Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Kategorie produktów
Zakres cen
Frezarki: Dolnowrzecionowe

Frezarka dolnowrzecionowa Griggio T45S kąt!

17 300 

Frezarka dolnowrzecionowa Casolin F45L

34 500 

Frezarka dolnowrzecionowa Griggio T220 

14 000 

Frezarka dolnowrzecionowa Griggio TC200 z wózkiem

11 500 

Frezarka dolnowrzecionowa SCM T130 Class

Frezarka dolnowrzecionowa SCM T150

22 000 

Frezarka-czopiarka dolnowrzecionowa SCM T130

32 000 

[sprzedane]Frezarka dolnowrzecionowa SCM T150

[sprzedane]Frezarka dolnowrzecionowa Casolin F45 EVO

[sprzedane]Frezarka dolnowrzecionowa SCM T150

[sprzedane]frezarka dolnowrzecionowa SCM T130

[sprzedane]Frezarka dolnowrzecionowa SCM T110 I

[sprzedane]Frezarka dolnowrzecionowa SCM T130

[sprzedane]Frezarka dolnowrzecionowa SCM T130

[sprzedane]Frezarka dolnowrzecionowa Formula T70I

Frezarki dolnowrzecionowe używane – profesjonalne frezarki do drewna

Frezarka dolnowrzecionowa to często niezbędne urządzenie w zakładzie stolarskim. Dzięki niemu, w odróżnieniu od frezarki prostszej, górnowrzecionowej, można wykonywać różnego rodzaju obróbkę, która jest bardziej zaawansowana, ale przez to także trudniejsza. To elektronarzędzie, które jest przeznaczone do pracy na różnych rodzajach drewna w profesjonalnym zakładzie.

Do czego wykorzystuje się frezarki dolnowrzecionowe? Profesjonalna obróbka drewna

Frezarka dolnowrzecionowa to urządzenie elektryczne, które służy do obróbki drewna. Najczęściej wykorzystuje się ją do produkcji mebli, a za jej pomocą można wykonać bardziej skomplikowane cięcia, rowki, żłobienia, ale także otwory potrzebne do łączenia poszczególnych elementów. Frezarka dolnowrzecionowa to niezwykle ważny element wyposażenia każdego zakładu stolarskiego. Przy zakupie warto postawić na wysoką jakość narzędzi.
Frezarki dolnowrzecionowe są także wykorzystywane w mniejszych zakładach, choć ich obsługa jest bardzo wymagająca. Trzeba mieć świadomość, że dzięki wyborowi dobrej jakości elektronarzędzi do stolarni, które tu oferujemy, unikniesz wielu problemów z bezpieczeństwem. Warto zadbać o siebie i swoich pracowników i wybrać model frezarki, który zapewni im komfort pracy i wydajność Twojemu zakładowi.

Frezarka dolnowrzecionowa – doskonałe modele w wysokiej jakości

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie wysokiej jakości modele pochodzące od uznanych producentów, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Tak samo dobrze sprawdzają się w mniejszym, amatorskim warsztacie, jak i profesjonalnym zakładzie zajmującym się obróbką drewna. frezarka dolnowrzecionowa, którą ceni się za jakość i komfort pracy, możesz znaleźć w naszym sklepie. Nasz asortyment zawiera tylko najwyższej jakości frezarki przygotowane do pracy przez wiele lat na wysokim poziomie.
A do czego należy wykorzystywać tego rodzaju elektronarzędzia do obróbki drewna? Przeznaczeniem frezarek dolnowrzecionowych jest frezowanie krzywo lub prostoliniowe w litym drewnie. Warto wiedzieć, że zdarzają się również modele mogące wykonywać również czopowanie (korkowanie drewna). Ze względu na wysokie ryzyko urazów wskutek działania maszyny zaleca się szczególną ostrożność przy pracy z tym narzędziem (należy unikać obróbki współbieżnej).

Frezarka dolnowrzecionowa z posuwem – charakterystyka i sposób działania

Dobrze dobrana frezarka z posuwem można wzbogacić swój warsztat o nowe możliwości. Jeśli chodzi o konstrukcję owej maszyny, to pod blatem zamontowane jest wrzeciono, przez co obsługa urządzenia wymaga odpowiedniej wiedzy. Nieodpowiednie przeszkolenie osoby zajmującej się obróbką drewna będzie skutkowała nie tylko nieprawidłowym produktem końcowym, ale może także doprowadzić do problemów w obsłudze i będzie stanowiła zagrożenie dla zdrowia.
Warto jednocześnie wiedzieć, że maszyny pozwalają na tworzenie między innymi ozdobnych ram do luster i obrazów. W razie potrzeby służymy fachowym doradztwem w kwestii doboru odpowiedniego modelu urządzenia. Chcemy dołożyć wszelkich starań, by wybór, którego dokonasz w naszym sklepie, był najlepszym możliwym. W razie wątpliwości służymy pomocą i poradą, a nasi specjaliści będą do Twojej dyspozycji.

Frezarka do drewna dolnowrzecionowa – wybieraj pewne rozwiązania i ciesz się doskonałymi produktami z naszej oferty

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy najwyższą jakość i dlatego każdy wybór w naszym sklepie będzie trafiony. Zachęcamy do przejrzenia całego asortymentu. Wybierz coś dla siebie lub spytaj o radę. A jeśli szukasz także innych elektronarzędzi, sprawdź inne kategorie z naszego sklepu. To najlepsze używane maszyny stolarskie do zakładu stolarskiego.

Jakie frezarki dolnowrzecionowe znajdują się w ofercie?

W naszej ofercie znajdują się frezarki dolnowrzecionowe w różnych przedziałach cenowych, a także o różnych parametrach technicznych, dzięki czemu każdy znajdzie u nas taki model, który najlepiej spełni jego oczekiwania oraz celnie trafi w aktualne potrzeby. Posiadamy maszyny znanych producentów (przykładowo: Griggio, Fimal, Casadei, BULLERI, SCM, SAC itd.), dedykowane do profesjonalnej obróbki drewna.

Frezarka dolnowrzecionowa – ile kosztuje?

Koszt zakupu frezarki dolnowrzecionowej uzależniony jest od modelu i marki urządzenia oraz jego parametrów, możliwości pracy. W przypadku maszyn używanych wpływ na cenę frezarki ma także jej wiek oraz stan, stopień eksploatacji. Oferty używanych mniejszych frezarek dolnowrzecionowych zaczynają się już od kilku tysięcy złotych, większych – kilkunastu tysięcy, natomiast nowe sprzęty to już wydatek kilkudziesięciu tysięcy PLN.

Jakie zastosowanie mają frezarki dolnowrzecionowe?

Frezarki dolnowrzecionowe to maszyny o bardzo szerokim spektrum zastosowań. Można za ich pomocą tworzyć niezwykle precyzyjne wręgi oraz felce. Z powodzeniem wykonuje się na nich także profilowane krawędzie – przeważnie pełniące funkcję elementów ozdobnych. Operator tych maszyn może wykonywać na nich proste rowki w drewnie oraz czopowe lub wczepowe połączenia pomiędzy deskami, co jest przydatne w przemyśle.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Frezarka górnowrzecinowa

Frezarka karuzelowa

Frezarka poprzeczna

Frezarka liniowa

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów