Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Kategorie produktów
Zakres cen
Prasy: Prasy ramowe, blokowe

Prasy ramowe i blokowe

Profesjonalne prasy ramowe i blokowe to najczęściej wykorzystywane maszyny stolarskie. Oferujemy urządzenia wysokiej klasy, nowe, z gwarancją i certyfikatem CE. Wykonane są one z materiałów doskonałej jakości, bardzo solidnych i wytrzymałych, dających pewność niezawodności przez wiele lat. W zależności od modelu posiadają dodatkowe rozwiązania ułatwiające codzienną pracę, takie jak specjalne stopki czy siłowniki z możliwością błyskawicznej regulacji. Proponujemy zarówno sprzęt pracujący w systemie automatycznym, jak i ręcznym.

Solidne i niezawodne prasy do zakładu stolarskiego

Zaawansowane systemy zębatek i elementów podnoszących bezpieczeństwo pozwalają na bardzo precyzyjne przemieszczanie drewna w trakcie obróbki. Dopracowane kołnierze osadzenia cylindra zespolone z płytami kołnierza gwarantują najlepszy współczynnik przeniesienia siły oraz wysoką stabilność zainstalowanego siłownika. Prowadzenie tłoku zostało zaprojektowane tak, by powodować minimalny nacisk na uszczelniacze, co jednocześnie podnosi ich żywotność. Stalowe orurowanie połączeń hydraulicznych dodatkowo przyczynia się do zwiększenia poziomu bezawaryjności. Nowoczesne, elektroniczne systemy sterowania oparte o technikę mikroprocesorową przyczyniają się do lepszej efektywności i bezpieczeństwa pracy. Te wszystkie rozwiązania znajdziesz w oferowanych przez nas elektronarzędziach przemysłowych dla branży stolarskiej. Jednym z najczęściej wykonywanych zadań przez nasze maszyny jest łączenie elementów konstrukcyjnych. Prasy do klejenia pomagają w budowie mebli drewnianych i futryn okiennych. Służą również do sklejania materiałów drewnopodobnych, typu sklejka czy płyta pilśniowa. Obróbka zaczyna się od powlekania ich niewielką warstwą dedykowanego kleju. Potem przychodzi czas na nałożenie części, które mają być ze sobą złączone i prasowanie pod dużym naciskiem.

Zastosowanie prasy do obróbki drewna

Miejscami, gdzie możemy spotkać prasę do obróbki drewna, są zazwyczaj zakłady produkujące drewniane:

  • drzwi oraz okna,
  • elementy wyposażenia mieszkania czy biura, takie jak szafy, szafki,
  • stoły i krzesła,
  • poręcze, balustrady, panele i parkiety,
  • części nośne konstrukcji dachów.

Oferowane przez nas urządzenia charakteryzują się świetną jakością. Sprzedajemy produkty uznanych marek, które cieszą się dobrą opinią wśród specjalistów z branży stolarskiej, budowlanej i wykończeniowej. Nasi doradcy pomogą Ci dobrać maszynę dopasowaną do Twoich potrzeb, a także przygotują kompleksową wycenę. Zapraszamy do kontaktu! Kupno sprzętu do obróbki drewna u nas to gwarancja jakości niezawodności na wiele lat.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów