Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Kategorie produktów
Zakres cen
Piły: Dwupiły - Ukośnice

Dwupiła do cięcia OMGA TR2-400 dwie płaszczyzny

32 000 

Dwupiła do ramek Brevetti Junior 250

7 500 

Dwupiła Brevetti B84 ukośnica do ramek

11 000 

Dwupiła Omga V 113 P ukośnica do ramek

8 500 

Dwupiła ukośnica do ramek Brevetti C6

7 500 

Piło-wiertarka Essepigi Composit 220 S.A

37 000 

Piła dwugłowicowa OMGA TR2-B

7 500 

Dwupiła-ukośnica OMS INVINCIBLE OK

12 500 

Dwupiła do krótkich elementów Prisma CE

12 000 

Dwupiła-ukośnica OMS INVINCIBLE OK

12 500 

[sprzedane]Dwupiła ukośnica Hoffmann MS35-SF

[sprzedane]Dwupiła OMS INVINCIBLE OK SUPER 350

Dwupiła – ukośnice do drewna

Dwupiły ukośnice to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się podczas obróbki i przetwarzania różnorodnych rodzajów drewna. Proponowane w naszym sklepie dwupiły ukośnice idealnie nadają się do tworzenia ram z drewna dzięki dwóm ostrzom o regulowanym kącie od 0 do 45 stopni. Posiadamy również dwupiły z możliwością regulacji długości cięcia przeznaczone do przycinania desek i belek. Maszyny te są idealne do profesjonalnych prac w warsztatach stolarskich, w warsztatach wykończeniowych, na budowie, jak i w warunkach domowych podczas niewielkich prac budowlanych czy remontowych.

Profesjonalne dwupiły ukośnice do drewna

Oferowane przez nas piły ukośnice do cięcia drewna idealnie sprawdzą się podczas obróbki długich i szerokich elementów. Gwarantują niezwykle precyzyjne parametry cięcia niezależnie od kąta. Polecamy je do złożonych prac, z którymi nie poradzi sobie standardowa pilarka stołowa. W naszej ofercie dostępne są urządzenia zarówno dla amatorów, jak i dla profesjonalistów. Spośród szerokiej gamy maszyn o zróżnicowanych parametrach, każdy znajdzie produkt, spełniający dane potrzeby. Warto pamiętać, że wybierając dwupiłę ukośnicę dobrze jest rozważyć model z posuwem, który zdecydowanie poprawia komfort pracy poprzez stabilizację i usztywnienie obrabianego materiału. W przypadku cięcia wyłącznie krótkich elementów posuw nie będzie aż tak przydatny. Jednak już przy metrowych odcinków drewna, metalu czy tworzywa sztucznego posuw będzie nieocenionym wsparciem. Dzięki posuwowi obrabiany element można pewniej złapać, co bezpośrednio przekłada się na większą precyzję cięcia drewna.

Dlaczego warto wybrać pilarki do cięcia kątowego i ukośnego?

Piły ukośnice tarczowe to wszechstronne urządzenia, które można wykorzystać przy tworzeniu różnorodnych konstrukcji z drewna. Maszyny te dzięki łatwemu sterowaniu i odpowiednio dobranym ostrzom są w stanie zwiększyć efektywność pracy w każdym zakładzie stolarskim. Podczas zakupu tego rodzaju maszyny należy zwrócić między innymi na kąt cięcia. Większość pił ukośnic tnie pod kątem od 45 do 90°, jednak bardziej zaawansowane prace mogą wymagać wykorzystania ukośnicy dwustronnej. Ukośnica dwustronna umożliwia pracę pod każdym kątem. Większa moc natomiast przekłada się na łatwiejszą pracę i wyższą wydajność. Równie ważna jest prędkość obrotowa, która powinna być odpowiednio dopasowana do rodzaju ciętego materiału. Jeśli więc szukasz idealnego rozwiązania w przystępnej cenie, obejrzyj naszą ofertę maszyn stolarskich, bądź skontaktuj się z nami.

Dwupiła – co to jest?

Dwupiła, znana także jako piła podwójna, służy do zaawansowanego cięcia danego materiału. Istnieją różne odmiany dwupiły jak: dwupiły-ukośnice, dwupiła do cięć kątowych czy dwupiła formatowa. To uniwersalne narzędzie, które ułatwia obróbkę i przetwarzanie drewna. Jest wykorzystywane na budowach, w warsztatach stolarskich, a nawet domach. Dwupiły-ukośnice sprawdzą się np. idealnie w trakcie obróbki szerokich i podłużnych elementów.

Jakie zastosowanie ma ukośnica do drewna?

Ukośnica do drewna to rodzaj piły służącej do obróbki drewna, a konkretnie do cięcia pod kątem drewnianych desek. Istnieją również ukośnice tnące inne materiały, na przykład metal czy plastik, a także ukośnice uniwersalne dedykowane zróżnicowanym materiałom. Największym atutem ukośnicy jest jej bardzo precyzyjne działanie, a jej parametry dotyczą kąta i długości cięcia. Istnieją również ukośnice dwustronne, które umożliwiają pracę pod każdym kątem.

Jakie piły ukośnice znajdują się w ofercie?

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór pił-ukośnic. Są to m.in.: piły-ukośnice dwugłowicowe, piły dwugłowicowe, dwupiły-ukośnice do ram i ramek, piły ciesielskie i radialne poprzeczne dwugłowicowe, a także dwupiły-kapówki. Produkty, które oferujemy, wykonane są z najwyższej jakości materiałów i idealnie sprawdzą się w zaawansowanej obróbce drewna. Piły-ukośnice wyposażone są w wiele funkcji i właściwości, które ułatwią pracę, dlatego to podstawa w każdym większym zakładzie stolarskim.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów