Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone Skontaktuj sięz nami: +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

Kategorie produktów
Zakres cen
Szlifierki: Szczotkarki/ polerki

Szczotkarki i polerki

Wysoce wydajne maszyny do szczotkowania i polerki, które oferujemy świetnie sprawdzą się w każdym zakładzie stolarskim i tartaku. Proponujemy Państwu precyzyjne urządzenia w atrakcyjnych cenach, doskonałe do zastosowań przemysłowych. Nasze szczotkarki i polerki do drewna spełniają najwyższe standardy, co wynika między innymi z tego, że pochodzą od uznanych producentów krajowych i zagranicznych. Świetnie sprawdzą się w pracy długofalowej jako zautomatyzowane wyposażenie do obróbki różnego rodzaju materiałów.

Szczotkarki do strukturyzacji

W asortymencie znajdziecie Państwo różnego rodzaju polerki wałowe, a także szczotkarki do drewna wyposażone w 3 lub 4 głowice. Polecamy również maszyny do strukturyzacji drewna. Można je wykorzystać między innymi przy strukturyzacji desek podłogowych. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszym asortymentem i dokonania korzystnych zakupów. W razie potrzeby służymy również pomocą w doborze odpowiedniej maszyny, dopasowanej do konkretnego zakresu prac.

Szczotkarki do drewna i ich zastosowanie

Szczotkarka do drewna to elektryczne urządzenie, które stanowi niezwykle przydatne i funkcjonalne rozwiązanie pozwalające na sprawne, szybkie i efektywne oczyszczanie obrabianych elementów. Jest to niezwykle przydatne podczas realizowania procesów szlifowania oraz polerowania powierzchni, a także jej dogłębnego oczyszczenia i gratowania.

Szczotkarki stanowią niezwykle wszechstronne maszyny stosowane do czyszczenia różnorodnych twardych powierzchni i elementów konstrukcyjnych wykonanych z tworzyw, takich jak drewno, blacha, tworzywa sztuczne, ceramika czy materiały mineralne. Zapewnia to szerokie możliwości zastosowania szczotkarek w obszarach przemysłowych, budowlanych i remontowych, gdzie wykorzystywane są one zarówno do wykonywania pojedynczych zadań, jak i prac realizowanych na dużą skalę przez przedsiębiorstwa produkcyjne. Szczotkarka chętnie wybierana jest także przez majsterkowiczów, którzy realizują drobne prace związane z czyszczeniem, szczotkowaniem, polerowaniem czy szlifowaniem dowolnych materiałów konstrukcyjnych.

Szczotkarka do drewna – jaką wybrać?

W ofercie WOOD SOLUTION dostępne są wyselekcjonowane produkty od renomowanych producentów urządzeń obróbkowych. Wśród nich znajdują się m.in. wysokiej klasy szczotkarki do drewna TES, szczotkarki Valmec, szczotkarki Quickwood czy szczotkarki Cattinair, które charakteryzują się odmiennymi parametrami technicznymi, konstrukcją i funkcjonalnością.

Przed wyborem odpowiedniego urządzenia dostosowanego do określonego zastosowania i stawianych przez nie wymagań warto zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników. Do najważniejszych z nich zalicza się moc urządzenia i jego prędkość obrotowa na biegu jałowym. Niezwykle istotne są także wymiary szczotki oraz zastosowane rozwiązania konstrukcyjne, które decydują o funkcjonalności danego urządzenia.

Inne urządzenia obróbkowe w ofercie WOOD SOLUTIONS

W zastosowaniach przemysłowych i budowlanych oprócz szczotkarek potrzebne są także inne urządzenie, które pozwolą na otrzymanie doskonałego efektu końcowego w postaci oczyszczonej, gładkiej powierzchni. Znajdziesz u Nas szereg profesjonalnych urządzeń, które doskonale sprawdzają się podczas realizacji obróbki elementów drewnianych i elementów wykonanych z innego rodzaju tworzyw. Do jednych z najpopularniejszych urządzeń dostępnych w WOOD SOLUTIONS zalicza się szlifierki szerokotaśmowe i szlifierki krawędziowe pozwalające na uzyskanie zachwycającego efektu końcowego po przeprowadzonej obróbce wykończeniowej.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Koszyk