Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone Skontaktuj sięz nami: +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

Kategorie produktów
Zakres cen
Piły: Dwupiły - Ukośnice

Dwupiła

Dwupiły ukośnice to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się podczas obróbki i przetwarzania różnorodnych rodzajów drewna. Proponowane w naszym sklepie dwupiły ukośnice idealnie nadają się do tworzenia ram z drewna dzięki dwóm ostrzom o regulowanym kącie od 0 do 45 stopni. Posiadamy również dwupiły z możliwością regulacji długości cięcia przeznaczone do przycinania desek i belek. Maszyny te są idealne do profesjonalnych prac w warsztatach stolarskich, w warsztatach wykończeniowych, na budowie, jak i w warunkach domowych podczas niewielkich prac budowlanych czy remontowych.

Profesjonalne dwupiły ukośnice do drewna

Oferowane przez nas piły ukośnice do cięcia drewna idealnie sprawdzą się podczas obróbki długich i szerokich elementów. Gwarantują niezwykle precyzyjne parametry cięcia niezależnie od kąta. Polecamy je do złożonych prac, z którymi nie poradzi sobie standardowa pilarka stołowa. W naszej ofercie dostępne są urządzenia zarówno dla amatorów, jak i dla profesjonalistów. Spośród szerokiej gamy maszyn o zróżnicowanych parametrach, każdy znajdzie produkt, spełniający dane potrzeby. Warto pamiętać, że wybierając dwupiłę ukośnicę dobrze jest rozważyć model z posuwem, który zdecydowanie poprawia komfort pracy poprzez stabilizację i usztywnienie obrabianego materiału. W przypadku cięcia wyłącznie krótkich elementów posuw nie będzie aż tak przydatny. Jednak już przy metrowych odcinków drewna, metalu czy tworzywa sztucznego posuw będzie nieocenionym wsparciem. Dzięki posuwowi obrabiany element można pewniej złapać, co bezpośrednio przekłada się na większą precyzję cięcia drewna.

Dlaczego warto wybrać pilarki do cięcia kątowego i ukośnego?

Piły ukośnice tarczowe to wszechstronne urządzenia, które można wykorzystać przy tworzeniu różnorodnych konstrukcji z drewna. Maszyny te dzięki łatwemu sterowaniu i odpowiednio dobranym ostrzom są w stanie zwiększyć efektywność pracy w każdym zakładzie stolarskim. Podczas zakupu tego rodzaju maszyny należy zwrócić między innymi na kąt cięcia. Większość pił ukośnic tnie pod kątem od 45 do 90°, jednak bardziej zaawansowane prace mogą wymagać wykorzystania ukośnicy dwustronnej. Ukośnica dwustronna umożliwia pracę pod każdym kątem. Większa moc natomiast przekłada się na łatwiejszą pracę i wyższą wydajność. Równie ważna jest prędkość obrotowa, która powinna być odpowiednio dopasowana do rodzaju ciętego materiału. Jeśli więc szukasz idealnego rozwiązania w przystępnej cenie, obejrzyj naszą ofertę maszyn stolarskich, bądź skontaktuj się z nami.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Koszyk