Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Kategorie produktów
Szlifierki: Tarczowe

Są to urządzenia przeznaczone do końcowej obróbki, czyszczenia i wyrównywania powierzchni. Najczęściej, szlifierki używa się do pracy z drewnem, jednak dobrej jakości szlifierki tarczowe sprawdzą się także do twardszych i bardziej wymagających materiałów. Z możliwością pracy w pionie i poziomie, automatycznym lub manualnym sterowaniem, szlifierki tarczowe to prawdziwie uniwersalne urządzenia na każde warunki i potrzeby.

Jakość i niezawodność szlifierek tarczowych

Szlifierki tarczowe znajdujące się w naszej ofercie są trwałe i wytrzymałe. Do ich produkcji wykorzystywane są wyłącznie najwyższej jakości materiały, co gwarantuje ich świetne działanie przez długie lata. Zaopatrujemy naszych klientów w produkty sprowadzane od znanych i zaufanych producentów. Profesjonalne urządzenia do szlifowania drewna gwarantują bezawaryjną, niezakłóconą, jednostajną pracę przez długi czas. Staranne wykończenie, ergonomiczny design i zminimalizowane wibracje sprawiają, że jest to sprzęt wygodny i prosty w użyciu, co zapewnia komfort pracy dla operatora nawet przez wiele godzin na raz.

Działanie szlifierek tarczowych jest testowane w skrajnych warunkach, przed udostępnieniem produktów do sprzedaży. Dzięki temu, możesz mieć pewność, że mają sprawdzoną produktywność, niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania. Odpowiednio dobrana szlifierka do potrzeb użytkownika gwarantuje sprawność, szybkość i wygodę pracy, przy jednoczesnym zachowaniu dokładności działania.

Szeroki wybór urządzeń do szlifowania

Spośród licznych szlifierek taśmowych oferowanych w naszym sklepie, każdy z pewnością znajdzie produkt zgodny ze swoimi oczekiwaniami. Posiadamy urządzenia różnych rozmiarów i specyfikacji – od małych sprzętów, które świetnie sprawdzą się w domu lub garażu do prywatnego użytkowania, po szlifierki przemysłowe, znakomite do tartaków i firm zajmujących się obróbką drewna. W ofercie znajdziesz każdą z popularnych średnic tarczy. Oprócz samych szlifierek, w ofercie znajdziesz także wymienne krążki ścierne o różnej ziarnistości, przeznaczone do każdego trybu pracy i dowolnych materiałów oraz szlifierki innych rodzajów (długotaśmowe, krawędziowe, przelotowe, szczotkarki, szerokotaśmowe).

Maszyny stolarskie online

Nasza firma zaopatruje klientów we wszystkie rodzaje maszyn stolarskich – zapraszamy do skorzystania z oferty szlifierek tarczowych i innych urządzeń. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania sprzętu, szybką i bezpieczną wysyłkę oraz profesjonalną obsługę i doradztwo w kwestii wyboru urządzeń. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu – zawsze chętnie służymy pomocą.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów