorstwach jak na przykład zakłady produkcyjne i firmy przemysłowe. Urządzenia te umożliwiają szybkie cięcie metalowych arkuszy; pracownik nie musi wówczas poświęcać na wykonanie tego zadania wiele czasu oraz siły. Gilotyna do blachy to dobry sposób na to, by móc wykorzystać odpady metalowe powstałe w trakcie produkcji. Mogą one dzięki temu zostać pocięte np. na paski i wykorzystane w dalszym procesie produkcji.

Gilotyny do blachy – co to jest?

Specjalistyczne gilotyny do blachy to niezbędny element wyposażenia w nowoczesnym zakładzie stolarskim. Dzięki temu urządzeniu można w prosty sposób ciąć partie metalowe o różnej długości. W ten sposób stolarz jest w krótkim czasie obrobić materiał tak, by można było go zastosować podczas danego zlecenia. Do zalet, którymi cechują się gilotyny do blachy, należy prostota podczas codziennej obsługi.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie

 

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów