Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

Rozwiń

Piła taśmowa Centauro CO 700

9 500  NETTO
Piła taśmowa Centauro CO 700 Średnica koła 700 mm szerokość koła 40 mm maksymalna wysokość cięcia 435 mm maksymalna szerokość

Piła taśmowa Centauro CO 700 4 kw

10 000  NETTO
Piła taśmowa Centauro CO 700 średnica koła 700 mm szerokość koła 40 mm maksymalna wysokość cięcia 435 mm maksymalna szerokość

Piła taśmowa MZ CNC HOPPER 020

Piła taśmowa MZ CNC HOPPER 020 MZ CNC HOPPER został opracowany do cięcia paneli laminowanych z litego drewna lub płyt

Piła Taśmowa MZ Project 013

30 000  NETTO
Piła Taśmowa MZ Project 013   Parametry Techniczne: silnik główny 7,5kw dwa kopiały pneumatyczne sterowanie kopiałami pneumatyczne prowadzenie kopiału średnica

Piła taśmowa pozioma do rozkroju lameli

Piła taśmowa pozioma do rozkroju lameli HORIZONTAL BAND RESAW HBR-400 30 + 2 + 0,5HP / 3HP maksymalny rozmiar materiału

Trak do lameli MJ2007FE

36 000  NETTO
Trak do lameli MJ2007FE Trak do lameli wymiary materiału wejściowego: grubość min/max- 15/70 mm wysokość min/max – 40/ 200 mm

Profesjonalne stolarskie piły taśmowe stanowią jedną z zasadniczych grup produktowych, jakie oferuje internetowy sklep ze sprzętem dla stolarzy maszyny-stolarskie.com.pl. Dostępne u nas rozwiązania są wykorzystywane zarówno w małych pracowniach, jak i dużych fabrykach z branży produkcji mebli. Pozwalają na szybką i precyzyjną obróbkę drewna. Wykonane są z wysokiej jakości stali o doskonałych parametrach eksploatacyjnych. Mogą być wyposażone w brzeszczoty HM wykonane z węglika spiekanego, jak i Stellite, czyli specjalnego stopu kobaltu oraz wolframu i chromu.

Solidne i precyzyjne stolarskie piły taśmowe

W ofercie naszego sklepu znajdziesz solidne i precyzyjne stolarskie piły taśmowe wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne, takie jak sterowanie CNC. Produkty są przeznaczone do wykorzystania w profesjonalnych warsztatach i pracowniach oraz zakładach przemysłu meblowego i drzewnego. Pozwalają na precyzyjne, a zarazem bardzo wydajne docinanie grubych i długich desek.

Wysokiej klasy urządzenia oferowane przez Maszyny Stolarskie charakteryzują się bezawaryjnym działaniem nawet przy ciągłej, intensywnej pracy w trudnych warunkach środowiskowych. Posiadają niezbędne atesty, które są gwarancją bezpieczeństwa użytkowania. Cechują się również cichym działaniem i niską emisją hałasu przemysłowego. Są także odporne na zużycie oraz ścieranie.

Niezawodne pilarki taśmowe do obróbki drewna

Dostępne u nas niezawodne pilarki taśmowe do obróbki drewna to wyposażone w hartowane indukcyjnie, trwałe ostrza, dzięki którym podniesiesz wydajność swojego zakładu produkcyjnego. Sprawdzają się zarówno w obróbce materiałów twardych, jak i miękkich. Mogą służyć również do obróbki sklejek oraz płyt wiórowych i paździerzowych. Producent użył do ich budowy wydajnych napędów o mocy od kilku do kilkudziesięciu kW.

Produkty pozwalają na sprawne cięcie materiałów drewnianych i drewnopochodnych w szerokim zakresie wysokości cięcia. Są wyposażone w doskonale wyważone koła zamachowe, które mogą pracować z dużą prędkością obrotową, a także solidne i trwałe blaty robocze o znacznej powierzchni użytkowej. Zastosowane mechanizmy kontrolne pozwalają na płynną regulację szybkości pracy i posuwu.

Nowoczesne piły taśmowe ze sterowaniem CNC

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne piły taśmowe ze sterowaniem CNC. Są one kompatybilne z oprogramowaniem komputerowym oraz technologią CAM. Znane również jako pilarki wstęgowe, maszyny dostępne w naszym asortymencie doskonale radzą sobie także z obróbką metali oraz tworzyw sztucznych. Jeżeli szukasz niezawodnych rozwiązań dla swojego warsztatu meblowego, to skorzystaj z naszych produktów już dziś!

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie: