Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone Skontaktuj sięz nami: +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

Kategorie produktów
Zakres cen
Szlifierki: Szerokotaśmowe

Szlifierka szerokotaśmowa SCM Sandya 3

38 000 

Szlifierka szerokotaśmowa SCM Sandya Uno

25 000 

Szlifierka szerokotaśmowa SCM CL 1100

28 000 

Szlifierka szerokotaśmowa Stefani

38 000 

Szlifierka szerokotaśmowa SCM Sandya 10

50 000 

Szlifierka szerokotaśmowa Paoloni Kalibra 10

35 000 

Szlifierka szerokotaśmowa CB 2NRT1030

30 000 

Szlifierka szerokotaśmowa SCM Sandya CL110 BASE

19 000 

Szlifierka szerokotaśmowa SCM CL110

21 000 

Szlifierka szerokotaśmowa Vietmac PL-84/kombi

21 000 

Szlifierka szerokotaśmowa Costa AK CT 1150

51 000 

Szlifierka szerokotaśmowa DMC Polisand

25 000 

Szlifierki szerokotaśmowe

Szukając wysokiej jakości wyposażenia pracowni stolarskiej nie można pominąć szlifierki szerokotaśmowej. Od jej jakości zależy jakość wykonywanej pracy oraz jej efekt końcowy. Podobnie jak Państwo stawiamy na solidność, trwałość i niezawodność, dlatego komponujemy naszą ofertę ze starannie wyselekcjonowanych produktów. W ten sposób powstała propozycja szlifierek stolarskich, które pozwalają osiągnąć wysoką jakość szlifowanych powierzchni, dzięki regulacji tempa pracy są wygodne w użytkowaniu, a zastosowaniu najlepszych materiałów łatwe w konserwacji.

Szlifierki szerokotaśmowe do drewna

Szeroki wybór różnych modeli szlifierek szerokotaśmowych pozwala dostosować produkt do indywidualnych wymagań. W ofercie produkty posiadające wiele funkcji dodatkowych, w tym również możliwość zastosowania dodatkowego wyposażenia, które pozwoli na wykonywanie różnych dodatkowych prac wykończeniowych, takich jak czyszczenie czy polerowanie.

Jak działają szlifierki szerokotaśmowe do drewna?

Szlifierka szerokotaśmowa przeznaczona do obróbki wykończeniowej drewna to urządzenie, którego funkcjonowanie oparte jest na działaniu szerokiej taśmy szlifierskiej o odpowiedniej chropowatości. Prawidłowa praca tego typu urządzeń wymaga dociśnięcia taśmy za pomocą walca kontaktowego, trzewika lub belki dociskowej. Szlifierka szerokotaśmowa do drewna pozwala na realizację szeregu podstawowych operacji technologicznych realizowanych podczas obróbki drewna litego i elementów wykonanych z tworzyw sztucznych, do których zalicza się procesy takie jak: wyrównywanie powierzchni elementu, kalibrowanie, szlifowanie wykańczające, szlifowanie międzyoperacyjne i końcowe szlifowanie powłok lakierowanych.

Gdzie wykorzystywane są szlifierki szerokotaśmowe dostępne w WOOD SOLUTION?

Proponowane szlifierki, takie jak szlifierka szerokotaśmowa SCM, szlifierka szerokotaśmowa SICAR, szlifierka szerokotaśmowa Stefani czy szlifierka szerokotaśmowa WEBER to urządzenia, które doskonale sprawdzają się przy obróbce wykończeniowej elementów wykonanych z drewna. Mogą być one z powodzeniem wykorzystywane do przeprowadzenia obróbki wykańczającej elementów o bardzo zróżnicowanych kształtach i wymiarach, a ich obróbka realizowana jest przy wykorzystaniu rozmaitych parametrów dostosowanych do aktualnie realizowanego projektu. Stwarza to niemal nieograniczone możliwości odnośnie ich implementacji. Proponowane przez Nas szlifierki szerokotaśmowe znajdują one swoje zastosowanie w przemyśle budowlanym i meblarskich, gdzie z powodzeniem wykorzystywane są zarówno podczas realizacji jednostkowych zadań w małych zakładach stolarskich, jak i produkcji seryjnej w profesjonalnych, wielkopowierzchniowych zakładach produkcyjnych. W każdym z tych zastosowań, doskonałe parametry techniczne szlifierek szerokotaśmowych sprawiają, że obróbka realizowana jest sprawnie, szybko i bezpiecznie.

Chcąc wyposażyć zakład w kompleksowe stanowiska pozwalające na realizowanie wydajnej i dokładnej obróbki szeregu różnorodnych elementów warto sięgnąć także po inne urządzenia przeznaczone do obróbki drewna dostępne w Naszej ofercie, które doskonale uzupełnią obróbkę realizowaną przy pomocy szlifierki szerokotaśmowej. Warte uwagi są m.in. czopiarki obwiedniowe do drewna pozwalające na precyzyjne wykonywanie złącz doczołowych oraz szlifierki krawędziowe do drewna, które doskonale sprawdzają się podczas końcowej obróbki wykończeniowej powierzchni cylindrycznych czy większych płaszczyzn oraz otworów. Zdecydowanie się na nie umożliwiają przeprowadzanie kompleksowych procesów obróbczych, które pozwalają na produkcję wysokiej klasy wyrobów o różnorodnych kształtach i wymiarach.

Szlifierka szerokotaśmowa do drewna – dlaczego warto?

Nowoczesne maszyny stolarskie, takie jak szlifierki szerokotaśmowe do drewna to urządzenia gwarantujące realizację procesów obróbczych na najwyższym poziomie. Każda szlifierka szerokotaśmowa dostępna w ofercie WOOD SOLUTION to produkt pochodzący od znanych i cenionych na całym świecie producentów wytwarzających swoje produkty z wysokiej jakości elementów roboczych, które posiadają ergonomiczną i wytrzymałą konstrukcję. Doskonale radzą sobie one z obróbką elementów drewnianych o różnorodnych kształtach, wymiarach oraz dowolnej twardości i fakturze. Realizowana przy ich pomocy obróbka wykończeniowa to niezwykle wydajny i efektywny proces. Ponadto, proponowane szlifierki szerokotaśmowe to bezpieczne w eksploatacji rozwiązanie, które bez większych problemów zapewnia długi czas eksploatacji nawet na obciążonych stanowiskach produkcyjnych.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Koszyk