Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Kategorie produktów
Zakres cen
Frezarki: Górnowrzecionowe

Frezarki górnowrzecionowe do drewna

Oferowane przez nasz sklep profesjonalne frezarki górnowrzecionowe CNC to nowoczesne i precyzyjne maszyny stolarskie do obróbki drewna, metali i tworzyw sztucznych. Są wyposażone w wydajne i niezawodne silniki dwubiegowe o wysokiej mocy, które napędzają wrzeciona. Dwie prędkości obrotowe pozwalają na bardzo elastyczną pracę z materiałami o dowolnych właściwościach fizykochemicznych. Mają także specjalne mechanizmy regulacji kąta nachylenia elementu roboczego pozwalające na wygodne i dokładne obrabianie surowców.

Nowoczesne i precyzyjne frezarki górnowrzecionowe do drewna

Dostępne w naszym asortymencie nowoczesne i precyzyjne frezarki górno wrzecionowe są wyposażone w stoliki z regulacją wysokości oraz prowadniki kopiujące. Specjalne mechanizmy pozwalają na sterowanie pneumatyczne wrzecionem wprost z dedykowanego pedała. Stanowią bardzo wydajne i mocne urządzenia, dzięki którym możliwe jest wykonywanie zaawansowanych prac:

  • frezowania krawędzi równoległych,
  • inkrustacji brzegów ozdobnych,
  • wzorcowania artystycznego,
  • prowadzenia manualnego.

Sterowane komputerowo rozwiązania przemysłowe pozwalają nadać zaprojektowane kształty, a także właściwości (np. chropowatość powierzchni) obrabianym elementom. Stanowią niezbędne elementy wyposażenia każdego profesjonalnego zakładu stolarskiego oraz pracowni produkcji mebli.

Zalety i zastosowania frezarek górnowrzecionowych CNC

Znajdujące się w naszym asortymencie frezarki górnowrzecionowe CNC to rozwiązania o wszechstronnym zastosowaniu mające wiele zalet. Pozwalają na oczyszczanie, profilowanie oraz wykonywanie precyzyjnych wzorów na powierzchniach metalu, a także plastiku czy drewna. Umożliwiają one również usuwanie starych warstw farby i lakieru. Gwarantują doskonałe efekty modelowania materiałów.

Ogromną zaletą tych urządzeń jest ich wysoka moc, która podnosi w znaczący sposób wydajność pracy. Jednocześnie są one łatwe w obsłudze, dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod sterowania komputerowego i współpracy z oprogramowaniem w technologii CAM. Szeroki wybór precyzjnych końcówek roboczych zapewnia możliwość wykonywania zadań obróbki o dowolnym stopniu zaawansowania.

Wybierz niezawodne frezarki górnowrzecionowe

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej klasy urządzenia pozwalające na modelowanie drewna, metalu i plastiku. Charakteryzują się wysoką mocą i dużym wyborem akcesoriów dodatkowych. Są wyposażone w mechanizmy regulacji prędkości obrotowej oraz długości skoku wrzeciona. Jeżeli szukasz niezawodnych i tanich frezarek górnowrzecionowych CNC, to skorzystaj z naszego asortymentu już dziś! Zapewniamy fachowe doradztwo w wyborze sprzętu oraz pomoc techniczną w trakcie eksploatacji.

Frezarka do drewna górnowrzecionowa – zastosowanie

Frezarka górnowrzecionowa używana jest w większości przypadków do obróbki wiórowej drewna i materiałów drewnopochodnych. Urządzenia te znajdą swoje zastosowanie również w przypadku wykonywania reliefów i napisów ozdobnych w elementach drewnianych. Jednak z powodzeniem możesz ich używać także wykonując połączenia kołkowe i na wczepy. Dzięki swojemu wszechstronnemu zastosowaniu, frezarki górnowrzecionowe zyskały tak wielu zwolenników zarówno wśród stolarzy, jak i fachowców z innej branży. 

Frezarka górnowrzecionowa – jak działa?

Aby prawidłowo korzystać z danego urządzenia, na samym wstępie należy lepiej poznać jego sposób działania. Zagwarantuje to mniejsze ryzyko popełnienia błędu przy pracy, co w konsekwencji przekłada się na zmniejszenie możliwości wystąpienia uszkodzenia czy też awarii. Mechanizm działania frezarki górnowrzecionowej nie należy do stosunkowo skomplikowanych – główną rolę odgrywa tu mianowicie obrotowe wrzeciono. To właśnie na jego głowicy mocujemy frezy, które poruszając się ruchem obrotowym, usuwają nadmiar materiału. Warto wspomnieć również, iż konstrukcja frezarek umożliwia dowolne opuszczanie frezu względem płaszczyzny, na której opiera się stół.

Frezarki górnowrzecionowe do drewna – ceny

Na rynku dostępnych jest wiele modeli frezarek górnowrzecionowych, jednak w większości przypadków cena urządzenia znacznie przewyższa jego walory. Doskonale wiemy, że większość klientów podczas zakupu danego produktu, kieruje się również jego kosztami, dlatego w naszym sklepie wysoka jakość idzie w parze z atrakcyjną ceną. Wszystkie frezarki górnowrzecionowe do drewna zamieszczone na naszej stronie dostępne są za jedynie 7 500 zł netto, co w przeliczeniu na wartość brutto jest równe 9 500 zł. Dodatkowo, jeśli nie jesteś zadowolony z proponowanej ceny, posiadamy możliwość negocjacji – teraz to Ty decydujesz, ile pieniędzy przeznaczysz na produkt. 

Frezarka górnowrzecionowa… i co jeszcze?

Jeśli jesteś zadowolony ze swojej frezarki górnowrzecionowej, serdecznie zapraszamy do wzbogacenia własnego warsztatu stolarskiego o nowe urządzenia z naszego sklepu. Oferujemy między innymi czopiarki, wyróżniające się wysoką wydajnością oraz funkcjonalnością, a także grubościówki i odciągi trocin. Wszystkie z powyższych sprzętów charakteryzują się oczywiście najwyższą jakością, dzięki czemu masz pewność, że praca przy ich użyciu zostanie wykonana profesjonalnie. Umożliwiają one sprawną i szybką obróbkę drewna, przy zachowaniu wysokiej dokładności.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów