Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone Skontaktuj sięz nami: +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

Kategorie produktów
Zakres cen
Wiertarki: poziome

Wiertarki poziome do drewna

Niejednokrotnie, by móc wykonywać pracę z takim materiałem jak drewno, koniecznym jest posiadanie wyspecjalizowanych maszyn. To klucz, by móc wykonywać profesjonalną obróbkę, nacięcia czy inne prace w drewnie. Wiertarki poziome to jedne z najbardziej popularnych, a przede wszystkim przydatnych maszyn, które znajdują powszechne zastosowanie w wielu specjalistycznych warsztatach. 

Wiertarka pozioma do drewna

Wiertarka pozioma to bardzo praktyczne, funkcjonalne narzędzie posiadające wiele funkcji. Przede wszystkim dla maksymalnego komfortu pracy, maszyna została wyposażona w regulację stolika (góra/dół). Stół roboczy pozwala na wykonanie wszelkich prac w związku ze swoją powierzchnią o wymiarach 570 x 300 mm. Regulacja wysokości stołu pozwala na perfekcyjne dopasowanie blatu maszyny do wzrostu osoby przy niej pracującej. Co niezwykle przydatne, wiertarka pozioma do drewna posiada docisk pneumatyczny materiału, co oszczędza wielu sił operatorowi maszyny.

Dodatkowo, warto także zaznaczyć, że wiertarka pozioma wyposażona została w ogranicznik głębokości wiercenia, co pozwala na doskonałą kontrolę wykonywanej pracy, która wymaga precyzji i przemyślanych działań. 

Szerokie zastosowanie wiertarek poziomych

Wiertarki poziome nadają się zarówno do mniejszych, jak i do i większych prac stolarskich o charakterze prywatnym, jak i profesjonalnym. Z całą pewnością stanowią jedne z podstawowych elementów wyposażenia, wraz z takimi maszynami jak piły górnowrzecionowe czy szlifierki szerokopasmowe. Dzięki tak profesjonalnym maszynom, wszystkie warsztaty stolarskie mogą poszczycić się perfekcją i niezwykle wydajną pracą.

Wiertarki poziome – najwyższa jakość pracy

Wiertarki poziome do drewna to urządzenia najwyższej jakości, które bezawaryjnie będą cieszyć w niezmiennej kondycji swoich użytkowników przez długi czas. Silnik o mocy 2.2 kw zapewni odpowiednią moc pracy, dzięki czemu nawet najtwardsze gatunki drewna będą doskonale współpracować z wiertarkami. Najwyżej jakości, sprawdzone i trwałe podzespoły, z których wykonane są maszyny, nawet podczas upływającego czasu wciąż doskonale spełniają swoją rolę.

Zobacz również inne kategorie w naszym sklepie:

Koszyk