Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Kategorie produktów
Zakres cen
Szlifierki

Szlifierka góra-dół SAC 4R-300

103 500 

Szlifierka do elementów krzywoliniowych

2 000 

Szlifierka szerokotaśmowa SCM Sandya Uno

26 500 

Szlifierka czterostronna do listew STEMAS LSAC

49 000 

Szlifierka szerokotaśmowa SCM Sandya 10S

55 000 

Szlifierka szerokotaśmowa C.B 1N KRT 630

27 000 

Szczotkarka-postarzarka WPC 400

50 000 

Szlifierka szerokotaśmowa Costa SK5 CC 1350

Szlifierka krawędziowa Samco Unilev 15 z posuwem

10 500 

Szlifierka szerokotaśmowa Ghermandi ECO 1000NRR

23 000 

Szlifierka dwustronna Prosand do skrzynek

13 000 

Szlifierka do elementów krzywo i prostoliniowych Comec Lon LS

25 000 

Szlifierka szerokotaśmowa SCM Sandya 5S

52 500 

Szlifierka krawędziowa Stefani

21 000 

Szlifierka krawędziowa MiniMax Unilev N15

15 000 

Szlifierka szerokotaśmowa SCM Sandya Uno

32 000 

Szlifierka szerokotaśmowa Levigaltecnica Mikro 1000/C

25 000 

Szlifierka pionowa Baudin

4 500 

Szlifierka dwustronna Volpato LASM RCG 1200

19 000 

Szlifierka szerokotaśmowa Costa AK CT 1150

49 000 

Szlifierka szerokotaśmowa DMC Polisand

15 000 

Szlifierka szerokotaśmowa WEBER OFZ-2-1350

48 000 

Szczotkarka postarzarka Valmec Master 400

37 500 

Postarzarka szczotkarka Valmec 600

40 650 

Szlifierka pionowa profilowa RB

2 300 

Szczotkarka postarzarka Cattinair

18 000 

[sprzedane]Szlifierka krawędziowa Tecnomax Unilev 150

[sprzedane]Szlifierka szerokotaśmowa SCM Sandya 90

[sprzedane]Szlifierka przelotowa Olimpia 200

[sprzedane]Szlifierka szerokotaśmowa SCM Sandya 16S 3M

[sprzedane]Szczotkarka polerka Comec L/2

[sprzedane]Szlifierka szerokotaśmowa SCM Sandya 10S 3M

[sprzedane]Szlifierka szerokotaśmowa SCM Sandya Win

[sprzedane]Szlifierka szerokotaśmowa SCM Sandya Win

[sprzedane]Szlifierka krawędziowa Volpato LBK 150

[sprzedane]Szlifierka szerokotaśmowa COSTA KA CCC 1350

Szlifierki

Szlifierka jest urządzeniem przeznaczonym do zawartego w nazwie szlifowania, czyli mówiąc inaczej końcowego wygładzania danej powierzchni, ale również do jej oczyszczania czy wyrównywania. Powszechnie stosowana przy obróbce drewna. Ta niepozorna maszyna równie dobrze sprawdza się przy nawet najbardziej wymagających fakturach, jak na przykład beton, metal czy kamień. Jeśli mamy na uwadze modele taśmowe, warto pochylić się nad ich rodzajami – wąsko i szerokotaśmowymi. Czym się one tak naprawdę różnią? Otóż przy pracy szlifierkami szerokotaśmowymi, możemy skorzystać z funkcji kontroli grubości naszej powierzchni, czego nie posiadają wąskotaśmowe.

Nasza oferta to profesjonalne szlifierki szerokotaśmowe, poziome i oscylacyjne do tartaku. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania, gwarantującą niezawodną, bezawaryjną pracę i precyzję obróbki drewna oraz materiałów drewnopodobnych. Dzięki zastosowaniu najwytrzymalszych rozwiązań konstrukcyjnych radzą sobie z cięciem nawet najtwardszych rodzajów surowców drewnianych. Wspomagają jednocześnie proces szlifowania wykonywanego ręcznie. Gwarantują bezpieczeństwo i komfort użytkowania przez operatora.

Szlifierka szerokotaśmowa do drewna

Oferujemy produkty ze zróżnicowanymi poziomami mocy, gdzie te do 1000W wyśmienicie sprawdzą się do standardowych prac, niewymagających dużego wysiłku, natomiast te o wartościach powyżej 1400W przeznaczone są do ciężkich zadań. Obecnie posiadamy również szlifierki ręczne, cieszące się największą popularnością na rynku, które zapewniają nam dodatkową kontrolę, a także wygodę z ich używania. Równie ważnymi aspektami, które należy przemyśleć przed zakupem maszyny są: regulacja obrotów, sposób zasilania oraz średnica oscylacji. W naszej ofercie znajdziesz szlifierki będące w komplecie ze specjalnym odkurzaczem, pochłaniającym wydzielane przez nie pyły, dzięki czemu zadbasz o czystość swojego stanowiska pracy. Znajdujące się w naszym asortymencie szlifierki szerokotaśmowe, poziome i oscylacyjne do tartaku to solidne rozwiązania pozwalające na przeprowadzanie precyzyjnych prac związanych z cięciem i obróbką drewna. Specjalnie dopracowane systemy zabezpieczają obrabiany surowiec przed przypaleniem i nieodwracalnym uszkodzeniem. Doskonała regulacja obrotów zapewnia możliwość odpowiedniego ustawienia maszyny w zależności od konkretnego zastosowania. Ich wysokiej klasy wykonanie sprawia, że mogą być również stosowane do pracy z metalem i tworzywami sztucznymi.

Profesjonalne szlifierki i maszyny do tartaków

Oferowane przez nas profesjonalne szlifierki i maszyny do tartaków to urządzenia wysokiej klasy. Taśmowe rozwiązania pracują dużo szybciej niż ich mimośrodowe odpowiedniki. Są dedykowane do pracy na dużych powierzchniach, szczególnie gdy mamy do czynienia z materiałem drewnianym lub drewnopodobnym o dużej twardości.
Możesz u nas zakupić sprzęt o różnorodnych parametrach. Mamy również produkty wyposażone w dodatkowe opcje usprawniające pracę, takie jak:

  • mechanizmy ekspresowego nakładania i naprężania,
  • elektroniczne systemy kontroli szybkości przesuwu,
  • układy do odsysania pyłu.

Dzięki ich zastosowaniu możesz znacząco podnieść komfort obcowania z urządzeniem, a także poprawić precyzję i wydajność obróbki. Wszystkie nasze produkty charakteryzują się intuicyjną obsługą i możliwością szlifowania niemalże dowolnej nawierzchni, również narożników. Mogą być wykorzystywane do pracy zarówno z twardym, jak i miękkim drewnem. Oferujemy także maszyny pozwalające na polerowanie przy zastosowaniu specjalnej tarczy.

Solidne szlifierki poziome, oscylacyjne i szerokotaśmowe

Frezowanie, polerka, precyzyjne cięcie i inne metody obróbki – to wszystko wykonasz z użyciem naszych solidnych i niezawodnych szlifierek poziomych, oscylacyjnych oraz szerokotaśmowych. Jeżeli chcesz wyposażyć swój warsztat w maszyny do szlifowania, które zapewnią zarówno najwyższej jakości efekty, jak i komfort pracy operatora – zainteresuj się naszą ofertą. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie urządzenie, dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów