Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Kategorie produktów
Zakres cen
Wyrówniarko - grubościówki

Wyrówniarko grubościówka używane – sprawdzony sprzęt do drewna!

Precyzyjna obróbka drewna jest możliwa tylko wówczas, gdy dysponujesz odpowiednim sprzętem. Wyposażenie warsztatu czy zakładu stolarskiego ma wielkie znaczenie dla prowadzonego przez Ciebie biznesu. Warto także zadbać o odpowiednie wyposażenie tartaku, by nie tylko gwarantować bezpieczeństwo, ale także łatwą i szybką obróbkę drewna. Dlatego postaw na najlepsze rozwiązania i wybierz nasze produkty z tej kategorii.

Wyrówniarka grubościówka używana – czego możesz oczekiwać po naszym asortymencie?

W naszej ofercie znajdziesz wyrówniarko-grubościówkę przeznaczone do obróbki drewna różnego rodzaju. To nowoczesne rozwiązanie, które sprawdzi się przy wieloetapowych zadaniach, związanych z obróbką drewnianych powierzchni. Największą zaletą wyrówniarko-grubościówek jest możliwość przetwarzania faktur grubych, cienkich, twardych oraz miękkich. Dzięki tym cechom, jedna maszyna stolarska może zastąpić kilka innych na raz (np. heblarkę lub grubiarkę) – jest to spora oszczędność czasu oraz pieniędzy. Warto o tym pamiętać, decydując się na zakup poszczególnych maszyn.

Wyposaż swój warsztat w sprzęt o szerokim zastosowaniu!

Wyrówniarka do drewna przeznaczona jest do stosowania w zakładach stolarki meblowej i budowlanej, zakładach rzemieślniczych, usługowych oraz remontowych. Urządzenie charakteryzuje się doskonałą mocą silnika, która wynosi około 2,2 kW. Oferowane przez nas produkty tego rodzaju to znakomita jakość połączona z wysoką ergonomią użytkowania. Warto zwrócić uwagę, że oferujemy profesjonalne rozwiązania, więc każdy właściciel zakładu stolarskiego znajdzie u nas odpowiednio dobre produkty do swoich potrzeb.

Wyrówniarko grubościówki do drewna – warto zainwestować w jakość

Wyrówniarko-grubościówki sprawdzą się zarówno przy mniejszych pracach, jak i wieloetapowych projektach z wykorzystaniem drewna różnego rodzaju. Niewątpliwą zaletą jest wykorzystanie noży skrawających oraz praktycznych regulowanych stołów. To daje więcej możliwości pracy z tym elementem, a przede wszystkim ułatwia uzyskanie za pomocą wyrówniarki stolarskiej właściwej grubości drewna ładnie obrobionego. Precyzja i jakość mają tu kolosalne znaczenie.

Nie można zapominać, że ważnym elementem pełniącym funkcję zabezpieczającą w czasie pracy jest także osłona głowicy i mechanizm zabezpieczający maszynę przed nagłym odrzutem. Wszystkie proponowane przez nas maszyny cechują się odpowiednią stabilnością, a także najwyższym stopniem bezpieczeństwa. W sprzedaży posiadamy wyrówniarko-grubościówki wyłącznie znanych i cenionych producentów. W zależności od potrzeb, istnieje możliwość wyboru nowej lub używanej maszyny. To także charakteryzuje tylko najlepsze sklepy, które dają swoim Klientom jak najwięcej możliwości wyboru.

Szukaj rozwiązań, które dopasują się do Ciebie

Warto zwrócić uwagę, że każdy z naszych produktów jest sprawdzony dokładnie przed sprzedażą, dzięki czemu wiemy, że niezależnie od tego, czy jest to wyrówniarko-grubościówka do tartaku czy zwykła wyrówniarka do zakładu stolarskiego, oferowany produkt jest najwyższej jakości, jest bezpieczny i z najlepszymi zastosowanymi materiałami. Wiemy, jak ważna jest tu jakość, stąd chcemy, by na naszej stronie pojawiały się tylko produkty godne polecenia.

Pragniemy także zwrócić Twoją uwagę na fakt, że nasz sklep internetowy cały czas się rozwija, a wygoda, z jaką możesz robić u nas zakupy, powinna sprawić, że tym chętniej sięgniesz po jeden z produktów, które oferujemy. Zawsze staramy się poszerzać nasz asortyment, ale nie można zapomnieć, że nie może się to odbywać kosztem jakości. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

Wybierz swój model maszyny stolarskiej

Zachęcamy do samodzielnych poszukiwań nie tylko wyrówniarki, ale i innych produktów znajdujących się na naszej stronie, a odpowiadających Twoim potrzebom. Dołożymy wszelkich starań, by każdy zakup w naszym sklepie wiązał się z dużą satysfakcją. Zapraszamy na zakupy i do dokonywania tylko trafnych wyborów. Zadbaj o właściwą obróbkę drewna wraz z nami i odpowiednią do tego maszyną.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Szczotkarka do drewna

czopiarki do drewna

Szlifierka szerokotaśmowa

Frezarka karuzelowa

Piła radialna

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów