Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

Rozwiń

Piła taśmowa Centauro CO 700

7 500  NETTO
Piła taśmowa Centauro CO 700 wymiar stołu 1050 x 710 mm odległość piły od ramienia 675 mm długość piły min/max

Piła taśmowa Centauro SP 600

6 000  NETTO
Piła taśmowa Centauro SP 600 średnica koła 600 mm maksymalna wysokość cięcia 340 mm odległość piły od ramienia 580 mm
Zamknij

Piła taśmowa MEBER DS-R1 800 do lameli

25 000  NETTO
Średnica koła 800 mm Szerokość koła 70 mm Prowadnica rolkowa Stół regulowany pod kątem Silnik 11 kw W komplecie dwie

Piła taśmowa MZ CNC HOPPER 020

Piła taśmowa MZ CNC HOPPER 020 MZ CNC HOPPER został opracowany do cięcia paneli laminowanych z litego drewna lub płyt

Piła taśmowa pozioma do rozkroju lameli

Piła taśmowa pozioma do rozkroju lameli HORIZONTAL BAND RESAW HBR-400 30 + 2 + 0,5HP / 3HP maksymalny rozmiar materiału

Trak do lameli MJ2007FE

36 000  NETTO
Trak do lameli MJ2007FE Trak do lameli wymiary materiału wejściowego: grubość min/max- 15/70 mm wysokość min/max – 40/ 200 mm

Profesjonalne stolarskie piły taśmowe stanowią jedną z zasadniczych grup produktowych, jakie oferuje internetowy sklep ze sprzętem dla stolarzy maszyny-stolarskie.com.pl. Dostępne u nas rozwiązania są wykorzystywane zarówno w małych pracowniach, jak i dużych fabrykach z branży produkcji mebli. Pozwalają na szybką i precyzyjną obróbkę drewna. Wykonane są z wysokiej jakości stali o doskonałych parametrach eksploatacyjnych. Mogą być wyposażone w brzeszczoty HM wykonane z węglika spiekanego, jak i Stellite, czyli specjalnego stopu kobaltu oraz wolframu i chromu.

Solidne i precyzyjne stolarskie piły taśmowe

W ofercie naszego sklepu znajdziesz solidne i precyzyjne stolarskie piły taśmowe wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne, takie jak sterowanie CNC. Produkty są przeznaczone do wykorzystania w profesjonalnych warsztatach i pracowniach oraz zakładach przemysłu meblowego i drzewnego. Pozwalają na precyzyjne, a zarazem bardzo wydajne docinanie grubych i długich desek.

Wysokiej klasy urządzenia oferowane przez Maszyny Stolarskie charakteryzują się bezawaryjnym działaniem nawet przy ciągłej, intensywnej pracy w trudnych warunkach środowiskowych. Posiadają niezbędne atesty, które są gwarancją bezpieczeństwa użytkowania. Cechują się również cichym działaniem i niską emisją hałasu przemysłowego. Są także odporne na zużycie oraz ścieranie.

Niezawodne pilarki taśmowe do obróbki drewna

Dostępne u nas niezawodne pilarki taśmowe do obróbki drewna to wyposażone w hartowane indukcyjnie, trwałe ostrza, dzięki którym podniesiesz wydajność swojego zakładu produkcyjnego. Sprawdzają się zarówno w obróbce materiałów twardych, jak i miękkich. Mogą służyć również do obróbki sklejek oraz płyt wiórowych i paździerzowych. Producent użył do ich budowy wydajnych napędów o mocy od kilku do kilkudziesięciu kW.

Produkty pozwalają na sprawne cięcie materiałów drewnianych i drewnopochodnych w szerokim zakresie wysokości cięcia. Są wyposażone w doskonale wyważone koła zamachowe, które mogą pracować z dużą prędkością obrotową, a także solidne i trwałe blaty robocze o znacznej powierzchni użytkowej. Zastosowane mechanizmy kontrolne pozwalają na płynną regulację szybkości pracy i posuwu.

Nowoczesne piły taśmowe ze sterowaniem CNC

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne piły taśmowe ze sterowaniem CNC. Są one kompatybilne z oprogramowaniem komputerowym oraz technologią CAM. Znane również jako pilarki wstęgowe, maszyny dostępne w naszym asortymencie doskonale radzą sobie także z obróbką metali oraz tworzyw sztucznych. Jeżeli szukasz niezawodnych rozwiązań dla swojego warsztatu meblowego, to skorzystaj z naszych produktów już dziś!