Wyświetlanie jednego wyniku

Rozwiń

Okleiniarka SCM Selecta 12F

30 000  NETTO
Okleiniarka SCM Selecta 12F Stacja kleju na granulat strefa dociskowa Gilotyna obcinająca wstępnie Agregat obcinający precyzyjnie Agregat frezujący z frezami

Dostępne w naszej ofercie używane okleiniarki stolarskie do mebli pozwalają na łatwe i precyzyjne nakładanie powłok zabezpieczających na krawędzie konstrukcji meblowych. Umożliwiają bezpieczną i wydajną pracę z materiałami PCV, ABS, jak i elastofolem.

Znajdziesz u nas modele niskonakładowe, które dedykowane są dla niewielkich warsztatów, jak i urządzenia klasy przemysłowej. Wszystkie produkty są w dobrym stanie technicznym, a zanim trafią do sprzedaży, przechodzą szereg kompleksowych testów i przeglądów.

Zalety i zastosowania przemysłowych okleiniarek stolarskich

Oferowane przez nasz sklep przemysłowe okleiniarki stolarskie to urządzenia niezbędne m.in. w zakładach wytwarzających produkty z użyciem płyt MDF. Pozwalają na ich szybkie i dokładne oklejanie. Są idealne zarówno przy powierzchniach płaskich, jak i zakrzywionych.

Profesjonalne maszyny mogą też służyć do nakładania warstwy forniru, dzięki czemu materiał pilśniowy nabiera estetycznego wyglądu. Mogą pracować zarówno z powierzchniami płaskimi, jak i o nietypowych kształtach. Pozwalają na uzyskanie efektu naturalnego drewna.

Zaletą tych urządzeń jest ich wysoka precyzja, dzięki czemu zredukowane jest ryzyko niepożądanych zabrudzeń. Umożliwiają także likwidację wszelkiego rodzaju wyciągów. Znajdujące się w naszej ofercie rozwiązania pozwalają podnieść efektywność pracy zakładu.

Profesjonalne i tanie okleiniarki do mebli i produktów drewnianych

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne okleiniarki do mebli i produktów drewnianych. Umożliwiają boczne oklejanie takich powierzchni jak płyty wykonane z ABS czy tworzywa PCV. Są również przystosowane do pracy z fornirem, a także materiałami laminowanymi.

W bogatym asortymencie naszego sklepu znajdują się maszyny wyposażone w specjalnie skonstruowany wałek do nakładania kleju. Umożliwiają one również wstępne docięcie (z zapasem długości) okleiny przy pomocy precyzyjnej, a zarazem bezpiecznej gilotyny.

Doskonałej jakości frezy, które zastosowano do budowy urządzeń, pozwalają na sfrezowanie nadmiaru okładziny. Dostępne są zarówno sprzęty z wrzecionami prostymi, jak i promieniowymi. Istnieje również możliwość zakupu konstrukcji z polerką i cykliniarką.

Używane okleiniarki stolarskie w atrakcyjnie niskich cenach

Wysokiej klasy używane okleiniarki stolarskie w atrakcyjnie niskich cenach są oferowane przez nasz sklep od wielu lat, na których przestrzeni zdobyliśmy ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. Dzięki temu możemy zagwarantować fachowe doradztwo zakupowe.

Specjalistyczne produkty z naszego asortymentu mogą służyć zarówno do prowadzenia oklejania powierzchni ruchem prosto-, jak i krzywoliniowym. Jeżeli szukasz solidnych i trwałych okleiniarek do mebli w dobrej cenie, to skorzystaj z naszej oferty!

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie: