Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone Skontaktuj sięz nami: +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

Kategorie produktów
Zakres cen
Maszyny Wieloczynnościowe

Maszyny stolarskie wieloczynnościowe

W bogatym asortymencie naszego sklepu znajdziesz profesjonalne, tanie i używane maszyny wieloczynnościowe do obróbki drewna, które stanowią niezbędny element wyposażenia każdego zakładu z branży stolarskiej. Oferowany sprzęt jest w dobrym stanie technicznym.

Dostępne produkty to solidne i trwałe rozwiązania uznanych marek. Kupisz u nas m.in. specjalistyczne dłuta, piły, szlifierki, a także przecinarki i frezarki dolnowrzecionowe. Charakteryzują się one wysoką precyzją działania i są objęte gwarancją sprzedawcy.

Profesjonalne urządzenia wieloczynnościowe do drewna

Oferujemy szeroki wybór wyposażenia zakładów stolarskich i przedsiębiorstw zajmujących się obróbką materiału drzewnego. Znajdujące się w naszym asortymencie używane urządzenia wieloczynnościowe do drewna spełniają rygorystyczne normy jakości i bezpieczeństwa.

Znajdujące się w naszej ofercie produkty mogą być zasilane zarówno napięciem 230 V, jak i 400 V, które jest często spotykane na terenie obiektów przemysłowych. Dzięki uniwersalności mogą być stosowane także mobilnie, niezależnie od dostępnych źródeł prądu elektrycznego.

Wszystkie rozwiązania sprzętowe dostępne w naszym asortymencie umożliwiają bardzo szybkie i dokładne obrabianie surowca. W pozytywny sposób wpływają na efektywność pracy całego zakładu. Jednocześnie przekładają się na obniżenie kosztów serwisowania.

Używane maszyny wieloczynnościowe do obróbki drewna

Wysokiej klasy, używane maszyny wieloczynnościowe do obróbki drewna znajdujące się w naszym sklepie to doskonałej jakości rozwiązania w dobrym stanie technicznym. Spełniają normy bezpieczeństwa CE, a także są wyposażone w niezbędną dokumentację DTR.

Profesjonalne frezarki dolnowrzecionowe, które możesz u nas kupić, są oferowane wraz z dodatkowym oprzyrządowaniem. Silniki dwubiegowe o wysokiej mocy gwarantują wydajną i precyzyjną pracę. Dodatkowe przystawki zwiększają wygodę działań operatora.

Specjalistyczne konstrukcje sprzętowe dla branży drzewnej mają wiele udogodnień zwiększających komfort operowania, jak i ergonomię. Dostępne u nas szlifierki krawędziowe są wyposażone w specjalne mechanizmy regulacji góra-dół, jak i pod kątem.

Wybierz niezawodne i tanie urządzenia stolarskie

Szeroki wybór niezawodnych i tanich urządzeń stolarskich z naszego sklepu pozwala na szybkie stworzenie profesjonalnego parku maszynowego bez ponoszenia kosztów zakupu nowych sprzętów. Używane produkty przechodzą przegląd, zanim trafią do sprzedaży. Maszyna wieloczynnościowa to profesjonalny sprzęt, który sprawdzi się przez lata pracy!

Wielofunkcyjne rozwiązania pozwalają na wykonywanie szeregu precyzyjnych czynności przy jednocześnie niewielkim wykorzystaniu miejsca. Jeżeli szukasz solidnych i bezawaryjnych maszyn wieloczynnościowych od obróbki drewna, to skorzystaj z naszej oferty! Przejrzyj wszystkie maszyny stolarskie wieloczynnościowe używane w naszym sklepie i znajdź odpowiedni sprzęt dla siebie!

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Koszyk