Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

Rozwiń
-25%
Zamknij

Gilotyna do blach BOUTILLON 4 – 2500 mm

20 000  15 000  NETTO
Gilotyna do blachy marki Boutillon 4- 2500 mm długość cięcia 2500 mm maksymalna grubość blachy 4 mm hydraulika o mocy
-17%
Zamknij

Gilotyna do blachy 200cm niemiecka mocna!!!!

9 656  8 000  NETTO
SCHARRINGHAUSEN Typ HS/S długość cięcia 2050mm grubość cięcia 2mm Moc silnika 4kw, obroty 1440 obr/min sterowanie pedałem gabaryty; dł.300cm x

Profesjonalne gilotyny pneumatyczne do blach są stosowane w wielu gałęziach przemysłu. Dzięki nim możliwe jest precyzyjne i szybkie wycinanie elementów z metalowych arkuszy, które później trafiają do konstrukcji maszyn i urządzeń. Oferujemy używane rozwiązania w niskich cenach, które charakteryzują się bardzo dobrym stanem technicznym. Dostępne u nas produkty pozwalają na sprawną i wydajną obróbkę surowców. Wycięte krawędzie są estetyczne i doskonale gładkie, nie mają zadziorów i nie wymagają dodatkowego szlifowania lub innych poprawek. Przyspieszają produkcję, dzięki brakowi konieczności stosowania etapu wykończeniowego. Mogą być sterowane ręcznie lub elektronicznie.

Oferowane w atrakcyjnie niskich cenach używane gilotyny do blach stalowych umożliwiają wykorzystanie tzw. odpadów poprodukcyjnych i cięcie ich w paski lub inne kształty, celem późniejszego wykorzystania. Stanowią one niezbędne wyposażenie wielu pracowni i warsztatów stolarskich, a także dużych zakładów przemysłowych. Pozwalają na bezpieczną i szybką pracę, przy jednocześnie niewielkich kosztach eksploatacji i wysokiej niezawodności.

Używane gilotyny do cięcia blachy

W naszym sklepie kupisz profesjonalne urządzenia do obróbki metali z tzw. drugiej ręki. To sposób na zaoszczędzenie dużych ilości gotówki, gdyż nie odbiegają one znacząco stanem technicznym od nowych maszyn, są w pełni funkcjonalne, a zarazem są dużo tańsze. Każda używana gilotyna do blach charakteryzuje się wysoką siłą cięcia i dużą dźwignią. Specjalne ostrza gwarantują bezproblemowe wycinanie profili, płaskowników, pasków, a także rurek. Są wykorzystywane zarówno w specjalistycznych warsztatach, jak i pracowniach hobbystów i amatorów.

Precyzyjne i solidne gilotyny pneumatyczne

Specjalne rozwiązania pozwalają na łatwe i pewne mocowanie gilotyny w podłożu. Ergonomiczny uchwyt dźwigni jest odpowiednio wyprofilowany, gwarantując dobry chwyt, dzięki gumowej obudowie. Sama konstrukcja urządzeń jest bardzo stabilna i solidna. Maszyny są niepodatne na uderzenia i wilgoć oraz odporne na działanie korozji i smarów.

Ostrza wykonane z najwyższej jakości, wysokogatunkowej stali zapewniają szybkie, precyzyjne i perfekcyjnie gładkie cięcie, bez niedoskonałości. Obrabiane blachy nie wymagają dodatkowej obróbki końcowej.

Gilotyny do blachy dla przemysłu

Masywna budowa urządzeń gwarantuje ich ponadczasową trwałość. Są wyposażone w dodatkowe ograniczniki długości cięcia i przymiary kąta prostego. Sama obsługa jest prosta i nie wymaga specjalistycznych szkoleń. Jeżeli szukasz używanej gilotyny do blachy stalowej w niskiej cenie i dobrym stanie – nie wahaj się z nami skontaktować.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie