Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Kategorie produktów
Zakres cen
Wiertarki: stołowe , kolumnowe

Używane wiertarki stołowe i kolumnowe

Wiertarka stołowa to jedno z podstawowych narzędzi w warsztacie. Wykorzystasz ją zarówno przy tworzeniu wyrobów z drewna, jak i stalowych. Często jednak ceny nowych urządzeń są dla wielu zaporowe. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości maszyny od najlepszych producentów, w przystępnych cenach. 

Używana wiertarka kolumnowa – nie tylko do drewna

Używana wiertarka stołowa to świetne rozwiązanie dla firm dysponujących mniejszym budżetem, ale również dla garażowych majsterkowiczów. Przystępne ceny powodują, że możesz posiadać w pełni sprawny i profesjonalny sprzęt w swoim zakładzie czy warsztacie. Maszyny tej używa się najczęściej do precyzyjnych wierceń w drewnie, ale przy zastosowaniu odpowiednich wierteł śmiało posłuży również do prac w metalu. W naszej ofercie znajdziesz wiertarki o mocy od 0,75KW wzwyż. Wyposażono je w mocne silniki dwubiegowe, które gwarantują precyzję pracy oraz niezawodność. Wiertarki stołowe używane sprzedajemy na bardzo korzystnych warunkach, a po zalogowaniu masz możliwość negocjacji ceny.

Wiertarka stołowa – niezbędne narzędzia w każdym warsztacie

Wiertarka stołowa to pozycja obowiązkowa w każdym warsztacie stolarskim, metalurgicznym czy nawet przydomowym garażu. Ale nie jest jedynym, bez którego ciężko się obejść. W naszej ofercie znajdziesz szeroką ofertę między innymi szlifierek szerokotaśmowych, bez których ciężko wyobrazić sobie profesjonalną obróbkę drewna pod meble czy inne konstrukcje. Jeśli prowadzisz małą firmę, to warto zapoznać się ze wszystkimi modelami kompresorów. Wszystkie pozycje przez nas oferowane to modele najlepszych marek. Mają szerokie zastosowanie w branży stolarskiej, samochodowej i wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba użycia narzędzi pneumatycznych. Wyposażenie warsztatu w używaną wiertarkę stołową, szlifierkę czy kompresor to idealne rozwiązanie dla rozwijających się firm albo dla osób ceniących sobie komfort. Urządzenia są w pełni sprawne oraz sprawdzone przez specjalistów pod każdym kątem, a to daje Ci duże oszczędności.

Jakie zastosowanie ma wiertarka stołowa?

Wiertarka stołowa to urządzenie do wykonywania otworów, w którym wiertło znajduje się na nieruchomej szynie. Operator może je podnosić lub opuszczać, ale nie ma możliwości, by poruszyło się ono podczas pracy, w przypadku wykonywania otworów na ukos, najpierw trzeba ją więc odpowiednio ustawić. Praca z taką wiertarką wymaga nauki, ale nie jest skomplikowana, pozwala za to wykonywać otwory z najwyższą precyzją i nie ma możliwości na popełnienie błędu podczas pracy. 

Jakie zastosowanie ma wiertarka kolumnowa?

Wiertarka kolumnowa to podstawowe wyposażenie zarówno każdej firmy zajmującej się rzemiosłem, jak i garażowych majsterkowiczów.

Jej podstawową funkcją jest wykonywanie precyzyjnych otworów w drewnie. Jednak doskonale poradzi sobie także z metalowymi elementami, wystarczy zmienić wiertło. Nieruchoma konstrukcja wiertarki poruszająca się tylko do góry i w dół zapewnia najwyższą precyzję wykonywanej pracy. 

Zobacz też inne kategorie w naszym sklepie:

Szlifierka przelotowa

Szczotkarki

Wiertarka wielowrzecionowa

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów