Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Kategorie produktów
Zakres cen
Wiertarki: Wielowrzecionowe

Wiertarki wielowrzecionowe używane

Wiertarka wielowrzecionowa używana jest masywnym urządzeniem o wielorakim zastosowaniu, wykorzystywana jest w zakładach przemysłowych, stolarskich albo jako jeden z elementów linii produkcyjnych. Jest ona połączona ze stołem roboczym i umożliwia wykonywanie bardzo precyzyjnych nawierceń, uzyskując różną głębokość wiercenia. Używana wiertarka wielowrzecionowa to prawdziwy must-have w każdym warsztacie stolarskim!

Wiertarki wielowrzecionowe – właściwości

Wiertarka wielowrzecionowe używane to obecnie jedne z najbardziej praktycznych i precyzyjnych urządzeń do obróbki drewna, są przeznaczone głównie dla profesjonalistów, ale ich obsługa nie jest skomplikowana, dlatego nie przysporzy większych problemów amatorom. Początkującym stolarzom przydadzą się także bezpieczne w użytkowaniu frezarki górnowrzecionowe.  Najważniejsze właściwości, jakimi charakteryzuje się wielowrzecionowa wiertarka to wielkość i odległość między osiami wrzecion wiertarskich, a także ilość samych wrzecion. Ważnym parametrem jest również głowica wiertarska i jej wyposażenie oraz możliwości regulacji maszyny. Ustawienia głowicy mogą być wprowadzane ręcznie lub pneumatycznie. Zamontowane na wrzecionach wiertła powinny być zamontowane w taki sposób, aby można było je łatwo i prosto wymienić, dobrym rozwiązaniem w tym wypadku są szybkozłączki, w których wiertła są zaciskane. Dobra wiertarka wielowrzecionowa jest skonstruowane w taki sposób, aby zajmowała jak najmniej miejsca i miały swobodny dostęp.

Wiertarki wielowrzecionowe – zastosowanie

Klasyczne wiertarki wielowrzecionowe mają szerokie zastosowanie, wybór urządzenia powinien być uzależniony od tego, czy będzie ono wykorzystywane przez wiele lat do częstej obróbki drewna, czy raczej do sporadycznych prac. Przez stolarzy maszyna jest wykorzystywana między innymi do wykonywania wierceń montażowych oraz otworów na zawiasy czy mocowania półek. W zakładach stolarskich wykorzystywane są również czopiarki, mają możliwość zastosowania narzędzi frezarskich, dzięki czemu urządzenie może spełniać wiele funkcji.

Wiertarka wielowrzecionowa używana może być również wyposażona w urządzenia ułatwiające obróbkę różnych elementów. Przed wyborem maszyny, trzeba wiedzieć wcześniej, jakie elementy będą obrabiane, można wówczas zastosować liniały boczne odpowiedniej wielkości, w miarę potrzeby mogą być one również zamontowane od frontu. Zaletą wiertarki wielowrzecionowej jest nie tylko precyzja, ale także powtarzalność wykonywanych elementów. Jednym z ważniejszych czynników jest również rozmiar urządzenia, trzeba brać pod uwagę, że wielowrzecionowa wiertarka może zajmować sporo miejsca w warsztacie stolarskim.

Jakie wiertarki wielowrzecionowe znajdują się w ofercie?

Profesjonalne wiertarki wielowrzecionowe to ważny element naszej oferty. W asortymencie możecie Państwo znaleźć na przykład takie modele wiertarek wielowrzecionowych jak:

  • Wiertarka modułowa-wielowrzecionowa Elind,
  • Wiertarka wielowrzecionowa Maggi Boring 23,
  • Wiertarka do wiercenia zawiasów BLUM MINIPRESS,
  • Wiertarka wielowrzecionowa Mesa 21,
  • Wiertarka wielowrzecionowa Masterwood K23,

oraz wiele innych. Wszystkie z nich łączą takie cechy wspólne, jak wysoka jakość wykonania oraz skuteczność.

Wiertarka wielowrzecionowa – ile kosztuje?

Wiertarka wielowrzecionowa to urządzenie, które pozwala na szybką obróbkę elementów drewnianych – jest to niezbędnik w zakładach stolarskich. Ile kosztuje wiertarka wielowrzecionowa? Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ ceny są uzależnione od tak różnorodnych czynników jak marka producenta, zakres dodatkowych funkcji (frezowanie itp.), a w przypadku urządzeń używanych – także stanu technicznego. Generalnie jednak dobrej jakości wiertarka wielowrzecionowa to koszt od kilku do kilkunastu tysięcy złotych.

Jakie zastosowanie mają wiertarki wielowrzecionowe?

Wiertarki są kojarzone przede wszystkim jako urządzenia przydatne do drobnych prac remontowych w domu. Zupełnie inaczej wygląda jednak sytuacja, jeśli chodzi o profesjonalne odmiany tych narzędzi, tzn. wiertarka wielowrzecionowa. Tego typu urządzenia pozwalają na szybkie wykonywanie otworów przeznaczonych na zawiasy, mocowania półek itp. Ponieważ niektóre dostępne modele na rynku są wyposażone także w dodatkowe funkcje, możliwe jest wykorzystanie wiertarki wielowrzecionowej np. w charakterze frezarki.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Szlifierka szerokotaśmowa

Wyrówniarko grubościówka używane

Wiertarka wielowrzecionowa

Czopiarki do drewna

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów