Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Kategorie produktów
Zakres cen
Szlifierki: Szczotkarki/ polerki

Profesjonalne szczotkarki do drewna i polerki

Wysoce wydajne maszyny do szczotkowania i polerki, które oferujemy świetnie sprawdzą się w każdym zakładzie stolarskim i tartaku. Proponujemy Państwu precyzyjne urządzenia w atrakcyjnych cenach, doskonałe do zastosowań przemysłowych. Nasze szczotkarki i polerki do drewna spełniają najwyższe standardy, co wynika między innymi z tego, że pochodzą od uznanych producentów krajowych i zagranicznych. Świetnie sprawdzą się w pracy długofalowej jako zautomatyzowane wyposażenie do obróbki różnego rodzaju materiałów.

Szczotkarki do strukturyzacji

W asortymencie znajdziecie Państwo różnego rodzaju polerki wałowe, a także szczotkarki do drewna wyposażone w 3 lub 4 głowice. Polecamy również maszyny do strukturyzacji drewna. Można je wykorzystać między innymi przy strukturyzacji desek podłogowych. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszym asortymentem i dokonania korzystnych zakupów. W razie potrzeby służymy również pomocą w doborze odpowiedniej maszyny, dopasowanej do konkretnego zakresu prac.

Szczotkarki do drewna i ich zastosowanie

Szczotkarka do drewna to elektryczne urządzenie, które stanowi niezwykle przydatne i funkcjonalne rozwiązanie pozwalające na sprawne, szybkie i efektywne oczyszczanie obrabianych elementów. Jest to niezwykle przydatne podczas realizowania procesów szlifowania oraz polerowania powierzchni, a także jej dogłębnego oczyszczenia i gratowania.

Szczotkarki stanowią niezwykle wszechstronne maszyny stosowane do czyszczenia różnorodnych twardych powierzchni i elementów konstrukcyjnych wykonanych z tworzyw, takich jak drewno, blacha, tworzywa sztuczne, ceramika czy materiały mineralne. Zapewnia to szerokie możliwości zastosowania szczotkarek w obszarach przemysłowych, budowlanych i remontowych, gdzie wykorzystywane są one zarówno do wykonywania pojedynczych zadań, jak i prac realizowanych na dużą skalę przez przedsiębiorstwa produkcyjne. Szczotkarka chętnie wybierana jest także przez majsterkowiczów, którzy realizują drobne prace związane z czyszczeniem, szczotkowaniem, polerowaniem czy szlifowaniem dowolnych materiałów konstrukcyjnych.

Szczotkarka do drewna – jaką wybrać?

W ofercie WOOD SOLUTION dostępne są wyselekcjonowane produkty od renomowanych producentów urządzeń obróbkowych. Wśród nich znajdują się m.in. wysokiej klasy szczotkarki do drewna TES, szczotkarki Valmec, szczotkarki Quickwood czy szczotkarki Cattinair, które charakteryzują się odmiennymi parametrami technicznymi, konstrukcją i funkcjonalnością.

Przed wyborem odpowiedniego urządzenia dostosowanego do określonego zastosowania i stawianych przez nie wymagań warto zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników. Do najważniejszych z nich zalicza się moc urządzenia i jego prędkość obrotowa na biegu jałowym. Niezwykle istotne są także wymiary szczotki oraz zastosowane rozwiązania konstrukcyjne, które decydują o funkcjonalności danego urządzenia.

Inne urządzenia obróbkowe w ofercie WOOD SOLUTIONS

W zastosowaniach przemysłowych i budowlanych oprócz szczotkarek potrzebne są także inne urządzenie, które pozwolą na otrzymanie doskonałego efektu końcowego w postaci oczyszczonej, gładkiej powierzchni. Znajdziesz u Nas szereg profesjonalnych urządzeń, które doskonale sprawdzają się podczas realizacji obróbki elementów drewnianych i elementów wykonanych z innego rodzaju tworzyw. Do jednych z najpopularniejszych urządzeń dostępnych w WOOD SOLUTIONS zalicza się szlifierki szerokotaśmowe i szlifierki krawędziowe pozwalające na uzyskanie zachwycającego efektu końcowego po przeprowadzonej obróbce wykończeniowej.

W profesjonalnych warsztatach stolarskich, możemy spotkać wiele różnych urządzeń i narzędzi. Jednym z nich jest szczotkarka do drewna (postarzarka do drewna), która umożliwia profesjonalną obróbkę materiału. Każdy profesjonalista doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że przepisy Bezpieczeństwa Higieny Pracy, czyli BHP to nie wszystko. Bardzo ważny jest także właściwy dobór urządzeń i narzędzi, które będą znajdować się w warsztacie stolarskim. Warto wybierać urządzenia renomowanych marek od sprawdzonych producentów, a właśnie takie znajdziecie Państwo w ofercie naszego sklepu.

Szczotkarka do drewna – co to jest i do czego służy?

Szczotkarka do drewna jest urządzeniem elektrycznym, stanowiącym bardzo przydatne i niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, które umożliwia sprawny, efektywny a przede wszystkim szybki, proces oczyszczania danych obrabianych elementów. Wykazuje to bardzo dużą przydatność, zwłaszcza podczas realizacji procesów polerowania powierzchni oraz szlifowania, a także w przypadku gratowania i dogłębnego oczyszczania.

Tą jakże wszechstronną maszynę zwaną szczotkarką do drewna, stosuje się w przypadku oczyszczania najróżniejszych powierzchni twardych oraz elementów konstrukcyjnych, które zostały wykonane z materiałów, takich jak drewno, tworzywa sztuczne, blacha, materiały mineralne, lub też ceramika. Skutkuje to powszechnym zastosowaniem szczotkarek w obszarach takich jak: przemysł, remontowy i budowlany. Szczotkarki idealnie sprawdzają się tam w roli wykonywania pojedynczych zadań oraz zleceń wykonywanych na skalę masową przez różnego rodzaju firmy produkcyjne. Ze szczotkarki bardzo chętnie korzystają także różnego rodzaju majsterkowicze, którzy korzystają z niej do czyszczenia, polerowania, szczotkowania czy szlifowania różnych rodzajów materiałów konstrukcyjnych. 

Szczotkarka do drewna – na co zwrócić uwagę?

Warto zastanowić się nad wyborem właściwej szczotkarki, zanim dokonamy jej zakupu. Na co warto zwrócić uwagę? 

  • Jaka jest moc danego urządzenia?
  • Jaką posiada prędkość obrotową na biegu jałowym?
  • Jakie są wymiary szczotki?
  • Jakich użyto w niej zastosowań konstrukcyjnych?

Warto także zdecydować się na wybór urządzeń od znanych i renomowanych marek. W naszym sklepie właśnie takie posiadamy. Jesteśmy przekonani, że wśród oferowanych towarów w naszym sklepie, znajdziecie Państwo takie urządzenia i maszyny, które sprostają Państwa wymaganiom i spełnią także najróżniejsze oczekiwania. W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami drogą mailową, czy też telefoniczną.

Szczotkarka do drewna – co to jest?

Szczotkarka do drewna to profesjonalne narzędzie ręczne do obróbki drewna. Jest rodzajem szlifierki, która wykorzystuje różne rodzaje szczotek do czynności związanych z obróbką powierzchni. Szczotkarka pozwala na dokładne oczyszczanie powierzchni drewnianej oraz zmianę i eksponowanie jej tekstury dzięki zastosowaniu różnych rodzajów wymiennych szczotek, na przykład do stworzenia efektu postarzania.

Jakie szczotkarki do drewna znajdują się w ofercie?

W ofercie sklepu maszyny-stolarskie.com.pl znajdują się wysokiej klasy szczotkarki do drewna. W zależności od docelowego przeznaczenia dostępne są dedykowane do różnych celów szczotkarki, które charakteryzują się odmiennymi parametrami, takimi jak moc, czy prędkość obrotowa na biegu jałowym. W ofercie dostępne są modele takich producentów jak TES, Valmec, Quickwood oraz Cattnair.

Jakie zastosowanie ma maszyna do szlifowania drewna?

Szczotkarki do drewna to urządzenia, które świetnie sprawdzają się w przedsiębiorstwach zajmujących się obróbką drewna. Główną funkcją, którą pełni maszyna do szlifowania drewna jest oczyszczanie drewna, tak aby przygotować je do dalszej obróbki. Oprócz obróbki drewna, szczotkarki idealnie sprawdzą się do czyszczenia blach, ceramiki, materiałów sztucznych i mineralnych.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów