Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone Skontaktuj sięz nami: +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

Kategorie produktów
Walcowe nakładarki kleju

W ofercie naszych maszyn stolarskich oprócz urządzeń do obróbki drewna, znajdują się także nowoczesne maszyny do nakładania kleju i oleju. Znajdują one szerokie zastosowanie w przemyśle meblarskim i stolarskim. W sprzedaży posiadamy wysokiej klasy walcowe nakładarki, pozwalające na nanoszenie czynników ciekłych na elementy drewniane i drewnopochodne. Maszyny te świetnie sprawdzą się nie tylko w dużych zakładach stolarskich, ale także w mniejszych warsztatach zapewniając precyzję i zadowalające efekty pracy. Wszystkie oferowane urządzenia w naszym sklepie posiadają opisy zawierające między innymi wymiary, moc silnika czy powierzchnię roboczą, dzięki czemu można zapoznać się z ich specyfikacją online. Oprócz tego obok każdego produktu znajduje się formularz kontaktowy, przez który można zadać nam pytanie odnośnie danego urządzenia.

Maszyny stolarskie do nakładania kleju

Profesjonalne maszyny do nakładania kleju stanowią niezbędne wyposażenie w zakładzie meblarskim. Od jakości pracy tych maszyn zależy w dużej mierze, to jak będę prezentować się nie tylko meble, ale także pojedyncze płyty fornirowane czy drewniane. W naszym asortymencie można znaleźć używane maszyny stolarskie pochodzące od renomowanych producentów zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Oferowane urządzenia są w pełni sprawne i gotowe do użytkowania od razu po zakupie.

Profesjonalne walcowe nakładarki kleju

Zróżnicowana gama naszych maszyn stolarskich pozwala na wybór urządzenia dopasowanego do potrzeb. Oznacza to, że zarówno profesjonalni stolarze, jak i początkujący mają możliwość zakupu maszyny do stolarni. Profesjonalne walcowe nakładarki kleju, które oferujemy cechują się między innymi możliwością naniesienia kleju na dwie strony, silnikiem o wysokiej mocy działania, a także łatwym operowaniem dzięki specjalnemu panelowi na obudowie. Wszystko to sprawia, że praca z nakładarką kleju jest precyzyjna, szybka i bezpieczna. Należy również wspomnieć o solidnej budowie maszyny, a także bezawaryjności działania.

Każda oferowane w naszym sklepie nakładarka kleju charakteryzuje się solidną konstrukcją oraz rozwiązaniami technologicznymi pozwalającymi na zmechanizowanie pracy przy łączeniu materiałów. Jeśli więc szukasz rozwiązania, które usprawni czynności w Twoim zakładzie stolarskim, sprawdź ofertę naszych maszyn, bądź skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na każde pytanie oraz doradzimy w kwestii doboru najlepszego rozwiązania produktowego.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Koszyk