Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Kategorie produktów
Zakres cen
Akcesoria i narzędzia do maszyn: Piły

Piły tarczowe służą w głównej mierze do cięcia drewna, ale można używać ich także do wielu innych materiałów. Aby efektywnie i skutecznie wykonywać wszelkiego rodzaju cięcia, należy wybrać odpowiedni rodzaj piły. Oferujemy kilka rodzajów pił tarczowych, jak piły do cięcia wzdłużnego i poprzecznego, zaprojektowane specjalne dla konstruktorów i budowlańców. Mogą być z powodzeniem wykorzystywane jako elementy maszyn i elektronarzędzi, na przykład do pił stołowych. Proponujemy także piły do cięcia wzdłużnego, do maszyn z posuwem ręcznym, które z łatwością tną miękkie i twarde drewno.

Precyzyjne piły tarczowe

Oferowane precyzyjne piły tarczowe przeznaczone są dla wymagających użytkowników, jak i dla początkujących stolarzy. Proponowane piły znajdują zastosowanie do rozkroju płyt przy zachowaniu perfekcyjnego wykończenia krawędzi. Ich żywotność jest o wiele dłuższa niż w przypadku zwykłych pił tarczowych. Wszystkie oferowane produkty tnące sprawdzą się zarówno w domowym warsztacie, jak i profesjonalnym zakładzie stolarskim. Służymy również pomocą w wyborze najodpowiedniejszego modelu piły.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów