Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

Rozwiń
Zamknij

Piła radialna DEWALT

3 000  NETTO
Szerokość cięcia 30 cm Piła o średnicy 350 mm Silnik 2,2 kw

Piła radialna pneumatyczna do zacięć Lyon Flex

13 000  NETTO
Piła radialna pneumatyczna do zacięć poprzecznych Lyon Flex maksymalna średnica piły 630 mm maksymalna wysokość cięcia 220 mm maksymalna długość

W asortymencie sklepu dla stolarzy maszyny-stolarskie.com.pl znajdziesz wysokiej klasy radialne piły stolarskie (tzw. ukośnice lub kapówki) od uznanych na świecie producentów sprzętu warsztatowego. Zaprojektowane z myślą o intensywnej eksploatacji w trudnych warunkach środowiskowych charakteryzują się doskonałą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz siły promieniowe. Pozwalają na sprawne i precyzyjne cięcie różnego rodzaju materiałów pod dokładnie ustalonym kątem, dzięki dedykowanemu ramieniu zawieszonemu.

Profesjonalne stolarskie piły ukośnice do warsztatu

Oferowane produkty są wyposażone w specjalnie opracowane mechanizmy pneumatyczne, które poprawiają komfort pracy w trakcie cięć poprzecznych. Zapewniają szerokie możliwości w zakresie wysokości cięcia oraz długości przesuwu i mogą być wygodnie sterowane przy pomocy dedykowanego, ergonomicznego pedała. Solidne i trwałe dociski gwarantują stabilne trzymanie materiału roboczego.

Wysokiej klasy ukośnice stolarskie do warsztatu to profesjonalne urządzenia umożliwiające wydajne i bezpieczne cięcie w dwóch płaszczyznach. Specjalnie zaprojektowane ramie zawieszone ponad stołem roboczym jest przemieszczane z wykorzystaniem zjawiska ruchu wahadłowego symetrycznego do pionowej osi mocowania. Ostrze może być pochylane w dowolnym kierunku, a więc obróbka może przebiegać zarówno w poprzek deski, jak i w pionie.

Niezawodne i tanie pilarki radialne dla stolarzy

Dostępne w ofercie sklepu Maszyny Stolarskie urządzenia takie jak niezawodne i tanie pilarki radialne dla stolarzy to wysokiej klasy rozwiązania, dzięki którym możliwa jest wydajna, a zarazem bardzo precyzyjna obróbka blatów drewnianych o dużej powierzchni. Sprzęt jest wyposażony w dodatkowe funkcjonalności usprawniające pracę:

  • trójwymiarową regulację cięcia,
  • kontrolę ramienia roboczego góra-dół,
  • liniał pomiarowy w technologii magnetycznej.

Niezależnie czy zajmujesz się formowaniem i docinaniem materiałów z naturalnego drewna, czy wyrobów drewnopochodnych, nasze produkty zapewnią Ci doskonałą jakość pracy. Są kompatybilne z wykorzystywanymi w profesjonalnych pracowniach odciągami trocin. Jednocześnie charakteryzują się cichą pracą, nie emitując dużego hałasu.

Wybierz sprawdzone i trwałe piły radialne

Profesjonalna piła ukośnica uchodzi za sprzęt cechujący się wieloletnią bezawaryjnością, który zachowuje swoje doskonałe parametry robocze nawet przy ciągłej, intensywnej eksploatacji w warunkach przemysłowych. Jeżeli szukasz niezawodnych rozwiązań do obróbki i cięcia drewna, to skorzystaj z naszej oferty i wybierz sprawdzone oraz trwałe piły radialne! Zapewniamy fachowe doradztwo w zakupie. Wszystkie produkty objęte są gwarancją.