Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Kategorie produktów
Zakres cen
Piły: Poprzeczne / optymalizerki

Piła z posuwem łańcuchowym Oesterle MAK8 Kallfass

39 000 

Optymalizerka Omga T2020 NC

118 000 

Piła poprzeczna Cursal TRV 400

15 000 

Piła poprzecza Stromab PS 50/F

16 000 

Piła poprzeczna Omga T620

22 000 

Piła poprzeczna OMEC TA185

32 000 

Piła poprzeczna Stromab TR601

70 000 

Dwupiła do krótkich elementów Prisma CE

12 000 

Piła poprzeczna REMA DMDK-50B

25 000 

Piła poprzeczna OMEC TA185

30 000 

Optymalizerka Bottene

Piła poprzeczna Salvador TVB 500

8 000 

[sprzedane]Piła ciesielska MITEK EASY CUT 828

[sprzedane]Piła Radialna poprzeczna dwugłowicowa Omga RM600 4P

[sprzedane]Piła poprzeczna MZ Project LC 1000

[sprzedane]Piła poprzeczna Cosmec TR100

[sprzedane]Podajnik formatujący Friulmac FN3 2500

[sprzedane]Optymalizerka GreCon Opticut S75

[sprzedane]Optymalizerka SALVADOR SUPERPUSH 200

Piły poprzeczne i optymalizerki

Dobrze wyposażony warsztat stolarski nie musi mieć samych nowych maszyn. Wiele z nich było produkowane w taki sposób, by przez wiele lat działać zupełnie bez problemów. Przy dobrej konserwacji można wybrać najlepsze piły poprzeczne czy optymalizerki w niskiej, korzystnej cenie i cieszyć się jakością na długo. Takie używane maszyny znajdziesz w tej kategorii.

Profesjonalne piły poprzeczne do zakładu stolarskiego

W naszym asortymencie znajdziesz tylko maszyny używane, jednak to nie oznacza, że są niskiej jakości i nadają się już tylko na części. Wręcz przeciwnie to zaprawione w boju, ale bardzo dobrze sprawujące się mechanizmy, które jeszcze przez wiele lat będą Ci służyły. Skąd to wiemy? Najłatwiej jest kupić coś nowego, ale często przepłacasz tylko dlatego, że nikt tego nie używał. Tutaj dostajesz dokładnie przez nas sprawdzone piły poprzeczne stolarskie, które możesz wykorzystać w różnych sytuacjach, a do tego gwarancję tego, że jakość będzie bez zarzutu. Lepiej skorzystać ze sprawdzonej maszyny o odpowiednich parametrach niż celować w niesprawdzone nowości.

Precyzja cięcia i prostota obsługi stolarskich pił poprzecznych

Jedną z największych zalet pił poprzecznych, które prezentujemy w tej kategorii, jest ich precyzja cięcia. Wynika to z umiejscowienia ramienia piły, co sprawia, że niezależnie od rodzaju drewna cięcie jest dokładne i z odpowiednim dociskiem. Musisz także zwrócić uwagę na fakt, że nasze optymalizerki do drewna dbają o każdy detal, więc możesz łatwo i z dużym polem roboczym zająć się nieprawidłowościami w procesie produkcji drewna. Wiele jest możliwości, z których możesz skorzystać dzięki produktom wybranym z tej kategorii. To nie tylko niezawodność, ale także prosta obsługa, w której liczy się Twoja wiedza, a nie komputerowe systemy, które lubią być zawodne.

Funkcjonalność różnych pił poprzecznych stolarskich

Nie możesz zapominać, że przy wyborze stolarskich pił poprzecznych czy optymalizerek liczy się to, byś miał różne możliwości przy używaniu danej maszyny. W przypadku naszych produktów tak właśnie jest i to nie tylko dlatego, jak duże pole robocze mają optymalizerki, ale także z powodu charakterystyki poszczególnych maszyn. Chodzi o szybkość działania, operowanie na konkretnych szerokościach fragmentów drzewa oraz wysokości czy szerokości cięcia. Dzięki zastosowanym sprawdzonym rozwiązaniom nie martwisz się, że coś w procesie produkcyjnym pójdzie nie tak.

Sięgnij po przetestowane rozwiązania

Wybierz odpowiadające Ci optymalizerki czy piły poprzeczne i dopasuj używane maszyny w doskonałym stanie do potrzeb Twojego zakładu. Nasza oferta charakteryzuje się szerokim wyborem, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów