Wyświetlanie wszystkich 11 wyników

Rozwiń
Zamknij

Agregat hydrauliczny

5 000  NETTO
Moc 3 kw Wymiary zbiornika 52x25x34 cm Elektrozawory dwustronne z cewkami 24 V 13 eletrozaworów Agregat był zamontowany w maszynie

Agregat Hydrauliczny ze zbiornikiem

2 800  NETTO
Agregat Hydrauliczny ze zbiornikiem moc silnika 4 kw ciśnienie 150 bar wymiar zbiornika 60 x 45 x 40 h cm

Kabina dźwiękoszczelna do maszyn

4 000  NETTO
Kabina dźwiękoszczelna do maszyn drzwi przesuwne zdementowana z strugarki czterostronnej 8 wrzecion

Równiarka do krzeseł COMEC

5 400  NETTO
Równiarka do krzeseł COMEC wymiar stołu roboczego 900×900 mm sterowanie pneumatyczne zasilanie 400V
-17%
Zamknij

Spajarka do forniru KUPER FW/MINI

3 000  2 500  NETTO
Prześwit do ramienia 420 mm Posuw 6 m/min Zasilanie 230V
-55%
Zamknij

Tunel suszarnia UV Makor FTL 4

10 000  4 500  NETTO
Tunel suszarniczy UV firmy MAKOR Typ FTL 4 rok produkcji 1994 tunel wyposażony w 4 lampy marki Fusion model lamp

Zaklejarka do kartonów SIAT XL 451

15 000  10 000  NETTO
Zaklejarka do kartonów SIAT XL 451 zaklejarka dwustronna automatyczna, przelotowa pneumatyczny docisk rok produkcji 2010 oznaczenie CE maksymalny wymiar pudełka
Zamknij

Żmijka transportowa trocin 340 cm

2 000  NETTO
żmijka transportowa do trocin 340 cm
Zamknij

Żmijka transportowa trocin 370 cm

2 000  NETTO
żmijka transportowa do trociny o długości 370 cm kompletna z reduktorem

W tej kategorii przygotowaliśmy różne maszyny przeznaczone do zakładów stolarskich. Przydadzą się w wielu sytuacjach, między innymi w mniejszych stolarniach jednoosobowych, ale także w wielkich zakładach na kilkadziesiąt pracowników. Sprawdź, co dokładnie przygotowaliśmy.

Najwyższa jakość maszyn stolarskich

Warto zwrócić uwagę na jakość wykonania naszych maszyn. To wyposażenie stolarskie z najwyższej półki, w którym producenci zadbali i wszystkie detale, użycie doskonałych materiałów oraz trwałość i wytrzymałość. Dlatego możemy dać Ci gwarancję, że zakup naszego sprzętu będzie dla Ciebie najlepszym wyborem. Co ważne doskonale wiemy, kto wyprodukował oferowany asortyment, przez co mamy pewność, że oferujemy tylko to, co sami chcielibyśmy mieć w zakładzie stolarskim. Zobacz, dlaczego tak naprawdę warto postawić na nasz sklep internetowy.

Do czego wykorzystasz poszczególne różne maszyny stolarskie?

Wśród maszyn, które są przygotowane w ramach tej kategorii, możesz znaleźć między innymi zabytkowe maszyny stolarskie do obróbki drewna, spajarki do forniru, owijarkę, suszarkę UV tunelową czy też agregaty i generatory różnego typu. Są tu urządzenia, które przydadzą Ci się w Twoim zakładzie stolarskim, ale skorzystać z nich można także w wielu innych sytuacjach. Liczy się to, że są bardzo funkcjonalne, bo niezawodne i proste w obsłudze. Warto także zaznaczyć, że liczy się bezpieczeństwo pracujących na maszynach osób, a nasze egzemplarze dbają o najwyższe standardy.

Jak zaprojektowano wysokiej klasy wyposażenie stolarskie?

Jednocześnie nie są to brzydkie i nieforemne urządzenia, których nie da się nigdzie umieścić. Wręcz przeciwnie to przedmioty łatwe do wpasowania w przestrzeń stolarni. Możesz je łatwo przystosować do pracy w swoim zakładzie, a dbałość o każdy detal sprawia, że i ich wygląd jest nietypowy i atrakcyjny. Pamiętaj, że są to bardzo różne maszyny stolarskie, więc mogą działać w różnych konfiguracjach, z różnymi częściami zamiennymi, dodatkami i w różnych zakładach. To oferta, która bierze pod uwagę potrzeby każdego naszego klienta.

Sprawdzaj wszystkie produkty dostępne w ramach tej kategorii!

Już teraz zajrzyj do tej kategorii i przejrzyj cały asortyment, w którym znajdziesz wiele maszyn przeznaczonych do zakładów stolarskich. Możesz także przejrzeć różne inne kategorie dostępne w naszym sklepie internetowym, by znaleźć wyposażenie dla swojej pracowni. Zachęcamy do sprawdzenia każdego produktu, zanim podejmiesz ostateczną decyzję. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i służymy radą oraz pomocą. Zapraszamy na zakupy!

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie: