Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Kategorie produktów
Piece

Piece

Oferowane przez nas wielopaliwowe piece to rozwiązania, które cechują się wysoką wydajnością przy jednoczesnej czystości spalania. Urządzenia te świetnie sprawdzą się do ogrzewania warsztatów czy dużych hal montażowych. Wysoka pojemność zbiorników na opał sprawia, że nie muszą być uzupełnianie codziennie, lecz raz na kilka dni, co daje ogromną oszczędność czasu. Należy jednak pamiętać, że jest to również zależne od temperatury wewnątrz i na zewnątrz, a także kubatury budynku i kaloryczności użytkowanego przez nas paliwa, które może stanowić węgiel, drewno lub brykiet. Oferowane piece grzewcze z podajnikiem wyposażone są w specjalne, trwałe i niezawodne palinki o innowacyjnej konstrukcji. Dodatkowo mogą być doposażone w specjalne zabezpieczenia zapobiegające pożarom. Zawory uniemożliwiają cofanie się płomienia do pojemnika z opałem i działają niezależnie od zasilania układu prądem elektrycznym, również w awaryjnych sytuacjach.

Profesjonalne piece grzewcze z podajnikiem

Produkty dostępne w naszym asortymencie zapewniają ciągłe dostawy ciepła do instalacji. Jednocześnie podajnik dozuje paliwo w odpowiedni sposób, używając minimalnej ilości, jaka jest niezbędna do uzyskania zadanej temperatury. Dzięki temu możemy wiele zaoszczędzić. Wykonane z trwałego żeliwa konstrukcje charakteryzują się ponadczasową trwałością. Są odporne zarówno na wysokie temperatury, jak i uderzenia mechaniczne czy duże skoki ciśnienia. Mogą pracować w trybie zimowym oraz letnim.

Tanie i solidne kotły i piece do ogrzewania warsztatów

Jedno, jak i dwupaleniskowe kotły do ogrzewania warsztatów wyposażone są w specjalne podajniki ślimakowe lub rynnowe. Dzięki temu spalanie danego paliwa jest bardziej ekologiczne. Jednocześnie urządzenia są praktycznie bezobsługowe, a pojemne kotły pozwalają na przechowywanie opału na cały tydzień. Poszczególne maszyny są także wzbogacone o funkcjonalny ruszt wodny, który stanowi dodatkowe palenisko i pozwala na lepszą transmisję ciepła i korzystanie z wielu źródeł energii (drewno, węgiel kamienny, etc.). Automatyka zapewnia wysoką wydajność systemów i najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Wysokiej klasy piece grzewcze wielopaliwowe

Dostępne w asortymencie naszego sklepu piece i kotły grzewcze z podajnikiem to solidne konstrukcje, które cechują się wieloma zaletami. Ich niskie koszty eksploatacji, zapewniane przez precyzyjne systemy dozowania wykorzystujące sterowniki elektroniczne pozwalają na oszczędność zarówno pieniędzy, jak i czasu. Jeżeli szukasz profesjonalnych rozwiązań do ogrzewania warsztatu lub hali – skontaktuj się z nami! Zapewniamy fachowe doradztwo produktowe i bogaty asortyment maszyn stolarskich.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów