Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

Rozwiń

Wielopiła Oflisiarka WD FR 8 LM z centrownikiem

60 000  45 000  NETTO
Wielopiła Oflisiarka WD  FR 8 LM z centrownikiem piła przeznaczona do oflisowania drewna maksymalny rozstaw skrajnych pił 550 mm maksymalna

Wielopiła gąsienicowa Ogam PO-280

30 000  NETTO
Wielopiła gąsienicowa Ogam PO-280 szerokość cięcia 300 mm wysokość cięcia 110 mm silnik o mocy 22 kw płynna regulacja prędkości

Wielopiła SCM M3

45 000  NETTO
Wielopiła SCM M3 Szerokość gąsienicy 300mm Maksymalna wysokość cięcia 120mm Manualna regulacja rolek dociskowych Manualna regulacja wału Płynna regulacja prędkości

Dobra praca z drewnem to nie tylko znajomość przepisów BHP oraz dbanie o wyszkolenie pracowników. To także zagwarantowanie pracy z doskonałymi maszynami, które w sposób szybki i sprawny, a przy tym bezpieczny pozwolą na cięcie drewna i przygotowywanie go do dalszej obróbki. Dlatego decydując się na szukanie wielopiły, trzeba mieć na uwadze nie tylko jakość działania, ale i bezpieczeństwo. To wszystko znajdziesz w naszym sklepie.

Czym jest wielopiła i jak działa?

Wielopiła to maszyna stolarska , której działanie opiera się na wykonywaniu podłużnych cięć, dzięki mechanizmowi podwójnych pił tarczowych. Są stosowane do wycinania listew z pryzm oraz desek. Standardowe modele są wyposażone między innymi w stół odbiorczy, stół podawczy, a także sprzęg sił tarczowych. Do najbardziej powszechnych rodzajów wielopił zaliczamy dwuwrzecionowe. To piły dość skuteczne i uniwersalne. Trzeba pamiętać jednak, że nie są to jedyne rodzaje wielopił stolarskich, jakie są dostępne na rynku. Dlatego nasz asortyment jest stale poszerzany, byś miał pewność, że trafisz na to, czego akurat potrzebujesz.
Warto wspomnieć, iż w naszej ofercie posiadamy zasób modeli łączących funkcje obrzynarki z wielopiłą, a nawet wielopiły tarczowe, to znaczy takie, które posiadają opcję instalacji maksymalnie 5 pił. Jest to bardzo uniwersalne rozwiązanie, które znajdzie znakomicie sprawdzi się przy najbardziej wymagających pracach. To jednak przede wszystkim wielopiła do tartaku. Do użytku prywatnego, we własnym warsztacie, nie ma sensu stawiać na rozwiązania profesjonalne i specjalistyczne zarazem, tylko warto wybrać takie, które gwarantuje jakość i skuteczność działania.

Wielopiła do desek

Warto zwrócić uwagę na fakt, że wybór właściwego sprzętu z pewnością przełoży się na jakość pracy. Stąd trzeba szukać takich modeli, które są obecnie najlepsze na rynku. Wielopiły do desek gwarantują zwiększoną wydajność naszego urządzenia o nawet 30%. Ich działanie wzbogacają dostępne w naszych produktach funkcje regulacji pulpitu jednej z pił, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad szerokością wykonywanego cięcia. To jednak niejedyne dodatkowe działania, którymi dysponują wielopiły, które znajdziesz w naszym asortymencie. Nie zapominaj o ich funkcji.
Nasze wielopiły do drewna charakteryzują się przyjemną i prostą obsługą, wysokiej szybkości działania, niezawodną wydajnością, a także możliwością łatwego transportu. Równie istotną zaletą jest bezpieczeństwo podczas pracy, zapewnione dzięki ochroną przed cofaniem się obrabianego materiału oraz jego odłamkami. Co więcej, niektóre modele spośród naszych maszyn oferują funkcjonalne rozwiązanie jakim jest opcja instalacji dodatkowego lasera, który wyznaczy nam dokładną linię wykonywanego cięcia, co z kolei jeszcze bardziej zwiększy dokładność realizowanej pracy.

Zachęcamy do wyboru najlepszych z możliwych modeli wielopił

Warto podkreślić, że nasz sklep oferuje tylko najlepsze modele wielopił do warsztatu, które nie tylko pochodzą od renomowanych producentów, ale także są regularnie sprawdzane, co sprawia, że sięgając po nie z ramienia naszego sklepu, możesz z łatwością wybrać takie narzędzia, które najbardziej Ci się przydadzą w codziennej pracy. Pamiętaj, że nasz sklep to uznana marka, dzięki czemu masz pewność, że wybierasz tylko takie produkty, które najlepiej sprawdzają się w tartakach, warsztatach i w każdym innym miejscu.
Zachęcamy od szukania uniwersalnej wielopiły w tej kategorii. Jakość szybko przekona każdego, że tutaj znajdzie maszynę, której poszukuje. Dodatkowo nasz asortyment jest stale poszerzany i powiększany, dzięki czemu rozwijamy się i możemy zagwarantować Ci, że dalej nie spoczniemy na laurach. Jednocześnie pamiętaj, by zajrzeć także na inne kategorie naszego sklepu i przejrzeć całą gamę produktów, którą oferujemy. U nas z pewnością znajdziesz to, czego potrzebujesz!

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie: