Wyświetlanie jednego wyniku

Rozwiń

Posuw rolkowy 4 rolki GERL

1 800  NETTO
Posuw rolkowy  GERL ilość rolek 4 prędkość posuwu 4-8-11-22 m/min obroty przód – tył silnik dwubiegowy o mocy 0,55/0,75 kw

Posuwy rolkowe służą do transportu produktów o zwartej budowie i regularnym kształcie podstawy. Oferujemy modele z napędem i bez niego. Produkty te z pewnością znajdą szerokie zastosowanie i na pewno ułatwią pracę w niejednym zakładzie. Posuwy rolkowe łączą się z frezarkami do drewna. Są one niezbędne do prac przy profesjonalnej obróbce drewna. Oferowane przez nas przenośniki rolkowe odznaczają się najwyższą jakością. Urządzenia przeznaczone są do dociskania i przesuwania materiału na obrabiarkach do drewna typu frezarka dolnowrzecionowa czy wyrówniarka.

Wydajne posuwy rolkowe

Dzięki zastosowaniu wydajnych posuwów rolkowych, praca osuwu staje się lżejsza, bardziej wydajna, lepsza jakościowo, a przede wszystkim bezpieczniejsza. Zaopatrując się w takie urządzenie powinniśmy zwrócić uwagę na kilka parametrów. Prędkość posuwu, liczba rolek, ich szerokość oraz średnica wpływać będą na to, jakiego rodzaju materiał będziemy w stanie obrabiać z pomocą naszego posuwu rolkowego. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą posuwów rolkowych, a w razie pytań, do kontaktu z naszym zespołem specjalistów.