Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone Skontaktuj sięz nami: +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

Kategorie produktów
Zakres cen
Frezarki: Dolnowrzecionowe

Frezarka dolnowrzecionowa SCM T130 z wózekm

19 000 

Frezarka dolnowrzecionowa Stema T30A

12 000 

Frezarka dolnowrzecionowa SCM T130

30 000 

Frezarka dolnowrzecionowa SCM T130

30 000 

Frezarka dolnowrzecionowa SAC TS 145

19 000 

Frezarka dolnowrzecionowa Fimal TX160

56 600 

Frezarka dolnowrzecionowa Griggio TC 200

15 000 

Frezarka dolnowrzecionowa Aldinger + dokładka stołu

6 000 

Frezarka dolnowrzecionowa Formula T70I

Frezarka dolnowrzecionowa Casadei F114

13 000 

Frezarka dolnowrzecionowa SCM Minimax T50

9 500 

Frezarka dolnowrzecionowa SCM Formula T1

17 000 

Frezarki dolnowrzecionowe

Frezarka dolnowrzecionowa to często niezbędne urządzenie w zakładzie stolarskim. Dzięki niemu, w odróżnieniu od frezarki prostszej, górnowrzecionowej, można wykonywać różnego rodzaju obróbkę, która jest bardziej zaawansowana, ale przez to także trudniejsza. To elektronarzędzie, które jest przeznaczone do pracy na różnych rodzajach drewna w profesjonalnym zakładzie.

Do czego wykorzystuje się frezarki dolnowrzecionowe?

Frezarka dolnowrzecionowa to urządzenie elektryczne, które służy do obróbki drewna. Najczęściej wykorzystuje się ją do produkcji mebli, a za jej pomocą można wykonać bardziej skomplikowane cięcia, rowki, żłobienia, ale także otwory potrzebne do łączenia poszczególnych elementów. Frezarka dolnowrzecionowa to niezwykle ważny element wyposażenia każdego zakładu stolarskiego. Przy zakupie warto postawić na wysoką jakość narzędzi.
Frezarki dolnowrzecionowe są także wykorzystywane w mniejszych zakładach, choć ich obsługa jest bardzo wymagająca. Trzeba mieć świadomość, że dzięki wyborowi dobrej jakości elektronarzędzi do stolarni, które tu oferujemy, unikniesz wielu problemów z bezpieczeństwem. Warto zadbać o siebie i swoich pracowników i wybrać model frezarki, który zapewni im komfort pracy i wydajność Twojemu zakładowi.

Frezarka dolnowrzecionowa – doskonałe modele w wysokiej jakości

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie wysokiej jakości modele pochodzące od uznanych producentów, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Tak samo dobrze sprawdzają się w mniejszym, amatorskim warsztacie, jak i profesjonalnym zakładzie zajmującym się obróbką drewna. frezarka dolnowrzecionowa, którą ceni się za jakość i komfort pracy, możesz znaleźć w naszym sklepie. Nasz asortyment zawiera tylko najwyższej jakości frezarki przygotowane do pracy przez wiele lat na wysokim poziomie.
A do czego należy wykorzystywać tego rodzaju elektronarzędzia do obróbki drewna? Przeznaczeniem frezarek dolnowrzecionowych jest frezowanie krzywo lub prostoliniowe w litym drewnie. Warto wiedzieć, że zdarzają się również modele mogące wykonywać również czopowanie (korkowanie drewna). Ze względu na wysokie ryzyko urazów wskutek działania maszyny zaleca się szczególną ostrożność przy pracy z tym narzędziem (należy unikać obróbki współbieżnej).

Frezarka dolnowrzecionowa z posuwem – charakterystyka i sposób działania

Dzięki odpowiednio dobranej frezarce dolnowrzecionowej można wzbogacić swój warsztat o nowe możliwości. Jeśli chodzi o konstrukcję owej maszyny, to pod blatem zamontowane jest wrzeciono, przez co obsługa urządzenia wymaga odpowiedniej wiedzy. Nieodpowiednie przeszkolenie osoby zajmującej się obróbką drewna będzie skutkowała nie tylko nieprawidłowym produktem końcowym, ale może także doprowadzić do problemów w obsłudze i będzie stanowiła zagrożenie dla zdrowia.
Warto jednocześnie wiedzieć, że frezarka dolnowrzecionowa pozwala na tworzenie między innymi ozdobnych ram do luster i obrazów. W razie potrzeby służymy fachowym doradztwem w kwestii doboru odpowiedniego modelu urządzenia. Chcemy dołożyć wszelkich starań, by wybór, którego dokonasz w naszym sklepie, był najlepszym możliwym. W razie wątpliwości służymy pomocą i poradą, a nasi specjaliści będą do Twojej dyspozycji.

Wybieraj pewne rozwiązania i ciesz się doskonałymi produktami

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy najwyższą jakość i dlatego każdy wybór w naszym sklepie będzie trafiony. Zachęcamy do przejrzenia całego asortymentu. Wybierz coś dla siebie lub spytaj o radę. A jeśli szukasz także innych elektronarzędzi, sprawdź inne kategorie z naszego sklepu. To najlepsze wyposażenie do zakładu stolarskiego.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Frezarki górnowrzecinowe

Frezarki karuzelowe

Frezarki poprzeczne

Frezarki liniowe

Koszyk