Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Kategorie produktów
Zakres cen
Frezarki: Liniowe / wzorcarki

Frezarki liniowe i wzorcarki

Profesjonalne frezarki liniowe i wzorcarki do drewna znajdujące się w naszej ofercie to maszyny stolarskie stworzone do wielu zastosowań. Mogą być wykorzystane do obróbki mebli z litego drewna, w szczególności elementów krzeseł, stołów oraz mebli wypoczynkowych. Dzięki możliwości szybkiego przygotowania maszyny do pracy, jak również dużej prędkości obróbki wydajność pracy jest nawet dwukrotnie większą w porównaniu do tradycyjnych maszyn. Mechanika o dużej precyzji i solidna konstrukcja w połączeniu z wydajnym sterowaniem CNC zapewniają idealną jakość wykończenia, również w najtrudniejszych sytuacjach (na przykład usuwanie dużej ilości drewna). Na stronach naszych poszczególnych produktów można także obejrzeć filmy z proponowanymi frezarkami liniowymi podczas pracy.

Profesjonalne frezarki liniowe i kopiarko-wzorcarki

Oferowane w naszym sklepie frezarko kopiarka do drewna służą do obróbki materiałów drewnianych tzw. metodą frezowania kopiowanego. Proces kopiowania możliwy jest dzięki skojarzeniu posuwu wodzącego i prostopadłego do posuwu kopiującego. Kopiarki do drewna w jednej płaszczyźnie wykorzystywane są do obróbki powierzchni równoległych, natomiast zaawansowane kopiarki do drewna przestrzenne służą do obróbki powierzchni o kształcie bardziej złożonym. Wśród tych urządzeń rozróżniamy frezarko-kopiarki z posuwem ręcznym, a także z posuwem samoczynnym, wyposażonym w mechaniczne urządzenie kopiujące lub tzw. serwomotor. W naszej ofercie znajdują się profesjonalne frezarki liniowe i kopiarko-wzorcarki o zróżnicowanych parametrach, do których można zaliczyć moc silnika, długość stołu roboczego, a także regulację prędkości obróbki.

Frezarki liniowe i wzorcarki do warsztatu

Napędy liniowe zastosowane w oferowanych frezarkach pozwalają na precyzyjną i efektywną pracę w każdych warunkach. Warto również wiedzieć, że obecnie na rynku dominują automatyczne frezarki. Sprawdzają się o wiele lepiej w warsztatach i przedsiębiorstwach produkcyjnych, które tworzą lekkie i małe elementy. Tego rodzaju urządzenia wykorzystuje się do produkcji wieloseryjnej. Jeśli więc szukasz profesjonalnych rozwiązań do swojego zakładu lub stolarni, sprawdź naszą ofertę frezarek liniowych, bądź skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy w celu indywidualnego doradztwa produktowego. Zapewniamy fachową pomoc w każdej kwestii z zakresu zakupu używanych maszyn stolarskich.

Jakie zastosowanie mają frezarki liniowe i wzorcarki?

Zastosowanie frezarek liniowych i wzorcarek w obróbce jest dość wszechstronne. Z użyciem wzorcarek możliwe jest toczenie kopii według konkretnych wzorników, dzięki czemu można uzyskać specyficzne, nietypowe kształty. Z kolei dzięki frezarkom liniowym można wytworzyć szczegółowe projekty, obrabiane jednoczenie prostopadle i równolegle w stosunku do posuwu kopiującego. Można więc tworzyć mniejsze, jak i bardzo duże projekty – od drobnych zabawek po elementy mebli.

Jakie frezarki liniowe i wzorcarki znajdują się w ofercie?

W ofercie na stronie maszyny-stolarskie.com.pl znajdują się wysokiej jakości frezarki liniowe i wzorcarki od znanych producentów, takich jak: Holzher, Format-4, SCM, Gannomat i inne. Oferujemy szeroki wybór modeli o różnych parametrach i funkcjonalnościach, aby spełnić wymagania każdego klienta. Nasze frezarki liniowe i wzorcarki są łatwe w obsłudze i wyposażone w nowoczesne technologie, takie jak sterowanie numeryczne i systemy automatycznego ustawiania narzędzi. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i pomoc w doborze odpowiedniego urządzenia.

Frezarki liniowe i wzorcarki – co to jest?

Frezarki liniowe i wzorcarki służą głównie do obróbki przelotowej. Zazwyczaj są użytkowane w przypadku profilowej powierzchni krzywoliniowej lub prostoliniowej, wzdłuż obu boków lub na całej długości danych elementów. Narzędzia tego typu znajdują zastosowanie przede wszystkim w przemyśle meblarskim. Są użytkowane do tworzenia mebli szkieletowych i stylowych, jak też przy obróbce budowlanej stolarki.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów