Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone Skontaktuj sięz nami: +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

Kategorie produktów
Zakres cen
Strugarki czterostronne

Strugarka czterostronna Futura Krono 220/5

47 000 

Strugarka czterostronna Weinig Hydromat 22A

138 000 

Strugarka czterostronna Weinig Unimat 17A

64 000 

Strugarka czterostronna Weinig Profimat 26 Fortec z podajnikiem

Strugarka czterostronna Weinig Unimat 23 CE

230 000 

Strugarka czterostronna Weinig Hydromat 23

321 000 

Strugarka Czterostronna SCM Superset 23

62 000 

Strugarka czterostronna Weinig Profimat 23E

90 000 

Strugarka czterostronna SCM Compact 22

35 000 

Strugarka czterostronna Weinig U14K

25 000 

Strugarka czterostronna Futura Krono Euro

40 000 

Strugarka czterostronna SCM Compact 23 KS

60 000 

Strugarki czterostronne

Wielofunkcyjne urządzenie w formie strugarek czterostronnych pozwalają na precyzyjne skrawanie powierzchni płaskich. Świetnie sprawdza się przy wytwarzaniu mebli czy bardziej zaawansowanej architekturze. Strugarki czterostronne, które jak sama nazwa wskazuje, strugają fakturę aż z czterech stron. Obecnie stanowią podstawę współczesnych warsztatów. Z czego więc słyną? Cechuje je przede wszystkim wysoka dokładność działania, dzięki której zadbasz nie tylko o kształt obrabianej powierzchni, ale również o jej gładkość. Strugarka czterostronna to przydatne narzędzie w każdym warsztacie stolarskim. Dowiedz się więcej o tym sprzęcie i uzupełnij swój zakład!

Strugarki czterostronne

W naszym asortymencie znajdziesz strugarki spełniające zadania grubiarek czy wyrówniarek, a nawet frezarek. To, co z pewnością wyróżnia je wśród konkurencji to szybkość pracy, dzięki wspomnianego już strugania czterostronnego. Przymierzając się do zakupu, warto zwrócić uwagę na liczbę obrotów, która waha się pomiędzy 5000 a 6000 obrotów na minutę. W naszym sklepie posiadamy produkty najnowszej generacji, gwarantujące najwyższy poziom bezpieczeństwa, dzięki stosowanej siły odśrodkowej. Polega na użyciu wsuwanych noży „paskowych”, wyposażone w opcję ich regulacji. Ponadto, niektóre modele z naszej oferty są przeznaczone do pracy z mokrym drewnem, bez uszkodzenia sprzętu. Jeśli kierujemy się jednak standardami i zależy nam na uniwersalności naszej strugarki, proponujemy te, które nie zajmują zbyt wiele miejsca, a zapewniają działanie na wszelkich rodzajach powierzchni.

Strugarka czterostronna – sprzęt o szerokim zastosowaniu

Duże możliwości obróbki sprawiają, że strugarki czterostronne znajdują szerokie grono zainteresowanych ich kupnem. Do głównych odbiorców tych urządzeń należą producenci drewnianych drzwi, podłóg i mebli, a także domów prefabrykowanych i sztukaterii dekoracyjnej. Znajdują zastosowanie w zakładach stolarskich o dowolnej wielkości. Są rozwiązaniami bardzo bezpiecznymi i wydajnymi, a praca z ich użyciem jest efektywna i bardzo łatwa dzięki intuicyjnej obsłudze opartej o nowoczesne sterowniki komputerowe. Składają się najczęściej z:

  • ergonomicznego i solidnego stołu podawczego utwardzanego chromem,
  • kompletu wrzecion (4-10 sztuk) napędzanych przez wydajne silniki,
  • precyzyjnych głowic nożowych,
  • wytrzymałych elementów frezujących,
  • wymiennych prowadnic do obrabianego materiału,
  • sterownika komputerowego

W naszym asortymencie znajdziesz strugarki czterostronne o różnej mocy silnika, które sprostają zarówno podstawowym, jak i najbardziej wymagającym zadaniom. Dzięki temu dobierzesz urządzenie idealnie pasujące do Twoich potrzeb. Pamiętaj, że wydajność napędu musi również sprostać rozmiarom obrabianych elementów, zatem im dłuższa deska, tym parametry powinny być wyższe. Innym aspektem, na którym należy zwrócić uwagę, jest możliwość procesowania mokrego drewna. Nie każda strugarka czterostronna będzie w stanie to zrobić. Warto podkreślić, że wszystkie strugarki czterostronne oferowane w naszym sklepie charakteryzują się wysoką jakością i niezawodnością.

Wielofunkcyjne strugarki czterostronne do drewna

Strugarka czterostronna do drewna dostępna u nas w sklepie maszyny stolarskie posiada również wiele dodatkowych rozwiązań, wśród których warto wspomnieć m.in.:

  • listwy stołowe zakończone grzebieniowo, co pozwala na skuteczną redukcję powstającego hałasu,
  • precyzyjne, dodatkowe prowadnice niskie instalowane w sąsiedztwie głównych, co znacznie poprawia bezpieczeństwo i wygodę drobnych, wąskich elementów,
  • stoły podawcze o znacznym stopniu wydłużenia, co znacznie usprawnia obróbkę bardzo długich materiałów.

Oferowane przez nas strugarka czterostronna może współpracować z innymi elementami systemów przetwarzania drewna, co pozwala na ich wykorzystanie w dużych zakładach na zaawansowanych liniach produkcyjnych. Poszukując narzędzi klasy przemysłowej dla swojej firmy, powinieneś zainteresować się naszą ofertą. Przejrzyj strugarki czterostronne używane i znajdź sprzęt dla siebie!

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Koszyk