Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Kategorie produktów
Wiertarki: poziome

Wiertarki poziome do drewna

Niejednokrotnie, by móc wykonywać pracę z takim materiałem jak drewno, koniecznym jest posiadanie wyspecjalizowanych maszyn. To klucz, by móc wykonywać profesjonalną obróbkę, nacięcia czy inne prace w drewnie. Wiertarki poziome to jedne z najbardziej popularnych, a przede wszystkim przydatnych maszyn, które znajdują powszechne zastosowanie w wielu specjalistycznych warsztatach. 

Wiertarka pozioma do drewna

Wiertarka pozioma to bardzo praktyczne, funkcjonalne narzędzie posiadające wiele funkcji. Przede wszystkim dla maksymalnego komfortu pracy, maszyna została wyposażona w regulację stolika (góra/dół). Stół roboczy pozwala na wykonanie wszelkich prac w związku ze swoją powierzchnią o wymiarach 570 x 300 mm. Regulacja wysokości stołu pozwala na perfekcyjne dopasowanie blatu maszyny do wzrostu osoby przy niej pracującej. Co niezwykle przydatne, wiertarka pozioma do drewna posiada docisk pneumatyczny materiału, co oszczędza wielu sił operatorowi maszyny.

Dodatkowo, warto także zaznaczyć, że wiertarka pozioma wyposażona została w ogranicznik głębokości wiercenia, co pozwala na doskonałą kontrolę wykonywanej pracy, która wymaga precyzji i przemyślanych działań. 

Szerokie zastosowanie wiertarek poziomych

Wiertarki poziome nadają się zarówno do mniejszych, jak i do i większych prac stolarskich o charakterze prywatnym, jak i profesjonalnym. Z całą pewnością stanowią jedne z podstawowych elementów wyposażenia, wraz z takimi maszynami jak piły górnowrzecionowe czy szlifierki szerokopasmowe. Dzięki tak profesjonalnym maszynom, wszystkie warsztaty stolarskie mogą poszczycić się perfekcją i niezwykle wydajną pracą.

Wiertarki poziome – najwyższa jakość pracy

Wiertarki poziome do drewna to urządzenia najwyższej jakości, które bezawaryjnie będą cieszyć w niezmiennej kondycji swoich użytkowników przez długi czas. Silnik o mocy 2.2 kw zapewni odpowiednią moc pracy, dzięki czemu nawet najtwardsze gatunki drewna będą doskonale współpracować z wiertarkami. Najwyżej jakości, sprawdzone i trwałe podzespoły, z których wykonane są maszyny, nawet podczas upływającego czasu wciąż doskonale spełniają swoją rolę.

Jakie zastosowanie mają wiertarki poziome?

Wiertarki poziome służą zarówno do profesjonalnej, jak i amatorskiej obróbki drewna. Zwykle wykorzystuje się je w zakładach przemysłowych produkujących meble oraz warsztatach stolarskich. Przy ich pomocy można wykonać bardzo głębokie otwory, a także rozwiercić lub pogłębić już istniejące. Urządzenie nadaje się do pracy na materiałach wykonanych z różnych gatunków drewna, również tych najtwardszych.

Jakie wiertarki poziome znajdują się w ofercie?

W ofercie znajduje się wiertarka pozioma trzy wrzecionowa pneumatyczna. Wiertarka charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami. Posiada moc agregatu wiercącego 2.2 KW oraz manualne podnoszenie blatu roboczego. Ponadto posuw agregatu wiercącego, który jest pneumatyczny. Wiertarka z pewnością sprawdzi się do licznych prac stolarskich oraz wszelkich czynności wykonywanych z drewnem. Urządzenie posiada regulację stolika góra-dół oraz duży stół roboczy.

Wiertarki poziome – co to jest?

Wiertarki poziome stanowią podstawowe wyposażenie każdej profesjonalnej stolarni. Umożliwiają sprawny montaż kołków i wkrętów, których nie da się zamontować przy użyciu maszyn o pionowej konstrukcji. Ułatwiają wiercenie wykonywane w bocznej płaszczyźnie materiału. Umożliwiają regulowanie położenia stołu, co pozwala na ich precyzyjne ustawienia. Ponadto, dają możliwość wiercenia otworów za pomocą ruchomej głowicy.

Zobacz również inne kategorie w naszym sklepie:

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów