Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Kategorie produktów
Zakres cen
Piły

Piła formatowa Paoloni P300-32

14 900 

Piła formatowa SCM SI300S

17 000 

Dwupiła do krótkich elementów Prisma CE

12 000 

Piła formatowa SCM SI16

14 500 

Piła poprzeczna REMA DMDK-50B

25 000 

Piła stołowa SCM MiniMax S250

4 500 

Podajnik formatujący Friulmac FN3 2500

70 000 

Ukośnica-wiertarka ZOTECH U2PRW

Optymalizerka BOTTENE PUSH 180

Optymalizerka Bottene

Formatyzerko-wiertarka Dubus

Piła do cięcia wzdłużnego ACMA DM

36 000 

Piła taśmowa-rozdzielcza z posuwem Veneta Papper

40 000 

Dwupiła-ukośnica OMS INVINCIBLE OK

12 500 

Dwupiła/ukoścnica OMGA

13 000 

Pilarka tarczowa Magic SIM 30

5 200 

Optymalizerka Omga T 2020 NC

118 000 

Piła formatowa SCM MINIMAX SI 400ES

36 000 

Piła panelowa Centauro SLG 4000

35 000 

Piła Radialna poprzeczna dwugłowicowa OMGA RM600 4P

30 000 

Piła Taśmowa MZ Project 013

30 000 

Piła dwugłowicowa OMGA

7 500 

Piła poprzeczna Salvador TVB 500

8 000 

Piła radialna DEWALT

2 000 

[sprzedane]Pilarka tarczowa SCM Si 12

[sprzedane]Piła poprzeczna Cosmec TR100

[sprzedane]Piła poprzeczna OMEC TA185

[sprzedane]Dwupiła ukośnica Nicoletti 

[sprzedane]Piła formatowa Holzmann Tema 1500is

[sprzedane]Piła poprzeczna Stromab PS 50/F

[sprzedane]Piła formatowa Paoloni 1500mm

[sprzedane]Piła panelowa PANHANS Gematec PAS 3201

[sprzedane]Dwupiła ukośnica Brevetti C15

[sprzedane]Piła formatowa Casadei KS 1200

[sprzedane]Optymalizerka GreCon Opticut S75

[sprzedane]Dwupiła ukośnica Brevetti C15

Piły stolarskie do drewna

Solidne piły stołowe do drewna znajdujące się w naszej ofercie są przeznaczone do szybkiego i precyzyjnego cięcia zarówno drewna, jak i materiałów drewnopochodnych. Dodatkowo przy wykorzystaniu naszych narzędzi można ciąć również aluminium, choć oczywiście niezbędne jest do tego zastosowanie specjalnych tarcz tnących. Poszczególne piły stołowe z naszej oferty pozwalają również na cięcie pod skosem, co z pewnością jest dużą zaletą. Przede wszystkim funkcja ta zwiększa zakres prac, które można wykonywać piłą stołową. Oferowane urządzenia można wykorzystać zarówno w profesjonalnym zakładzie stolarskim, bądź w domowym warsztacie. Oferowane przez nas piły stołowe elektryczne charakteryzują się też szerokim, dużym blatem, co pozwala na obróbkę większych gabarytowo elementów drewnianych oraz długich desek. Każda z naszych pilarek stołowych to narzędzie niezwykle praktyczne, które sprawdzi się podczas obróbki różnych elementów drewnianych. Różnią się one przede wszystkim jeśli chodzi o moc. Zróżnicowana gama urządzeń sprawi, że każdy może wybrać rozwiązanie najlepsze dla siebie.

Profesjonalna piła równa się profesjonalne wyroby

Każdy stolarze wie, że od jakości używanych urządzeń będzie w sporej mierze zależeć końcowy rezultat prac stolarskich. Tutaj należy wspomnieć, że im większa jest moc pilarek, tym większe można zastosować w nich tarcze. Czynnik ten z kolei przekłada się na większą głębokość cięcia obrabianego elementu. Przy dodatkowej dużej przestrzeni roboczej pił stołowych, to gwarancja znalezienia urządzenia adekwatnego do swoich wymagań, potrzeb oraz charakterystyki określonego materiału. Zastosowanie takiej pilarki stołowej przyspiesza oraz znacznie ułatwia obróbkę użytych materiałów drewnianych i drewnopochodnych. Z ich udziałem cięcie desek, belek i wielu innych elementów jest bezproblemowe i szybkie. Nasze piły stołowe można wyposażyć również w szereg akcesoriów, pozwalających na wydajniejszą pracę. Proponujemy warianty pił mobilne lub stacjonarne do zamontowania w pomieszczeniu. Maszyny te cechują się rozmaitą funkcjonalnością, jednakże mają jeden wspólny cel – zapewnienie wydajnej pracy oraz precyzyjnego działania w zakładzie stolarskim lub tartaku.

Precyzyjne piły dla stolarzy

Proponujemy szeroką gamę pił przeznaczonych do cięcia drewna i materiałów drewnopochodnych. Nasze pilarki stołowe sprawdza się w różnych dziedzinach przemysłu, a to wszystko dzięki spełnianiu rygorystycznych wymogów bezpieczeństwa. Nasze piły stolarskie idealny stosunek jakości do ceny. Oferowane produkty przeznaczone są dla stolarzy zarówno zaawansowanych, jak i tych początkujących. Są to precyzyjne i wydajne rozwiązania, dzięki którym wykonywanie zadań będzie łatwiejsze i dokładniejsze. Urządzenia są dostępne w różnych wariantach – np. z dużym stołem, który ułatwia pracę i czyni ją bezpieczniejszą. W razie potrzeby oferujemy również fachową pomoc w doborze optymalnego rozwiązania do zakładu stolarskiego lub domowego warsztatu. Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty już teraz.

Piła do drewna – co to jest?

Piła do drewna doskonale sprawdzi się do cięcia drewna oraz różnego rodzaju materiałów drewnopochodnych. Precyzyjne oraz szybkie cięcie możliwe jest przy wykorzystaniu solidnych pił stołowych, które swoje zastosowanie znajdą również przy cięciu aluminium, należy jednak pamiętać o zastosowaniu wówczas specjalnych tarcz tnących. Odpowiednio dobrana piła stołowa swoje funkcje może spełniać zarówno w domowym warsztacie, jak i profesjonalnym zakładzie stolarskim.

Jakie zastosowanie mają piły?

Piły to jedne z najpopularniejszych narzędzi stosowanych do obróbki różnego rodzaju materiału – w szczególności zaś drewna. Możemy je podzielić na grupy w zależności od rodzaju zastosowania, zasilania, czy budowy. Wyróżniamy m.in. piły ręczne oraz piły mechaniczne, piły taśmowe, czy wyrzynarki. Stosuje się je zarówno do rzeźbienia, jak również przecinania lub nacinania poszczególnych elementów mebli.

Jakie piły znajdują się w ofercie naszego sklepu?

W ofercie naszego sklepu znajdują się różne rodzaje pił stolarskich. Dostępne są piły radialne, formatowe, piły poprzeczne oraz dwupiły. Można u nas zakupić piły taśmowe lub piłę-ukośnicę dwugłowicową. Oferujemy również produkty o bardziej specyficznym przeznaczeniu, takie jak dwupiłę do ramek i pilarko-dłutarkę. Dzięki oferowanym przez nas piłom możesz wyposażyć swój warsztat we wszystkie potrzebne urządzenia.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów