Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Kategorie produktów
Zakres cen
Tokarki: Szlifierki Elementów toczonych

Szlifierki Elementów toczonych

Szlifierka stolarska do elementów toczonych to maszyna, która jest używana do wykańczania krawędzi lub całych powierzchni drewnianych, które zostały już wcześniej obrobione przez inne maszyny stolarskie. W ofercie naszego sklepu znajdują się profesjonalne szlifierki do elementów toczonych, które znajdują zastosowanie zarówno w przemysłowych zakładach, jak i mniejszych warsztatach stolarskich. Dzięki tym urządzeniom można w łatwy i szybki sposób nadać drewnianemu elementowi oczekiwanej struktury lub gładkości. Wytwarzane za pomocą tej maszyny formy z drewna cechują się wysoką dokładnością obróbki.

Używane szlifierki wrzecionowe do elementów toczonych

W naszej ofercie znajdują się używane szlifierki do elementów toczonych, które można zastosować przy wielu rodzajach drewna. Proponowane urządzenia są w pełni sprawne i z powodzeniem mogą konkurować z nowoczesnymi typami szlifierek wielkogabarytowych. Pochodzą od renomowanych producentów krajowych i zagranicznych, co gwarantuje ich wysoką jakość i niezawodność. Tutaj warto wspomnieć, że maszyny szlifierskie można podzielić na kilka grup: długotaśmowe, kątowe, szerokotaśmowe oraz tarczowe. O tym, jaki typ będzie potrzebny decyduje rodzaj prac jakie mają być wykonywane. Proponowane szlifierki sprawdzą się w takich pracach jak obrabianie elementów drewnianych typu gałki, uchwyty i poręcze. Każdy etap wykonywanej pracy będzie przebiegać szybko i precyzyjnie dzięki wysokiej mocy silnika, a także intuicyjnemu panelowi sterowania.

Jak wybrać szlifierkę do elementów toczonych?

Wybierając maszynę szlifierską do wykańczania powierzchni drewnianych trzeba przede wszystkim określić z jakim drewnem i kształtem będzie się pracować. Należy również zwrócić uwagę na wymiary obrabianego elementu z drewna, szerokość papieru ściernego, wielkość, a także cenę. W przypadku używanych maszyn stolarskich, cena z pewnością będzie niższa, co może stanowić niemały atut dla początkujących przedsiębiorców. Oferowane w naszym sklepie poszczególne szlifierki wielowrzecionowe dodatkowo szlifują szczotkami oraz papierem nacinanym oscylacyjnie, co zapewnia jeszcze większą precyzję obrabianego elementu. Jest to więc idealne rozwiązanie dla każdego zakładu stolarskiego. Przed sprzedażą wszystkie urządzenia z naszej oferty są przeglądane i uruchamiane. Wykonujemy również dodatkowe usługi modernizacji, przeróbki i odnawiania maszyn dla kupujących. Zachęcamy więc już teraz do obejrzenia oferty naszych szlifierek do elementów toczonych.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów