Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Kategorie produktów
Zakres cen
Piły: Taśmowe

Piły taśmowe do drewna używane

Profesjonalne stolarskie piły taśmowe stanowią jedną z zasadniczych grup produktowych, jakie oferuje internetowy sklep ze sprzętem dla stolarzy maszyny-stolarskie.com.pl. Dostępne u nas rozwiązania są wykorzystywane zarówno w małych pracowniach, jak i dużych fabrykach z branży produkcji mebli. Pozwalają na szybką i precyzyjną obróbkę drewna. Wykonane są z wysokiej jakości stali o doskonałych parametrach eksploatacyjnych. Mogą być wyposażone w brzeszczoty HM wykonane z węglika spiekanego, jak i Stellite, czyli specjalnego stopu kobaltu oraz wolframu i chromu.

Solidna i precyzyjna piła taśmowa do drewna używana

W ofercie naszego sklepu znajdziesz solidne i precyzyjne stolarskie piły taśmowe wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne, takie jak sterowanie CNC. Produkty są przeznaczone do wykorzystania w profesjonalnych warsztatach i pracowniach oraz zakładach przemysłu meblowego i drzewnego. Pozwalają na precyzyjne, a zarazem bardzo wydajne docinanie grubych i długich desek.

Wysokiej klasy urządzenia oferowane przez Maszyny Stolarskie charakteryzują się bezawaryjnym działaniem nawet przy ciągłej, intensywnej pracy w trudnych warunkach środowiskowych. Posiadają niezbędne atesty, które są gwarancją bezpieczeństwa użytkowania. Cechują się również cichym działaniem i niską emisją hałasu przemysłowego. Są także odporne na zużycie oraz ścieranie.

Niezawodne pilarki taśmowe do obróbki drewna

Dostępne u nas niezawodne pilarki taśmowe do obróbki drewna to wyposażone w hartowane indukcyjnie, trwałe ostrza, dzięki którym podniesiesz wydajność swojego zakładu produkcyjnego. Sprawdzają się zarówno w obróbce materiałów twardych, jak i miękkich. Mogą służyć również do obróbki sklejek oraz płyt wiórowych i paździerzowych. Producent użył do ich budowy wydajnych napędów o mocy od kilku do kilkudziesięciu kW.

Produkty pozwalają na sprawne cięcie materiałów drewnianych i drewnopochodnych w szerokim zakresie wysokości cięcia. Są wyposażone w doskonale wyważone koła zamachowe, które mogą pracować z dużą prędkością obrotową, a także solidne i trwałe blaty robocze o znacznej powierzchni użytkowej. Zastosowane mechanizmy kontrolne pozwalają na płynną regulację szybkości pracy i posuwu.

Nowoczesne piły taśmowe ze sterowaniem CNC

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne piły taśmowe ze sterowaniem CNC. Są one kompatybilne z oprogramowaniem komputerowym oraz technologią CAM. Znane również jako pilarki wstęgowe, maszyny dostępne w naszym asortymencie doskonale radzą sobie także z obróbką metali oraz tworzyw sztucznych. Jeżeli szukasz niezawodnych rozwiązań dla swojego warsztatu meblowego, to skorzystaj z naszych produktów już dziś!

Jakie zastosowanie ma piła taśmowa?

Piła taśmowa służy do cięcia średniej wielkości drewnianych i metalowych konstrukcji. Wspólną cechą dla tej klasy urządzeń elektrycznych jest obecność taśmy zębatej. Wąskie taśmowe ostrza wprawione w ruch przez pilarkę kątową, bloczki umożliwiają przerzynanie wzdłuż linii prostej oraz ułatwiają wycinanie skomplikowanych kształtów. Minimalny promień cięcia zależy od szerokości taśmy i grubości rzazu.

Jakie piły taśmowe są w naszej ofercie?

Atutem naszej oferty jest przede wszystkim różnorodność asortymentu. Nasz sklep oferuje takie rozwiązania niezbędne podczas prac stolarskich jak na przykład wysokiej jakości piły łańcuchowe. Mimo że używane, nasze płyty stolarskie taśmowe zapewniają niezawodność podczas codziennej pracy. W ramach oferty dostępne są produkty takich cenionych producentów jak na przykład Steton, MZ Project czy ACM Star.

Piła taśmowa do drewna – co to jest?

Piła taśmowa do drewna stanowi niezbędny element wyposażenia większości warsztatów stolarskich. Jest ona podstawowym przyrządem do cięcia drewna. Umożliwia dzięki temu szybką oraz estetyczną obróbkę materiału. Zapewnia również wysoką precyzję, wynikającą z bardzo dobrej stabilności. Doskonale sprawdzi się nie tylko w profesjonalnym warsztacie, ale także w hobbystycznym zapleczu. Piły taśmowe różnią się między sobą wieloma parametrami, dzięki czemu możemy dobrać model odpowiedni dla siebie.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów