Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Kategorie produktów
Zakres cen
Okleiniarki

Używane okleiniarki do płyt meblowych

Okleinarki używane – bogaty asortyment w konkurencyjnych cenach!

Dostępne w naszej ofercie używane okleiniarki stolarskie do mebli pozwalają na łatwe i precyzyjne nakładanie powłok zabezpieczających na krawędzie konstrukcji meblowych. Umożliwiają bezpieczną i wydajną pracę z materiałami PCV, ABS, jak i elastofolem.

Znajdziesz u nas modele niskonakładowe, które dedykowane są dla niewielkich warsztatów, jak i urządzenia klasy przemysłowej. Wszystkie produkty są w dobrym stanie technicznym, a zanim trafią do sprzedaży, przechodzą szereg kompleksowych testów i przeglądów.

Zalety i zastosowania przemysłowych okleiniarek stolarskich

Oferowane przez nasz sklep przemysłowe okleiniarki stolarskie to urządzenia niezbędne m.in. w zakładach wytwarzających produkty z użyciem płyt MDF. Pozwalają na ich szybkie i dokładne oklejanie. Są idealne zarówno przy powierzchniach płaskich, jak i zakrzywionych.

Profesjonalne maszyny mogą też służyć do nakładania warstwy forniru, dzięki czemu materiał pilśniowy nabiera estetycznego wyglądu. Mogą pracować zarówno z powierzchniami płaskimi, jak i o nietypowych kształtach. Pozwalają na uzyskanie efektu naturalnego drewna.

Zaletą tych urządzeń jest ich wysoka precyzja, dzięki czemu zredukowane jest ryzyko niepożądanych zabrudzeń. Umożliwiają także likwidację wszelkiego rodzaju wyciągów. Znajdujące się w naszej ofercie rozwiązania pozwalają podnieść efektywność pracy zakładu.

Profesjonalna i tania okleinarka do płyt meblowych!

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne okleiniarki do płyt meblowych i produktów drewnianych. Umożliwiają boczne oklejanie takich powierzchni jak płyty wykonane z ABS czy tworzywa PCV. Są również przystosowane do pracy z fornirem, a także materiałami laminowanymi.

W bogatym asortymencie naszego sklepu znajdują się maszyny wyposażone w specjalnie skonstruowany wałek do nakładania kleju. Umożliwiają one również wstępne docięcie (z zapasem długości) okleiny przy pomocy precyzyjnej, a zarazem bezpiecznej gilotyny.

Doskonałej jakości frezy, które zastosowano do budowy urządzeń, pozwalają na sfrezowanie nadmiaru okładziny. Dostępne są zarówno sprzęty z wrzecionami prostymi, jak i promieniowymi. Istnieje również możliwość zakupu konstrukcji z polerką i cykliniarką.

Używane okleiniarki stolarskie w atrakcyjnie niskich cenach

Używana okleinarka stolarska w atrakcyjnej niskiej cenie są oferowane przez nasz sklep od wielu lat, na których przestrzeni zdobyliśmy ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. Dzięki temu możemy zagwarantować fachowe doradztwo zakupowe.

Specjalistyczne produkty z naszego asortymentu mogą służyć zarówno do prowadzenia oklejania powierzchni ruchem prosto-, jak i krzywoliniowym. Jeżeli szukasz solidnych i trwałych okleiniarek do mebli w dobrej cenie, to skorzystaj z naszej oferty! Okleinarka do płyt meblowych posłuży Ci przez najbliższe lata! Zadzwoń po więcej informacji!

Okleiniarka stolarska – co to jest?

Okleiniarka stolarska to maszyna służąca do oklejania zarówno powierzchni płaskich szerokich oraz wąskich, krawędzi, jak też detali krzywoliniowych. Oklejanie powoduje wygładzenie powierzchni, dzięki czemu znacznie zyskuje ona na wartości estetycznej. Okleiniarki stolarskie się w zakładach zajmujących się przemysłem stolarskim – w szczególności przy produkcji mebli wykonywanych z płyty pilśniowej. 

Jakie zastosowanie ma okleiniarka stolarska?

Okleiniarka stolarska do mebli pozwala na łatwe i precyzyjne nakładanie powłoki zabezpieczającej na krawędzie konstrukcji meblowych. Taki zabieg pozwala na bezpieczną i wydajną pracę z materiałami PCV, ABS czy z elastofolem. Okleiniarki zatem doskonale sprawdzą się do oklejania powierzchni płaski i zakrzywionych, szczególnie w zakładach używających płyt MDF. W ofercie naszej firmy znaleźć można modele niskonakładowe, dostosowane do mniejszych warsztatów, jak i urządzenia klasy przemysłowej.

Jakie okleiniarki znajdują się w ofercie sklepie?

W ofercie sklepu znajdują się używane okleinarki stolarskie do mebli i produktów drewnianych. Dostępne są zarówno okleinarki niskonakładowe, czyli takie, które sprawdzą się w niewielkich warsztatach, jak i okleinarki należące do urządzeń klasy przemysłowej. Sklep oferuje szeroki asortyment w konkurencyjnych cenach – na bieżąco dodawane są nowe produkty z tej kategorii, dlatego warto śledzić aktualizacje w sklepie.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów