Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 18:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone Skontaktuj sięz nami: +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |
Kategorie produktów
Frezarki: Górnowrzecionowe

Oferowane przez nasz sklep profesjonalne frezarki górnowrzecionowe CNC to nowoczesne i precyzyjne maszyny do obróbki drewna, metali i tworzyw sztucznych. Są wyposażone w wydajne i niezawodne silniki dwubiegowe o wysokiej mocy, które napędzają wrzeciona. Dwie prędkości obrotowe pozwalają na bardzo elastyczną pracę z materiałami o dowolnych właściwościach fizykochemicznych. Mają także specjalne mechanizmy regulacji kąta nachylenia elementu roboczego pozwalające na wygodne i dokładne obrabianie surowców.

Nowoczesne i precyzyjne frezarki górno wrzecionowe

Dostępne w naszym asortymencie nowoczesne i precyzyjne frezarki górno wrzecionowe są wyposażone w stoliki z regulacją wysokości oraz prowadniki kopiujące. Specjalne mechanizmy pozwalają na sterowanie pneumatyczne wrzecionem wprost z dedykowanego pedała. Stanowią bardzo wydajne i mocne urządzenia, dzięki którym możliwe jest wykonywanie zaawansowanych prac:

– frezowania krawędzi równoległych,
– inkrustacji brzegów ozdobnych,
– wzorcowania artystycznego,
– prowadzenia manualnego.

Sterowane komputerowo rozwiązania przemysłowe pozwalają nadać zaprojektowane kształty, a także właściwości (np. chropowatość powierzchni) obrabianym elementom. Stanowią niezbędne elementy wyposażenia każdego profesjonalnego zakładu stolarskiego oraz pracowni produkcji mebli.

Zalety i zastosowania frezarek górnowrzecionowych CNC

Znajdujące się w naszym asortymencie frezarki górnowrzecionowe CNC to rozwiązania o wszechstronnym zastosowaniu mające wiele zalet. Pozwalają na oczyszczanie, profilowanie oraz wykonywanie precyzyjnych wzorów na powierzchniach metalu, a także plastiku czy drewna. Umożliwiają one również usuwanie starych warstw farby i lakieru. Gwarantują doskonałe efekty modelowania materiałów.

Ogromną zaletą tych urządzeń jest ich wysoka moc, która podnosi w znaczący sposób wydajność pracy. Jednocześnie są one łatwe w obsłudze, dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod sterowania komputerowego i współpracy z oprogramowaniem w technologii CAM. Szeroki wybór precyzjnych końcówek roboczych zapewnia możliwość wykonywania zadań obróbki o dowolnym stopniu zaawansowania.

Wybierz niezawodne frezarki górnowrzecionowe

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej klasy urządzenia pozwalające na modelowanie drewna, metalu i plastiku. Charakteryzują się wysoką mocą i dużym wyborem akcesoriów dodatkowych. Są wyposażone w mechanizmy regulacji prędkości obrotowej oraz długości skoku wrzeciona. Jeżeli szukasz niezawodnych i tanich frezarek górnowrzecionowych CNC, to skorzystaj z naszego asortymentu już dziś! Zapewniamy fachowe doradztwo w wyborze sprzętu oraz pomoc techniczną w trakcie eksploatacji.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Koszyk