Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

Rozwiń
Zamknij

Wbijarko wiertarka do nakrętek w krążek

5 000  NETTO
Maszyna specjalistyczna pod pewną produkcję maszyna pobiera krążki z zasobnika nawierca otwory 4 z góry oraz jeden z dołu następnie

Wiertarka do elementów toczonych Genini Pratic F

7 000  NETTO
Wiertarka do elementów toczonych Genini Pratic F Hydrauliczny posuw wiertła Zacisk materiału pneumatyczny Silnik wrzeciona 2.2kw Silnik pompy hydraulicznej 0.75kw

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne maszyny do wkręcania śrub oraz klockarki i wiertarki stolarskie od uznanych w branży producentów sprzętu. Urządzenia są wyposażone w nowoczesne rozwiązania technologiczne takie jak regulowane wrzeciona do pracy z elementami o niewielkich rozmiarach. Mają również specjalne podajniki materiału oraz specjalistyczne piłki przecinające do obróbki z dużą dokładnością. Pozwalają na wykonywanie obiektów o charakterze szpachelki. Wszystkie produkty są objęte wieloletnią gwarancją.

Wydajne i precyzyjne klockarki stolarskie

Oferujemy wydajne i precyzyjne klockarki stolarskie oraz wszelkiego rodzaju specjalistyczne maszyny produkcyjne dla przemysłu meblowego i drzewnego. Stanowią kompletne rozwiązania z podajnikami pobierającymi oraz obrabiającymi elementy drewniane przy pomocy takich rozwiązań jak instalacje pneumatyczne czy wibro-garnki. Są dedykowane do profesjonalnych zastosowań także w zakładach tokarskich.

Dostępne w naszym asortymencie wydajne konstrukcje przemysłowe doskonale sprawdzają się w zadaniach związanych wytwarzaniem dystansowych klocków do palet. Charakteryzują się odpornością na intensywną eksploatację w trybie ciągłym i trudnych warunkach środowiskowych. Ich szkielet i obudowa są zabezpieczone przed działaniem korozji, a także niepodatne na uderzenia oraz uszkodzenia mechaniczne.

Profesjonalne wiertarki stolarskie do warsztatu

Znajdujące się w ofercie naszej firmy profesjonalne wiertarki stolarskie do warsztatu oraz klockarki i maszyny do wkręcania śrub pozwalają na obrabianie materiałów w szerokim zakresie długości, szerokości oraz wysokości. Są bardzo wydajne i wyposażone w bezawaryjne silniki o mocy rzędu kilkunastu-kilkudziesięciu kW. Zasilane trójfazowo mogą być wykorzystywane do pracy pod dużym obciążeniem.

Urządzenia umożliwiają precyzyjne modelowanie i kształtowanie drewna oraz materiałów drewnopochodnych. Są wyposażone w mechanizmy automatycznego posuwu umożliwiające bezobsługową pracę z większą ilością elementów. Jednocześnie zapewniają komfort eksploatacji i bezpieczeństwo operatora. Mają specjalne zabezpieczenia, które chronią przed umieszczeniem przedmiotów o zbyt dużej wysokości lub długości.

Solidne i trwałe maszyny do wkręcania śrub

Sprzęt oferowany przez nasz sklep to solidne i trwałe maszyny do wkręcania śrub, a także wydajne klockarki oraz precyzyjne wiertarki stolarskie. Stanowią niezbędne wyposażenie każdego profesjonalnego warsztatu zajmującego się obróbką drewna i produkcją mebli. Jeżeli szukasz niezawodnych urządzeń do swojej pracowni, to skorzystaj z naszej bogatej oferty! Zapewniamy fachowe doradztwo w wyborze odpowiedniego produktu.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie: