Wyświetlanie wszystkich 5 wyników

Rozwiń

Strugarka wyrówniarka grubościówka Sicar 2000

10 000  NETTO
Strugarka wyrówniarka grubościówka Sicar 2000 szerokość robocza 410 mm długość blatów 2050 mm wał 3 nożowy wysokość robocza grubościówka 230
Zamknij

Support wiertarski do wyrówniarko grubościówki solidny

1 000  NETTO
Suport wiertarski do wyrówniarko grubościówki Stolik pracuje jako czopiarka Można zainstalować do dowolnej wyrówniarko grubościówki

Wyrówniarka grubościówka Mecanils 400

7 500  NETTO
Wyrówniarka grubościówka Mecanils 400 szerokość strugania 400 mm długość blatów 2020 mm ilość noży 3 szt wysokość strugania na grubościówce

Wyrówniarka grubościówka SCM 2040

10 000  NETTO
Wyrówniarka grubościówka SCM 2040 szerokość robocza 400 mm długość blatów 2000 mm ilość noży 3 szt. silnik o mocy 3

Wyrówniarko grubościówka Casadei FS/51

17 000  NETTO
Wyrówniarko grubościówka Casadei FS 51 szerokość strugania 510 mm wysokość strugania na grubościówce 240 mm długość stołów 2220 mm prowadnica

Precyzyjna obróbka drewna jest możliwa tylko wówczas, gdy dysponujesz odpowiednim sprzętem. Wyposażenie warsztatu czy zakładu stolarskiego ma wielkie znaczenie dla prowadzonego przez Ciebie biznesu. Warto także zadbać o odpowiednie wyposażenie tartaku, by nie tylko gwarantować bezpieczeństwo, ale także łatwą i szybką obróbkę drewna. Dlatego postaw na najlepsze rozwiązania i wybierz nasze produkty z tej kategorii.

Czego możesz oczekiwać po naszym asortymencie?

W naszej ofercie znajdziesz wyrówniarko-grubościówkę przeznaczone do obróbki drewna różnego rodzaju. To nowoczesne rozwiązanie, które sprawdzi się przy wieloetapowych zadaniach, związanych z obróbką drewnianych powierzchni. Największą zaletą wyrówniarko-grubościówek jest możliwość przetwarzania faktur grubych, cienkich, twardych oraz miękkich. Dzięki tym cechom, jedna maszyny może zastąpić kilka innych na raz (np. heblarkę lub grubiarkę) – jest to spora oszczędność czasu oraz pieniędzy. Warto o tym pamiętać, decydując się na zakup poszczególnych maszyn.
Wyrówniarka do drewna przeznaczona jest do stosowania w zakładach stolarki meblowej i budowlanej, zakładach rzemieślniczych, usługowych oraz remontowych. Urządzenie charakteryzuje się doskonałą mocą silnika, która wynosi około 2,2 kW. Oferowane przez nas produkty tego rodzaju to znakomita jakość połączona z wysoką ergonomią użytkowania. Warto zwrócić uwagę, że oferujemy profesjonalne rozwiązania, więc każdy właściciel zakładu stolarskiego znajdzie u nas odpowiednio dobre produkty do swoich potrzeb.

Wyrówniarko grubościówki do drewna – warto zainwestować w jakość

Wyrówniarko-grubościówki sprawdzą się zarówno przy mniejszych pracach, jak i wieloetapowych projektach z wykorzystaniem drewna różnego rodzaju. Niewątpliwą zaletą jest wykorzystanie noży skrawających oraz praktycznych regulowanych stołów. To daje więcej możliwości pracy z tym elementem, a przede wszystkim ułatwia uzyskanie za pomocą wyrówniarki stolarskiej właściwej grubości drewna ładnie obrobionego. Precyzja i jakość mają tu kolosalne znaczenie.
Nie można zapominać, że ważnym elementem pełniącym funkcję zabezpieczającą w czasie pracy jest także osłona głowicy i mechanizm zabezpieczający maszynę przed nagłym odrzutem. Wszystkie proponowane przez nas maszyny cechują się odpowiednią stabilnością, a także najwyższym stopniem bezpieczeństwa. W sprzedaży posiadamy wyrówniarko-grubościówki wyłącznie znanych i cenionych producentów. W zależności od potrzeb, istnieje możliwość wyboru nowej lub używanej maszyny. To także charakteryzuje tylko najlepsze sklepy, które dają swoim Klientom jak najwięcej możliwości wyboru.

Szukaj rozwiązań, które dopasują się do Ciebie

Warto zwrócić uwagę, że każdy z naszych produktów jest sprawdzony dokładnie przed sprzedażą, dzięki czemu wiemy, że niezależnie od tego, czy jest to wyrówniarko-grubościówka do tartaku czy zwykła wyrówniarka do zakładu stolarskiego, oferowany produkt jest najwyższej jakości, jest bezpieczny i z najlepszymi zastosowanymi materiałami. Wiemy, jak ważna jest tu jakość, stąd chcemy, by na naszej stronie pojawiały się tylko produkty godne polecenia.
Pragniemy także zwrócić Twoją uwagę na fakt, że nasz sklep internetowy cały czas się rozwija, a wygoda, z jaką możesz robić u nas zakupy, powinna sprawić, że tym chętniej sięgniesz po jeden z produktów, które oferujemy. Zawsze staramy się poszerzać nasz asortyment, ale nie można zapomnieć, że nie może się to odbywać kosztem jakości. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

Wybierz swój model maszyny stolarskiej

Zachęcamy do samodzielnych poszukiwań nie tylko wyrówniarki, ale i innych produktów znajdujących się na naszej stronie, a odpowiadających Twoim potrzebom. Dołożymy wszelkich starań, by każdy zakup w naszym sklepie wiązał się z dużą satysfakcją. Zapraszamy na zakupy i do dokonywania tylko trafnych wyborów. Zadbaj o właściwą obróbkę drewna wraz z nami i odpowiednią do tego maszyną.