Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Kategorie produktów
Zakres cen
Wielopiły

Wielopiła Cosmec SM320

65 000 

Odbiornik wzdłóżno-poprzeczny trak/wielopiła

35 000 

Wielopiła gąsienicowa OGAM PO 220

35 000 

Wielopiła gąsienicowa SICAR MV300 Open

49 000 

Wielopiła gąsienicowa SCM M3

59 000 

Wielopiła SCM M2

34 000 

Wielopiła OGAM PO 220

35 000 

[sprzedane]Wielopiła CML SCA320

[sprzedane]Wielopiła Gabbiani SA 300

[sprzedane]Wielopiła CML J250

[sprzedane]Wielopiła dwuwałowa Storti Multibi 18B

[sprzedane]Strugarka dwustronna z wielopiłą KUPFERMUHLE

[sprzedane]Wielopiła SCM M3

[sprzedane]Wielopiła SCM M3

[sprzedane]Wielopiła SCM M3

[sprzedane]Wielopiła SCM M3

Używane wielopiły do drewna

Dobra praca z drewnem to nie tylko znajomość przepisów BHP oraz dbanie o wyszkolenie pracowników. To także zagwarantowanie pracy z doskonałymi maszynami, które w sposób szybki i sprawny, a przy tym bezpieczny pozwolą na cięcie drewna i przygotowywanie go do dalszej obróbki. Dlatego decydując się na szukanie wielopiły, trzeba mieć na uwadze nie tylko jakość działania, ale i bezpieczeństwo. To wszystko znajdziesz w naszym sklepie.

Czym jest wielopiła i jak działa?

Wielopiła to maszyna stolarska , której działanie opiera się na wykonywaniu podłużnych cięć, dzięki mechanizmowi podwójnych pił tarczowych. Są stosowane do wycinania listew z pryzm oraz desek. Standardowe modele są wyposażone między innymi w stół odbiorczy, stół podawczy, a także sprzęg sił tarczowych. Do najbardziej powszechnych rodzajów wielopił zaliczamy dwuwrzecionowe. To piły dość skuteczne i uniwersalne. Trzeba pamiętać jednak, że nie są to jedyne rodzaje wielopił stolarskich, jakie są dostępne na rynku. Dlatego nasz asortyment jest stale poszerzany, byś miał pewność, że trafisz na to, czego akurat potrzebujesz.
Warto wspomnieć, iż w naszej ofercie posiadamy zasób modeli łączących funkcje obrzynarki z wielopiłą, a nawet wielopiły tarczowe, to znaczy takie, które posiadają opcję instalacji maksymalnie 5 pił. Jest to bardzo uniwersalne rozwiązanie, które znajdzie znakomicie sprawdzi się przy najbardziej wymagających pracach. To jednak przede wszystkim wielopiła do tartaku. Do użytku prywatnego, we własnym warsztacie, nie ma sensu stawiać na rozwiązania profesjonalne i specjalistyczne zarazem, tylko warto wybrać takie, które gwarantuje jakość i skuteczność działania.

Wielopiła do desek

Warto zwrócić uwagę na fakt, że wybór właściwego sprzętu z pewnością przełoży się na jakość pracy. Stąd trzeba szukać takich modeli, które są obecnie najlepsze na rynku. Wielopiły do desek gwarantują zwiększoną wydajność naszego urządzenia o nawet 30%. Ich działanie wzbogacają dostępne w naszych produktach funkcje regulacji pulpitu jednej z pił, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad szerokością wykonywanego cięcia. To jednak niejedyne dodatkowe działania, którymi dysponują wielopiły, które znajdziesz w naszym asortymencie. Nie zapominaj o ich funkcji.
Nasze wielopiły do drewna charakteryzują się przyjemną i prostą obsługą, wysokiej szybkości działania, niezawodną wydajnością, a także możliwością łatwego transportu. Równie istotną zaletą jest bezpieczeństwo podczas pracy, zapewnione dzięki ochroną przed cofaniem się obrabianego materiału oraz jego odłamkami. Co więcej, niektóre modele spośród naszych maszyn oferują funkcjonalne rozwiązanie jakim jest opcja instalacji dodatkowego lasera, który wyznaczy nam dokładną linię wykonywanego cięcia, co z kolei jeszcze bardziej zwiększy dokładność realizowanej pracy.

Zachęcamy do wyboru najlepszych z możliwych modeli Wielopiły

Warto podkreślić, że nasz sklep oferuje tylko najlepsze modele wielopił do warsztatu, które nie tylko pochodzą od renomowanych producentów, ale także są regularnie sprawdzane, co sprawia, że sięgając po nie z ramienia naszego sklepu, możesz z łatwością wybrać takie narzędzia, które najbardziej Ci się przydadzą w codziennej pracy. Pamiętaj, że nasz sklep to uznana marka, dzięki czemu masz pewność, że wybierasz tylko takie produkty, które najlepiej sprawdzają się w tartakach, warsztatach i w każdym innym miejscu.
Zachęcamy od szukania uniwersalnej wielopiły w tej kategorii. Jakość szybko przekona każdego, że tutaj znajdzie maszynę, której poszukuje. Dodatkowo nasz asortyment jest stale poszerzany i powiększany, dzięki czemu rozwijamy się i możemy zagwarantować Ci, że dalej nie spoczniemy na laurach. Jednocześnie pamiętaj, by zajrzeć także na inne kategorie naszego sklepu i przejrzeć całą gamę produktów, którą oferujemy. U nas z pewnością znajdziesz to, czego potrzebujesz!

Wygodne zdobione łóżka, potężne, pakowne szafy, drewniane stoły i komody z praktycznymi szufladkami. Jesteśmy pewni, że przynajmniej jeden z tych mebli znajduje się w Twoim mieszkaniu. Odwiedzając sklepy meblowe jednak, nie zawsze zastanawiamy się, jak tak naprawdę powstały nasze biurka, szafki czy krzesła. Wszystko zaczyna się w zakładzie stolarskim, gdzie zwykły kawałek drewna staje się istnym dziełem. Należy jednak pamiętać, że kwalifikacje stolarskie, specjalistyczne umiejętności oraz szeroką wiedza to nie wszystko. Równie istotne są także najwyższej jakości profesjonalne narzędzia stolarskie. Co powinno znaleźć się w podstawowym wyposażeniu każdego zakładu stolarskiego? Jest to na pewno frezarka dolnowrzecionowa, grubościówka, a także wielopiła do drewna. Te i inne sprzęty, możesz znaleźć w szerokim asortymencie naszego sklepu z profesjonalnym wyposażeniem stolarskim.

Wielopiła do drewna – postaw na najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne

Jeśli chodzi o podstawową funkcję, wielopiła używana jest przede wszystkim do cięcia drewna. Należy do urządzeń wielofunkcyjnych, dzięki czemu jest niezwykle funkcjonalna i przyda się zarówno w każdym zakładzie stolarskim, jak i zakładzie przemysłowym, na tartaku, a nawet w przydomowym warsztacie rzemieślniczym. Wielopiła do desek znajdzie swoje zastosowanie również w przypadku, gdy chcemy przyciąć listwę, wyciąć ją z pryzmy, rozkroić drewno, a także może pełnić rolę obrzynarki. Bierze zasadniczy udział w procesie produkcji mebli i innych drewnianych przedmiotów. Z tego też powodu, jej wybór nie powinien być podyktowany pochopną decyzją. Wybierając nasze wielopiły do drewna, wybierasz najwyższą jakość.

W obecnych czasach, kiedy możemy zaobserwować stale rozwijający się postęp technologiczny, tradycyjne urządzenia zostają sukcesywnie wypierane przez te nowocześniejsze, bardziej zautomatyzowane. Każda nasza maszyna do cięcia drewna została zaprojektowana w oparciu o najnowocześniejsze technologie, co gwarantuje najwyższy poziom innowacyjności. Nasze urządzenia są niezwykle proste, a wręcz intuicyjne w obsłudze.

Wielopiła do desek – Wysoka jakość w połączeniu z atrakcyjną ceną

Doskonale wiemy, że dla wielu klientów równie istotna, jak funkcjonalność sprzętu jest również jego cena. Powinna być ona niska i zachęcająca do kupna. W naszym sklepie, najwyższa jakość idzie w parze z atrakcyjną ceną. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wielopiła – co to jest?

Wielopiła to specjalistyczny sprzęt stolarski. Wielopił używa się do wykonywania podłużnych cięć. Jest to możliwe, dzięki zastosowaniu w narzędziu mechanizmu, w którego skład wchodzą podwójne piły tarczowe. Wielopiła to narzędzie, które występuje zestawie ze stołem odbiorczym i podawczym. Taki zestaw tworzy bezpieczne narzędzie, dzięki któremu można przygotować drewno do dalszej obróbki.

Ile kosztuje wielopiła do drewna?

Wielopiła to maszyna służąca do bezpiecznego cięcia drewna i przygotowywania go do kolejnych etapów obróbki. Narzędzie usprawnia pracę, jest skuteczne i uniwersalne. Cena wielopiły zależna jest od rodzaju maszyny oraz stopnia zaawansowania. W naszym sklepie ceny zaczynają się od 35 tysięcy. Są to rozwiązania profesjonalne, które swoje zastosowanie znajdą w profesjonalnych zakładach stolarskich i tartakach.

Jaką wielopiłę wybrać?

Wybór wielopiły zależy od tego, do jakich celów maszyna będzie używana. Profesjonalne wielopiły znajdą swoje zastosowanie w zakładach zajmujących się obróbką drewna na szeroką skalę. W naszym asortymencie dostępne są zarówno wielopiły zaawansowane, jak i takie, które nadają się do użytku prywatnego. W razie pytań i niejasności, nasi eksperci doradzą, które z dostępnych rozwiązań nada się w konkretnej sytuacji.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów