Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Kategorie produktów
Zakres cen
Szlifierki: Przelotowe

Szlifierki przelotowe do drewna

Praca nad polerowaniem i szlifowaniem drewna nie może odbywać się bez wysokiej klasy szlifierek przelotowych. Posiadają one takie właściwości, które sprawiają, że proces produkcyjny jest szybszy, skuteczniejszy i lepiej wykonany. Dlatego warto zajrzeć do naszej kategorii i wybrać dla siebie odpowiedni rodzaj szlifierki. Szlifierki przelotowe są przystosowane do pracy z różnymi rodzajami drewna. W naszej kategorii znajdziesz tylko sprawdzone produkty.

Szlifierka przelotowa do drewna

Współpracujemy z firmami, które mają doświadczenie i wiedzę, by sprawić, że prace produkcyjne na materiałach drewnianych oraz drewnopochodnych będą szybsze i lepsze. Szlifierka przelotowa do drewna to niezastąpiony sprzęt, jeśli chodzi o obróbkę mebli, listew, desek, półek czy poręczy. Zajrzyj do naszego asortymentu i sprawdź specyfikacje poszczególnych szlifierek przelotowych. To produkty, które możemy polecić Ci bez wahania, bowiem wiemy, jak dużą jakość mają i jak wiele zależy od ich jakości. Dlatego do profesjonalnych prac produkcyjnych polecamy każdą z naszych szlifierek.

Jakie zastosowanie mają szlifierki przelotowe?

Szlifierki przelotowe służą do profesjonalnej obróbki płaskich powierzchni drewnianych lub drewnopochodnych. Z uwagi na to, że wykazują większą wydajność niż szlifierki ręczne, wykorzystuje się je głównie w zakładach przemysłowych i dużych warsztatach stolarskich, przy produkcji mebli. Urządzenia tego typu stosuje się do precyzyjnych prac z mniejszymi elementami np. do przygotowania półek, poręczy czy listewek.

Jakie szlifierki przelotowe znajdują się w ofercie?

Oferta jest niezwykle szeroka i znajdują się w niej szlifierki przelotowe Vertongen 300-Combi-M oraz KED F402, które charakteryzują się manualną regulacją stołu w zakresie góra-dół, a także dwoma biegami posuwu. Są to szlifierki oscylacyjne z agregatem kalibrujący. Ponadto asortyment dotyczy szlifierki przelotowej Olimpia 200 oraz szlifierki do elementów krzywo i prostoliniowych Comec lon LS. Dodatkowo w ofercie znajduje się szlifierka góra dół SAC-4R-300.

Szlifierka przelotowa – co to jest?

Szlifierka przelotowa jest to urządzenie służące do obróbki drewna. Może ona szlifować zarówno górna, jak i dolna część elementu. Obrabia ona najczęściej wąskie elementy. Są nimi deski na schody, sztachety, boazeria oraz podłogówki. Wyróżnia się cztery rodzaje szlifierek przelotowych: długotaśmowe, krawędziowe, szerokotaśmowe oraz tarczowe. Dzięki nim proces szlifowania drewna przebiega szybko i sprawnie.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów