Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone Skontaktuj sięz nami: +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

Kategorie produktów
Zakres cen
Wiertarki: stołowe , kolumnowe

Wiertarki stołowe i kolumnowe

Wiertarka stołowa to jedno z podstawowych narzędzi w warsztacie. Wykorzystasz ją zarówno przy tworzeniu wyrobów z drewna, jak i stalowych. Często jednak ceny nowych urządzeń są dla wielu zaporowe. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości maszyny od najlepszych producentów, w przystępnych cenach. 

Wiertarka kolumnowa – nie tylko do drewna

Używana wiertarka stołowa to świetne rozwiązanie dla firm dysponujących mniejszym budżetem, ale również dla garażowych majsterkowiczów. Przystępne ceny powodują, że możesz posiadać w pełni sprawny i profesjonalny sprzęt w swoim zakładzie czy warsztacie. Maszyny tej używa się najczęściej do precyzyjnych wierceń w drewnie, ale przy zastosowaniu odpowiednich wierteł śmiało posłuży również do prac w metalu. W naszej ofercie znajdziesz wiertarki o mocy od 0,75KW wzwyż. Wyposażono je w mocne silniki dwubiegowe, które gwarantują precyzję pracy oraz niezawodność. Wiertarki stołowe używane sprzedajemy na bardzo korzystnych warunkach, a po zalogowaniu masz możliwość negocjacji ceny.

Wiertarka stołowa – niezbędne narzędzia w każdym warsztacie

Wiertarka stołowa to pozycja obowiązkowa w każdym warsztacie stolarskim, metalurgicznym czy nawet przydomowym garażu. Ale nie jest jedynym, bez którego ciężko się obejść. W naszej ofercie znajdziesz szeroką ofertę między innymi szlifierek szerokotaśmowych, bez których ciężko wyobrazić sobie profesjonalną obróbkę drewna pod meble czy inne konstrukcje. Jeśli prowadzisz małą firmę, to warto zapoznać się ze wszystkimi modelami kompresorów. Wszystkie pozycje przez nas oferowane to modele najlepszych marek. Mają szerokie zastosowanie w branży stolarskiej, samochodowej i wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba użycia narzędzi pneumatycznych. Wyposażenie warsztatu w używaną wiertarkę stołową, szlifierkę czy kompresor to idealne rozwiązanie dla rozwijających się firm albo dla osób ceniących sobie komfort. Urządzenia są w pełni sprawne oraz sprawdzone przez specjalistów pod każdym kątem, a to daje Ci duże oszczędności.

Z nami wyposażysz swój warsztat

Sprzętem stolarskim zajmujemy się od lat. Wybierając wśród naszych ofert, wyposażysz swój warsztat od A do Z. Jeśli jesteś na etapie rozwoju swojej firmy, to koniecznie zapoznaj się z ofertą czopiarek. Oferujemy sprzęt na każdą kieszeń, ale tylko i wyłącznie od najlepszych producentów. Ceny nowych maszyn mogą przyprawić o ból głowy niejednego nowego przedsiębiorcę, ale z pomocą przychodzi zakup używanego sprzętu, który w niczym nie ustępuje nowemu. Co więcej, oferty są przystępne cenowo i dajemy możliwość negocjacji.

Koszyk