Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Kategorie produktów
Zakres cen
Wiertarki: oscylacyjne, wielowrzecionowe

Wiertarki wielowrzecionowe i oscylacyjne

Wiertarki różnego rodzaju to jedne z podstawowych narzędzi w każdym profesjonalnym warsztacie stolarskim. Przy masowej produkcji mebli, skrzyń oraz innych konstrukcji drewnianych, ciężko obejść się bez profesjonalnego sprzętu. Oferujemy wiertarki oscylacyjne tylko najlepszych sprawdzonych marek.

Zalety profesjonalnego sprzętu

Wiertarka oscylacyjna wrzecionowa to idealny sprzęt zarówno do małego warsztatu stolarskiego, jak i do produkcji masowej. Sprawdza się do wiercenia w różnych materiałach drewnianych oraz drewnopochodnych. Urządzenia wrzecionowe pozwalają wykonać wiele otworów jednocześnie, dzięki czemu świetnie sprawdzają się podczas produkcji mebli. Urządzenia tego typu są bardzo szybkie i wydajne, co poprawia komfort pracy oraz realnie umożliwia wydajniejszą pracę. Najczęściej wykorzystywane są przy produkcji mebli skrzyniowych, ale sprawdzają się również w stolarce budowlanej. Mogą być używane do obróbki różnych materiałów drewnianych oraz drewnopochodnych.

Jaka jest cena profesjonalnej wiertarki oscylacyjnej?

Jest to sprzęt dla profesjonalistów oraz do zakładów przemysłowych. Nowe urządzenia często potrafią kosztować ponad 100 tysięcy złotych. W naszej ofercie znajdziesz wiertarki oscylacyjne najlepszych marek już od 8 tysięcy złotych. Kwota uzależniona jest oczywiście od stopnia zaawansowania urządzenia. Jednakże jest to inwestycja na lata, która znacząco wpłynie na jakość Twojej pracy oraz szybkość wykonywania przeróżnych projektów. Wiertarki oscylacyjne mają za zadanie służyć długimi latami sprawnie oraz wydajnie i świetnie radzą sobie z pracą ciągłą i dużymi obciążeniami. Jest to sprzęt dla zawodowców, ale prosta konstrukcja i łatwa obsługa sprawia, że nawet niedoświadczona osoba szybko poradzi sobie z ustawieniami oraz pracą przy nim.

Jakie jeszcze narzędzia będą niezbędne?

Wiertarka pozioma oscylacyjna to tylko jedno z wielu narzędzi, które znajdziesz w naszej ofercie. Posiada wiele znakomitych funkcji i jest wręcz niezbędna przy produkcji, jeśli chcesz wciąż podnosić jakość swojej pracy. Jednak to nie jedyne urządzenie, które znajdziesz w naszej ofercie. Żaden, nawet najmniejszy zakład nie może funkcjonować bez dobrej jakości pił stolarskich. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Strugarki czterostronne to kolejne narzędzie podnoszące komfort oraz zwiększające wydajność zakładu. Posiadamy w ofercie również szeroki wybór frezarek. Konkurencyjne ceny, współpraca z najlepszymi producentami oraz ogromny wybór urządzeń powoduje, że jesteśmy najbardziej konkurencyjnym dystrybutorem narzędzi na rynku.

Zobacz też inne kategorie w naszym sklepie:

Wyrówniarko grubościówka używane

Szlifierka przelotowa

Szczotkarki do drewna

Wielopiła

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów