Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Kategorie produktów
Zakres cen
Szlifierki: Krawędziowe

Szlifierka krawędziowa Samco Unilev 15 

9 500 

Szlifierka dwustronna do skrzynek Galli

12 000 

Szlifierka do elementów krzywoliniowych OMAB/Comec

13 200 

Szlifierka krawędziowa Galli LVG 120

8 000 

Szlifierka poprzeczna z Posuwem Comec do elementów krzeseł mebli

4 400 

Szlifierka dwustronna Prosand do skrzynek

13 000 

Szlifierka krawędziowa Stefani

21 000 

Szlifierka pionowa Baudin

4 500 

Szlifierka pionowa profilowa RB

2 300 

[sprzedane]Szlifierka krawędziowa Volpato LBK 200 3P

[sprzedane]Szlifierka krawędziowa oscylacyjna Volpato NTC 1600

[sprzedane]Szlifierka krawędziowa SAMCO Unilev N15

[sprzedane]Szlifierka krawędziowa Minimax Unilev 150

[sprzedane]Szlifierka krawędziowa Tecnomax Unilev 150

[sprzedane]Szlifierka krawędziowa Volpato LBK 150

[sprzedane]Szlifierka krawędziowa Samco Unilev 15 z posuwem

[sprzedane]Szlifierka krawędziowa Volpato LS 1N

Szlifierki krawędziowe do drewna

Szlifierka krawędziowa używane

Szlifierka krawędziowa to urządzenia służące do końcowej obróbki powierzchniowej elementów już wstępnie obrobionych innymi, mniej precyzyjniejszymi narzędziami. Proponowane w naszej ofercie szlifierki krawędziowe można wykorzystywać do szlifowania powierzchni cylindrycznych, jak i większych płaszczyzn oraz otworów. Przedmioty obrabiane za pomocą naszych szlifierek zyskują gładkość i nadają się do wykorzystania w procesie produkcji.

Szlifierki krawędziowe do drewna

Jedną z głównych zalet szlifierek krawędziowych znajdujących się w naszej ofercie jest to, że dzięki nim można zaoszczędzić znaczną ilość czasu. W wielu przypadkach szlifierka krawędziowa jest nawet o połowę efektywniejsza niż inne narzędzie tego rodzaju. Nasze precyzyjne szlifierki krawędziowe znajdują zastosowanie także w obróbce elementów drewnianych. Wiele modeli jest sterowanych komputerowo, co pozwala uzyskać wysoka precyzję i dokładnie kontrować parametry obróbki. Służymy również fachowym doradztwem w kwestii doboru najbardziej optymalnego wariantu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szlifierek krawędziowych.

Dlaczego warto kupić szlifierki krawędziowe w Maszyny Juszczyn?

Kupno szlifierki krawędziowej w Maszyny Juszczyn to gwarancja profesjonalnej obsługi i dostępu do szerokiego parku maszyn. Wybierając nasz sklep internetowy, klienci mają pewność, że znajdą maszynę idealnie dopasowaną do swoich potrzeb. Oferujemy zarówno nowe, jak i używane szlifierki krawędziowe do drewna, które zapewniają precyzję i jakość szlifowania krawędzi. Dzięki różnorodności modeli, każdy może znaleźć urządzenie idealnie pasujące do swoich wymagań – od szlifierek kątowych, przez oscylacyjne, po pionowe. Nasze maszyny cechują się wytrzymałością i wysoką jakością wykonania, co gwarantuje długą żywotność i niezawodność w pracy. Ponadto, oferujemy szeroki zakres akcesoriów, jak taśmy szlifierskie o różnych wymiarach i granulacji, co umożliwia dopasowanie do konkretnego materiału, czy to drewna lakierowanego, czy surowego. Zapewniamy także fachowe doradztwo w wyborze odpowiedniej maszyny, co sprawia, że każdy zakup w naszym sklepie jest przemyślany i dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów