Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Kategorie produktów
Zakres cen
Szlifierki: Wszystkie inne

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem z kategorii innych urządzeń wyposażających stolarnię. W tym miejscu przygotowaliśmy zbiór wszystkich szlifierek umożliwiających właściwą obróbkę drewna. Sprawdź, która będzie pasowała Ci najbardziej.

Wybierz produkty najwyższej jakości, wybierz szlifierki do drewna

Przede wszystkim zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami. Wśród nich znajdziesz tylko dobrej jakości maszyny do drewna, które umożliwią Ci właściwą obróbkę tego surowca. Przeznaczone głównie dla zakładów stolarskich urządzenia wyróżniają się wysokiej jakości. Nie ma znaczenia, który produkt wybierzesz, bo w naszym asortymencie są tylko te pochodzące od sprawdzonych, renomowanych dostawców. Dzięki temu mamy pewność, że do naszych klientów trafią najlepsze maszyny, z których każda będzie wykonana odpowiednio pod każdym względem.

Sprawdź, jak często użyjesz urządzeń do stolarni z naszego sklepu

Liczy się nie tylko użycie właściwych materiałów i ich solidne połączenie, ale także to, czy dany produkt będzie funkcjonalny. Już sam wygląd naszych szlifierek do drewna pokaże Ci, że to najwygodniejsze egzemplarze, jakie możesz mieć. Warto zainteresować się nimi, gdy ma się nie tylko mały. Jednoosobowy zakład stolarski, ale także, gdy wyposaża się ogromne pracownie na kilkadziesiąt osób. To ważne, by mieć, jak wkomponować takie produkty jak szlifierka orbitalna czy szlifierka oscylacyjna do poszczególnych pomieszczeń. Pamiętaj, że dzięki produktom, które tu oferujemy, będziesz mógł zagwarantować większą wydajność pracy bez uszczerbku na bezpieczeństwie.

Najważniejsza jest specyfikacja techniczna

Dobrze wiemy, że wygląd naszych produktów pokazuje ich solidność i trwałość. Są wytrzymałe i będą służyły w Twoim zakładzie przez długi czas. Warto jednak mieć świadomość, o jakich urządzeniach do stolarni mówimy. To różnego rodzaju szlifierki, między innymi szlifierka oscylacyjna zbudowana z dwóch wałków i osadzona na stalowych ościeżach. Warto także zwrócić uwagę na szlifierkę orbitalną, która może mieć regulowaną średnicę szlifowania, silnik napędzający agregat o mocy 2,2 kW oraz zasilanie 380 V. to maszyny doskonale nadające się do fazowania prostych elementów w zakładach stolarskich.

Odkryj odpowiedni model maszyn do drewna

Już teraz przekonaj się, że w tej kategorii jest to, czego szukasz. Dlatego wybierz odpowiednie rozwiązanie i przejrzyj wszystkie produkty zgromadzone w naszym sklepie internetowym. W ten sposób bardzo łatwo wyposażysz swój warsztat stolarski odpowiednimi produktami. Zapraszamy!

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów