Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone Skontaktuj sięz nami: +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

Kategorie produktów
Zakres cen
Piły: Radialne

Piły radialne

W asortymencie sklepu dla stolarzy maszyny-stolarskie.com.pl znajdziesz wysokiej klasy radialne piły stolarskie (tzw. ukośnice lub kapówki) od uznanych na świecie producentów sprzętu warsztatowego. Zaprojektowane z myślą o intensywnej eksploatacji w trudnych warunkach środowiskowych charakteryzują się doskonałą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz siły promieniowe. Pozwalają na sprawne i precyzyjne cięcie różnego rodzaju materiałów pod dokładnie ustalonym kątem, dzięki dedykowanemu ramieniu zawieszonemu.

Piła radialna – profesjonalne stolarskie piły ukośnice do warsztatu

Oferowane produkty są wyposażone w specjalnie opracowane mechanizmy pneumatyczne, które poprawiają komfort pracy w trakcie cięć poprzecznych. Zapewniają szerokie możliwości w zakresie wysokości cięcia oraz długości przesuwu i mogą być wygodnie sterowane przy pomocy dedykowanego, ergonomicznego pedała. Solidne i trwałe dociski gwarantują stabilne trzymanie materiału roboczego.

Wysokiej klasy ukośnice stolarskie do warsztatu to profesjonalne urządzenia umożliwiające wydajne i bezpieczne cięcie w dwóch płaszczyznach. Specjalnie zaprojektowane ramie zawieszone ponad stołem roboczym jest przemieszczane z wykorzystaniem zjawiska ruchu wahadłowego symetrycznego do pionowej osi mocowania. Ostrze może być pochylane w dowolnym kierunku, a więc obróbka może przebiegać zarówno w poprzek deski, jak i w pionie.

Niezawodne i tanie pilarki radialne dla stolarzy

Dostępne w ofercie sklepu Maszyny Stolarskie urządzenia takie jak niezawodne i tanie pilarki radialne dla stolarzy to wysokiej klasy rozwiązania, dzięki którym możliwa jest wydajna, a zarazem bardzo precyzyjna obróbka blatów drewnianych o dużej powierzchni. Sprzęt jest wyposażony w dodatkowe funkcjonalności usprawniające pracę:

  • trójwymiarową regulację cięcia,
  • kontrolę ramienia roboczego góra-dół,
  • liniał pomiarowy w technologii magnetycznej.

Niezależnie czy zajmujesz się formowaniem i docinaniem materiałów z naturalnego drewna, czy wyrobów drewnopochodnych, nasze produkty zapewnią Ci doskonałą jakość pracy. Są kompatybilne z wykorzystywanymi w profesjonalnych pracowniach odciągami trocin. Jednocześnie charakteryzują się cichą pracą, nie emitując dużego hałasu.

Wybierz sprawdzone i trwałe piły radialne

Profesjonalna piła ukośnica uchodzi za sprzęt cechujący się wieloletnią bezawaryjnością, który zachowuje swoje doskonałe parametry robocze nawet przy ciągłej, intensywnej eksploatacji w warunkach przemysłowych. Jeżeli szukasz niezawodnych rozwiązań do obróbki i cięcia drewna, to skorzystaj z naszej oferty i wybierz sprawdzone oraz trwałe piły radialne! Zapewniamy fachowe doradztwo w zakupie. Wszystkie produkty objęte są gwarancją.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Koszyk