Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Kategorie produktów
Zakres cen
Piły: Radialne

Piły radialne

W asortymencie sklepu dla stolarzy maszyny-stolarskie.com.pl znajdziesz wysokiej klasy radialne piły stolarskie (tzw. ukośnice lub kapówki) od uznanych na świecie producentów sprzętu warsztatowego. Zaprojektowane z myślą o intensywnej eksploatacji w trudnych warunkach środowiskowych charakteryzują się doskonałą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz siły promieniowe. Pozwalają na sprawne i precyzyjne cięcie różnego rodzaju materiałów pod dokładnie ustalonym kątem, dzięki dedykowanemu ramieniu zawieszonemu.

Piła radialna – profesjonalne stolarskie piły ukośnice do warsztatu

Oferowane produkty są wyposażone w specjalnie opracowane mechanizmy pneumatyczne, które poprawiają komfort pracy w trakcie cięć poprzecznych. Zapewniają szerokie możliwości w zakresie wysokości cięcia oraz długości przesuwu i mogą być wygodnie sterowane przy pomocy dedykowanego, ergonomicznego pedała. Solidne i trwałe dociski gwarantują stabilne trzymanie materiału roboczego.

Wysokiej klasy ukośnice stolarskie do warsztatu to profesjonalne urządzenia umożliwiające wydajne i bezpieczne cięcie w dwóch płaszczyznach. Specjalnie zaprojektowane ramie zawieszone ponad stołem roboczym jest przemieszczane z wykorzystaniem zjawiska ruchu wahadłowego symetrycznego do pionowej osi mocowania. Ostrze może być pochylane w dowolnym kierunku, a więc obróbka może przebiegać zarówno w poprzek deski, jak i w pionie.

Niezawodne i tanie pilarki radialne dla stolarzy

Dostępne w ofercie sklepu Maszyny Stolarskie urządzenia takie jak niezawodne i tanie pilarki radialne dla stolarzy to wysokiej klasy rozwiązania, dzięki którym możliwa jest wydajna, a zarazem bardzo precyzyjna obróbka blatów drewnianych o dużej powierzchni. Sprzęt jest wyposażony w dodatkowe funkcjonalności usprawniające pracę:

  • trójwymiarową regulację cięcia,
  • kontrolę ramienia roboczego góra-dół,
  • liniał pomiarowy w technologii magnetycznej.

Niezależnie czy zajmujesz się formowaniem i docinaniem materiałów z naturalnego drewna, czy wyrobów drewnopochodnych, nasze produkty zapewnią Ci doskonałą jakość pracy. Są kompatybilne z wykorzystywanymi w profesjonalnych pracowniach odciągami trocin. Jednocześnie charakteryzują się cichą pracą, nie emitując dużego hałasu.

Wybierz sprawdzone i trwałe piły radialne

Profesjonalna piła ukośnica uchodzi za sprzęt cechujący się wieloletnią bezawaryjnością, który zachowuje swoje doskonałe parametry robocze nawet przy ciągłej, intensywnej eksploatacji w warunkach przemysłowych. Jeżeli szukasz niezawodnych rozwiązań do obróbki i cięcia drewna, to skorzystaj z naszej oferty i wybierz sprawdzone oraz trwałe piły radialne! Zapewniamy fachowe doradztwo w zakupie. Wszystkie produkty objęte są gwarancją.

Piła radialna – co to jest?

Piła radialna to profesjonalne narzędzie użytkowane najczęściej w warsztatach. Służy ona w szczególności do obróbki drewna. Stolarskie piły, zwane również ukośnicami, służą do wykonywania cięć poprzecznych. Piłę nazywamy radialną, ponieważ wyposażona jest w tak zwane mechanizmy pneumatyczne, które zostały opracowane specjalne do wykonywania ukośnych cięć w drewnie. Jest to narzędzie bardzo precyzyjne.

Jakie piły radialne są w naszej ofercie?

W naszej ofercie znaleźć można piły radialne kluczowych producentów (DeWalt, Maggi czy OMGA), co zapewnia nam bardzo wysoką trwałość oraz długi, bezawaryjny okres użytkowania. Ich silniki charakteryzują się mocą od 2,2 do 3 kW, co gwarantuje wysoką wydajność urządzeń podczas wykonywania prac stolarskich. Maksymalne średnice oferowanych przez nas pił wynoszą od 350 do 400 mm. Pozwala to na komfortową obróbkę drewna.

Jakie zastosowanie ma piła radialna?

Piła radialna, potocznie określana jako kapówka jest znakomitym rozwiązaniem dla każdego bez wyjątku warsztatu stolarskiego. Dlatego tak jest, ponieważ jest to wyspecjalizowana maszyna, której zadaniem jest przecinanie materiałów pod określonym kątem. Umożliwia to specjalna konstrukcja powyższego urządzenia, w którym element używany do cięcia jest wysoko zawieszony nad stołem na specjalnym ramieniu. Posiadając taki sprzęt w swoim warsztacie, jest możliwość, aby ciąć deski lub belki pod kątem i co ważne nie tylko w poprzek, ale także w pionie, gdyż ostrze tnące można też pochylać w dowolnym kierunku.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów