Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

Rozwiń

Prasa Italpresse PL/9

50 000  NETTO
Prasa Italpresse PL/9 2500mm/1300mm Maksymalna wysokość robocza 140mm Nacisk 90t 6 tłoków hydraulicznych prasowania pionowego Moc 18kw Urządzenie do załadunku

Prasa półkowa Butfering 2200×1100 mm

19 000  NETTO
Prasa półkowa Butfering wymiar półki 2200×1100 mm prześwit 440 mm płyty grzane elektrycznie grzałki o mocy 2 x 5750 Wat
Zamknij

Prasa ramowa HESS pneumatyczna

4 000  NETTO
Typ prasy VARIANT Cztery dociski z góry Jeden docisk boczny Długość klejenia 290 cm Wysokość klejenia 230 cm Wysokość całkowita

W naszej ofercie znajdują się zróżnicowane rodzaje pras, które należą do grupy urządzeń o szerokim zastosowaniu w wielu gałęziach przemysłu. Proponujemy między innymi prasy montażowe, półkowe, ramowe oraz pneumatyczne. Urządzenia te pozwalają na precyzyjne zaprogramowanie pracy dzięki intuicyjnym panelom sterowania. Prasy półkowe dostępne są w różnych rozmiarach, posiadają również elektrycznie podgrzewane półki oraz różną ilość cylindrów hydraulicznych. Proponowane maszyny są przeznaczone do zamontowania w warsztacie i gotowe do użycia.

Pneumatyczne prasy stolarskie

Zaawansowane pneumatyczne prasy stolarskie z naszej oferty pochodzą od renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. Maszyny te służą do klejenia drewna w płyty i na grubość. Wykorzystuje się je między innymi do blatów, stopni schodowych, parapetów, a także siedzisk i elementów konstrukcyjnych stolarki otworowej. Jeśli więc poszukujesz precyzyjnej maszyny do swojego warsztatu, sprawdź naszą ofertę. W razie potrzeby służymy fachowym doradztwem w kwestii obsługi i konserwacji zakupionej maszyny. Wysokiej klasy pneumatyczne prasy stolarskie to jedna z głównych kategorii produktów oferowanych w naszym sklepie. Posiadają wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty CE, co daje Ci gwarancję bezpieczeństwa użytkowania na najwyższym poziomie. Znajdziesz tutaj sprzęt z tradycyjnym sterowaniem ręcznym, jak i oparte o sterowniki mikroprocesorowe systemy automatyczne. Wszystkie towary wykonane są jakościowych, solidnych i trwałych materiałów, dających pewność wieloletniego użytkowania bez ryzyka nagłej awarii.

Prasa do zakładu stolarskiego

Urządzenia posiadają skomplikowane, bardzo dopracowane systemy przenoszenia napędów przy pomocy zębatek, które przyczyniają się do ich ogromnej precyzji. Dzięki wyrafinowanym kołnierzom osadzenia cylindra zespolonym z płytami kołnierza otrzymujemy maszyny o doskonałych parametrach przeniesienia siły na element roboczy oraz świetną stabilność zintegrowanych siłowników. Samo prowadzenie tłoku, poprzez odpowiednie zaprojektowanie, charakteryzuje się zminimalizowanym naciskiem na uszczelniacz, czego efektem jest podniesienie żywotności układu. Wszystkie połączenia hydrauliczne zostały orurowane z użyciem wytrzymałej stali nierdzewnej, co podnosi walory maszyny. Każda prasa do zakładu stolarskiego nowej generacji została wyposażona w nowoczesny system elektroniczny, który przyczynia się do poprawy jakości jej pracy w każdym aspekcie – wydajności, ergonomii, wygody i bezpieczeństwa.

Maszyny takie jak pneumatyczna prasa do drewna spotykamy w każdej firmie, której działalność opiera się o wykorzystanie i obróbkę elementów drzewnych. Z ich użyciem produkuje się m.in.:

– ekologiczne drzwi i futryny okienne,
– drewniane stoły, krzesła, szafy i inne meble,
– elementy wykończeniowe – poręcze, panele podłogowe, parkiety i balustrady,
– konstrukcje dachowe

Do najbardziej powszechnych wykonywanych przez nie zadań należy łączenie ze sobą elementów konstrukcyjnych poprzez sklejanie. Dotyczy to również materiałów drewnopodobnych. Łączone części są najpierw powlekane cienką warstwą specjalistycznego kleju. Następnie trafiają na prasę, gdzie są łączone i prasowane pod ogromnym ciśnieniem. W naszej ofercie znajdziesz produkty najlepszych marek, cieszących się niesłabnącą znakomitą opinią wśród profesjonalistów.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie: