Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Kategorie produktów
Zakres cen
Prasy

Prasa do klejenia i montażu SIMAL

10 000 

Prasa pionowa Stromab SL-2 11500mm

150 000 

Prasa półkowa ORMA NPC 6/95

65 000 

Prasa blokowa Stromab SL1

35 000 

Prasa do płyty klejonej Pellegrini

50 000 

Prasa do fornirowania OMC PL 105 LC 30/13 Wodna

106 000 

Prasa półkowa OMC 3000×1300 105T Olejowa

115 000 

[sprzedane]Prasa wiatrakowa Trimwex SL 6/8-P

[sprzedane]Prasa blokowa Trimwex SLV-H-160

[sprzedane]Prasy do gięcia elementów drewnianych Vecchio Walter

[sprzedane]Prasa do Klejonki samo załadowcza ORMA Macchine

[sprzedane]Prasa półkowa ORMA NPC 300/S 30/13 AS-C

[sprzedane]Prasa hydrauliczna stromab SL 1

[sprzedane]Prasa do fornirowania ITALPRESSE SCF/6S

[sprzedane]Prasa hydrauliczna stołowa Ramarch 2500x1000mm

[sprzedane]Prasa blokowa EMMES 500cm

[sprzedane]Prasa blokowa dwu stronna Emmes 3m

Używane prasy do drewna

W naszej ofercie znajdują się zróżnicowane rodzaje pras do drewna, które należą do grupy urządzeń o szerokim zastosowaniu w wielu gałęziach przemysłu. Proponujemy między innymi prasy montażowe, półkowe, ramowe oraz pneumatyczne. Prasy stolarskie te pozwalają na precyzyjne zaprogramowanie pracy dzięki intuicyjnym panelom sterowania. Prasy półkowe dostępne są w różnych rozmiarach, posiadają również elektrycznie podgrzewane półki oraz różną ilość cylindrów hydraulicznych. Proponowane maszyny są przeznaczone do zamontowania w warsztacie i gotowe do użycia.

Prasa pneumatyczna do drewna

Zaawansowane pneumatyczne prasy pneumatyczne do drewna z naszej oferty pochodzą od renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. Maszyny te służą do klejenia drewna w płyty i na grubość. Wykorzystuje się je między innymi do blatów, stopni schodowych, parapetów, a także siedzisk i elementów konstrukcyjnych stolarki otworowej. Jeśli więc poszukujesz precyzyjnej maszyny do swojego warsztatu, sprawdź naszą ofertę. W razie potrzeby służymy fachowym doradztwem w kwestii obsługi i konserwacji zakupionej maszyny. Wysokiej klasy pneumatyczne prasy stolarskie to jedna z głównych kategorii produktów oferowanych w naszym sklepie. Posiadają wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty CE, co daje Ci gwarancję bezpieczeństwa użytkowania na najwyższym poziomie. Znajdziesz tutaj sprzęt z tradycyjnym sterowaniem ręcznym, jak i oparte o sterowniki mikroprocesorowe systemy automatyczne. Wszystkie towary wykonane są jakościowych, solidnych i trwałych materiałów, dających pewność wieloletniego użytkowania bez ryzyka nagłej awarii.

Prasa do zakładu stolarskiego

Prasa stolarska posiada skomplikowane, bardzo dopracowane systemy przenoszenia napędów przy pomocy zębatek, które przyczyniają się do ich ogromnej precyzji. Dzięki wyrafinowanym kołnierzom osadzenia cylindra zespolonym z płytami kołnierza otrzymujemy maszyny o doskonałych parametrach przeniesienia siły na element roboczy oraz świetną stabilność zintegrowanych siłowników. Samo prowadzenie tłoku, poprzez odpowiednie zaprojektowanie, charakteryzuje się zminimalizowanym naciskiem na uszczelniacz, czego efektem jest podniesienie żywotności układu. Wszystkie połączenia hydrauliczne zostały orurowane z użyciem wytrzymałej stali nierdzewnej, co podnosi walory maszyny. Każda prasa do zakładu stolarskiego nowej generacji została wyposażona w nowoczesny system elektroniczny, który przyczynia się do poprawy jakości jej pracy w każdym aspekcie – wydajności, ergonomii, wygody i bezpieczeństwa.

Maszyny takie jak pneumatyczna prasy stolarskie do drewna spotykamy w każdej firmie, której działalność opiera się o wykorzystanie i obróbkę elementów drzewnych. Z ich użyciem produkuje się m.in.:

  • ekologiczne drzwi i futryny okienne,
  • drewniane stoły, krzesła, szafy i inne meble,
  • elementy wykończeniowe – poręcze, panele podłogowe, parkiety i balustrady,
  • konstrukcje dachowe

Do najbardziej powszechnych wykonywanych przez nie zadań należy łączenie ze sobą elementów konstrukcyjnych poprzez sklejanie. Dotyczy to również materiałów drewnopodobnych. Łączone części są najpierw powlekane cienką warstwą specjalistycznego kleju. Następnie trafiają na prasę, gdzie są łączone i prasowane pod ogromnym ciśnieniem. W naszej ofercie znajdziesz produkty najlepszych marek, cieszących się niesłabnącą znakomitą opinią wśród profesjonalistów. Zadzwoń, prasy do drewna już na Ciebie czekają!

Jakie zastosowanie mają prasy stolarskie?

Głównym zadaniem pras stolarskich jest precyzyjne łączenie elementów konstrukcyjnych ze sobą poprzez sklejanie, które możliwe do wykonania jest również przy materiałach drewnopodobnych. Łączone części po klejeniu są prasowane pod ogromnym ciśnieniem. Dzięki użyciu pras stolarskich produkuje się wysokiej jakości drzwi i futryny okienne, stoły, krzesła oraz inne meble, a także poręcze, panele podłogowe i konstrukcje dachowe.

Jakie prasy stolarskie znajdują się w ofercie?

W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju prasy stolarskie, których zastosowanie znaleźć można w różnych gałęziach przemysłu. Wśród dostępnych pras stolarskich znajdują się prasy montażowe, półkowe, blokowe oraz pneumatyczne, które pochodzą zarówno od sprawdzonych producentów polskich, jak i zagranicznych. Nasz asortyment jest stale uzupełniany i dodawane są nowe produkty, dlatego warto śledzić stronę na bieżąco.

Dlaczego warto wyposażyć zakład stolarski w prasę?

Odpowiednio wyposażony zakład stolarski powinien posiadać prasę stolarską, która dzięki swojej ogromnej precyzji przyczynia się do poprawy jakości pracy i tym uzyskania znacznie większej wydajności, ergonomii, wygody oraz bezpieczeństwa. Pneumatyczne prasy stolarskie spotkać można praktycznie w każdej firmie, której działalność związana jest z wykorzystaniem i obróbką drewna, które to używane jest do produkcji drzwi, futryn okiennych, ale także stołów, krzeseł oraz innego rodzaju mebli.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów