Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone Skontaktuj sięz nami: +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

Kategorie produktów
Zakres cen
Piły: Taśmowe

Piły taśmowe

Profesjonalne stolarskie piły taśmowe stanowią jedną z zasadniczych grup produktowych, jakie oferuje internetowy sklep ze sprzętem dla stolarzy maszyny-stolarskie.com.pl. Dostępne u nas rozwiązania są wykorzystywane zarówno w małych pracowniach, jak i dużych fabrykach z branży produkcji mebli. Pozwalają na szybką i precyzyjną obróbkę drewna. Wykonane są z wysokiej jakości stali o doskonałych parametrach eksploatacyjnych. Mogą być wyposażone w brzeszczoty HM wykonane z węglika spiekanego, jak i Stellite, czyli specjalnego stopu kobaltu oraz wolframu i chromu.

Solidne i precyzyjne stolarskie piły taśmowe

W ofercie naszego sklepu znajdziesz solidne i precyzyjne stolarskie piły taśmowe wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne, takie jak sterowanie CNC. Produkty są przeznaczone do wykorzystania w profesjonalnych warsztatach i pracowniach oraz zakładach przemysłu meblowego i drzewnego. Pozwalają na precyzyjne, a zarazem bardzo wydajne docinanie grubych i długich desek.

Wysokiej klasy urządzenia oferowane przez Maszyny Stolarskie charakteryzują się bezawaryjnym działaniem nawet przy ciągłej, intensywnej pracy w trudnych warunkach środowiskowych. Posiadają niezbędne atesty, które są gwarancją bezpieczeństwa użytkowania. Cechują się również cichym działaniem i niską emisją hałasu przemysłowego. Są także odporne na zużycie oraz ścieranie.

Niezawodne pilarki taśmowe do obróbki drewna

Dostępne u nas niezawodne pilarki taśmowe do obróbki drewna to wyposażone w hartowane indukcyjnie, trwałe ostrza, dzięki którym podniesiesz wydajność swojego zakładu produkcyjnego. Sprawdzają się zarówno w obróbce materiałów twardych, jak i miękkich. Mogą służyć również do obróbki sklejek oraz płyt wiórowych i paździerzowych. Producent użył do ich budowy wydajnych napędów o mocy od kilku do kilkudziesięciu kW.

Produkty pozwalają na sprawne cięcie materiałów drewnianych i drewnopochodnych w szerokim zakresie wysokości cięcia. Są wyposażone w doskonale wyważone koła zamachowe, które mogą pracować z dużą prędkością obrotową, a także solidne i trwałe blaty robocze o znacznej powierzchni użytkowej. Zastosowane mechanizmy kontrolne pozwalają na płynną regulację szybkości pracy i posuwu.

Nowoczesne piły taśmowe ze sterowaniem CNC

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne piły taśmowe ze sterowaniem CNC. Są one kompatybilne z oprogramowaniem komputerowym oraz technologią CAM. Znane również jako pilarki wstęgowe, maszyny dostępne w naszym asortymencie doskonale radzą sobie także z obróbką metali oraz tworzyw sztucznych. Jeżeli szukasz niezawodnych rozwiązań dla swojego warsztatu meblowego, to skorzystaj z naszych produktów już dziś!

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Koszyk