Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Kategorie produktów
Silosy

Dostępne w naszym asortymencie silosy na trociny i filtracyjne to nowoczesne rozwiązania dedykowane do profesjonalnych zastosowań w warsztatach meblowych i zakładach przemysłu drzewnego. Produkty są wyposażone w specjalnie zaprojektowane wybieraki dolne oraz nogi zapewniające im wysoką stabilność nawet przy dużym obciążeniu oraz silnych podmuchach wiatru. Wydajne podajniki ślimakowe wraz ze specjalistycznymi szafami sterowniczymi sprawiają, że mamy do czynienia z kompletnymi rozwiązaniami do filtracji odpadów lotnych.

Solidne i trwałe silosy do trocin z osprzętem

Znajdujące się w naszej ofercie solidne i trwałe silosy do trocin z osprzętem to rozwiązania o wszechstronnym zastosowaniu z możliwością łatwego obniżenia wysokości. Pozwalają na dwutorowy rozładunek – jednocześnie poprzez podajnik ślimakowy i na samochód ciężarowy. Są także wyposażone w systemy filtrujące powietrze z obiegiem powrotnym oraz zawory celkowe. Spełniają polskie oraz europejskie normy bezpieczeństwa.

Oferowane przez nas silosy są dedykowane dla przemysłu drzewnego i profesjonalnych zastosowań związanych z masową obróbką drewna. Doskonale sprawdzają się w kontakcie z trocinami, wiórami oraz pyłem powstającym w procesie produkcji. Dzięki ocynkowaniu ogniowemu stanowią wytrzymałe i niepodatne na działanie korozji konstrukcje przeznaczone do pracy w najtrudniejszych warunkach.

Profesjonalne silosy dla przemysłu drzewnego

W naszym asortymencie znajdziesz profesjonalne i wytrzymałe silosy dedykowane dla przemysłu drzewnego i meblowego. Proponowane rozwiązania są wyposażone w niezbędne elementy techniczne, takie jak drabiny komunikacyjne, poręcze oraz barierki ochronne spełniające wymagania normy DIN EN 14122-4. Producent zaprojektował je, uwzględniając także specjalne klapy antywybuchowe.

Profesjonalne konstrukcje mogą być zintegrowane z pozostałymi elementami funkcjonalnymi kompleksu fabrycznego, np. kotłownią umiejscowioną pod magazynem. Przechowywany materiał jest chroniony przed wilgocią i dużymi amplitudami temperatur zewnętrznych. Może być składowany w obiekcie przez długi czas, bez konieczności rozładowania w razie wystąpienia nagłych niekorzystnych zjawiska pogodowych.

Wybierz niezawodne silosy filtracyjne na trociny

Wysokiej klasy produkty dostępne w naszym asortymencie doskonale nadają się do magazynowania wszelkiego rodzaju substancji sypkich takich jak pellet rolniczy oraz leśny, wióry, trociny, pył drzewny, jak i zrębki. Nasza firma ma bardzo bogate doświadczenie w tworzeniu dedykowanych rozwiązań dla przemysłu meblowego. Wybierz niezawodne i solidne silosy filtracyjne i ciesz się niezawodnością konstrukcji przez wiele lat!

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów