Wyświetlanie wszystkich 7 wyników

Rozwiń
-23%
Zamknij

Kapownica ukośnica uniwersalna OMS T14

3 000  2 300  NETTO
zasilanie 230 V Silnik 1700 W Średnica tarczy 300 mm Wysokość cięcia 59 mm Rok produkcji 1998 Funkcja ukośnicy oraz

Optymalizerka Bottene RX 4000 z sortownikami

90 000  NETTO
Optymalizerka Bottene RX 4000 automatyczna piła optymalizująca z popychaczem programowanym wycinanie wad znaczonych kredą cięcie automatyczne z programu maksymalne wymiary

Piła obrzynarka M.D Hulster

27 000  NETTO
Piła obrzynarka M.D Hulster szerokość blatu roboczego 666mm długość blatu roboczego 3015mm Pamięć na 4 wymiary Silnik piły 10kw Silnik
-14%
Zamknij

Piła optymalizerka Grecon 200 , 6 wyrzutników

35 000  30 000  NETTO
rok produkcji 1992 silnik o mocy 5,5 kw średnica piły 450 mm zapotrzebowanie na ciśnienie 5 – 7 bar maksymalna

Piła poprzeczna do tarcicy MZ CS 1000

31 000  NETTO
Piła poprzeczna do tarcicy MZ CS 1000 Szerokość cięcia 1000 mm silnik o mocy. 9,2 kw średnica piły 550 mm

Piła poprzeczna Salvador TVB 500

8 000  NETTO
Piła poprzeczna Salvador TVB 500 średnica piły 500 mm silnik o mocy 4 kw szerokość cięcia 450. mm wysokość cięcia

Piła poprzeczna stromab tr 600

20 000  NETTO
Piła poprzeczna stromab tr 600 Modle: Tr600 Silnik 9.2kw Średnica wrzeciona 30mm Maksymalna wielkość piły 600mm Minimalna wielkość piły 590mm

Dobrze wyposażony warsztat stolarski nie musi mieć samych nowych maszyn. Wiele z nich było produkowane w taki sposób, by przez wiele lat działać zupełnie bez problemów. Przy dobrej konserwacji można wybrać najlepsze piły poprzeczne czy optymalizerki w niskiej, korzystnej cenie i cieszyć się jakością na długo. Takie używane maszyny znajdziesz w tej kategorii.

Profesjonalne piły poprzeczne do zakładu stolarskiego

W naszym asortymencie znajdziesz tylko maszyny używane, jednak to nie oznacza, że są niskiej jakości i nadają się już tylko na części. Wręcz przeciwnie to zaprawione w boju, ale bardzo dobrze sprawujące się mechanizmy, które jeszcze przez wiele lat będą Ci służyły. Skąd to wiemy? Najłatwiej jest kupić coś nowego, ale często przepłacasz tylko dlatego, że nikt tego nie używał. Tutaj dostajesz dokładnie przez nas sprawdzone piły poprzeczne stolarskie, które możesz wykorzystać w różnych sytuacjach, a do tego gwarancję tego, że jakość będzie bez zarzutu. Lepiej skorzystać ze sprawdzonej maszyny o odpowiednich parametrach niż celować w niesprawdzone nowości.

Precyzja cięcia i prostota obsługi stolarskich pił poprzecznych

Jedną z największych zalet pił poprzecznych, które prezentujemy w tej kategorii, jest ich precyzja cięcia. Wynika to z umiejscowienia ramienia piły, co sprawia, że niezależnie od rodzaju drewna cięcie jest dokładne i z odpowiednim dociskiem. Musisz także zwrócić uwagę na fakt, że nasze optymalizerki do drewna dbają o każdy detal, więc możesz łatwo i z dużym polem roboczym zająć się nieprawidłowościami w procesie produkcji drewna. Wiele jest możliwości, z których możesz skorzystać dzięki produktom wybranym z tej kategorii. To nie tylko niezawodność, ale także prosta obsługa, w której liczy się Twoja wiedza, a nie komputerowe systemy, które lubią być zawodne.

Funkcjonalność różnych pił poprzecznych stolarskich

Nie możesz zapominać, że przy wyborze stolarskich pił poprzecznych czy optymalizerek liczy się to, byś miał różne możliwości przy używaniu danej maszyny. W przypadku naszych produktów tak właśnie jest i to nie tylko dlatego, jak duże pole robocze mają optymalizerki, ale także z powodu charakterystyki poszczególnych maszyn. Chodzi o szybkość działania, operowanie na konkretnych szerokościach fragmentów drzewa oraz wysokości czy szerokości cięcia. Dzięki zastosowanym sprawdzonym rozwiązaniom nie martwisz się, że coś w procesie produkcyjnym pójdzie nie tak.

Sięgnij po przetestowane rozwiązania

Wybierz odpowiadające Ci optymalizerki czy piły poprzeczne i dopasuj używane maszyny w doskonałym stanie do potrzeb Twojego zakładu. Nasza oferta charakteryzuje się szerokim wyborem, więc każdy znajdzie coś dla siebie.