Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Kategorie produktów
Zakres cen
Maszyny Wieloczynnościowe

Używane maszyny stolarskie wieloczynnościowe

W bogatym asortymencie naszego sklepu znajdziesz profesjonalne, tanie i używane maszyny wieloczynnościowe do obróbki drewna, które stanowią niezbędny element wyposażenia każdego zakładu z branży stolarskiej. Oferowany sprzęt jest w dobrym stanie technicznym.

Dostępne produkty to solidne i trwałe rozwiązania uznanych marek. Kupisz u nas m.in. specjalistyczne dłuta, piły, szlifierki, a także przecinarki i frezarki dolnowrzecionowe. Charakteryzują się one wysoką precyzją działania i są objęte gwarancją sprzedawcy.

Profesjonalne urządzenia wieloczynnościowe do drewna

Oferujemy szeroki wybór wyposażenia zakładów stolarskich i przedsiębiorstw zajmujących się obróbką materiału drzewnego. Znajdujące się w naszym asortymencie używane urządzenia wieloczynnościowe do drewna spełniają rygorystyczne normy jakości i bezpieczeństwa.

Znajdujące się w naszej ofercie produkty mogą być zasilane zarówno napięciem 230 V, jak i 400 V, które jest często spotykane na terenie obiektów przemysłowych. Dzięki uniwersalności mogą być stosowane także mobilnie, niezależnie od dostępnych źródeł prądu elektrycznego.

Wszystkie rozwiązania sprzętowe dostępne w naszym asortymencie umożliwiają bardzo szybkie i dokładne obrabianie surowca. W pozytywny sposób wpływają na efektywność pracy całego zakładu. Jednocześnie przekładają się na obniżenie kosztów serwisowania.

Używane maszyny wieloczynnościowe do obróbki drewna

Wysokiej klasy, maszyny wieloczynnościowe do obróbki drewna znajdujące się w naszym sklepie to doskonałej jakości rozwiązania w dobrym stanie technicznym. Spełniają normy bezpieczeństwa CE, a także są wyposażone w niezbędną dokumentację DTR.

Profesjonalne frezarki dolnowrzecionowe, które możesz u nas kupić, są oferowane wraz z dodatkowym oprzyrządowaniem. Silniki dwubiegowe o wysokiej mocy gwarantują wydajną i precyzyjną pracę. Dodatkowe przystawki zwiększają wygodę działań operatora.

Specjalistyczne konstrukcje sprzętowe dla branży drzewnej mają wiele udogodnień zwiększających komfort operowania, jak i ergonomię. Dostępne u nas szlifierki krawędziowe są wyposażone w specjalne mechanizmy regulacji góra-dół, jak i pod kątem.

Wybierz niezawodne i tanie urządzenia stolarskie

Szeroki wybór niezawodnych i tanich urządzeń stolarskich z naszego sklepu pozwala na szybkie stworzenie profesjonalnego parku maszynowego bez ponoszenia kosztów zakupu nowych sprzętów. Używane produkty przechodzą przegląd, zanim trafią do sprzedaży. Maszyna wieloczynnościowa to profesjonalny sprzęt, który sprawdzi się przez lata pracy!

Wielofunkcyjne rozwiązania pozwalają na wykonywanie szeregu precyzyjnych czynności przy jednocześnie niewielkim wykorzystaniu miejsca. Jeżeli szukasz solidnych i bezawaryjnych maszyn wieloczynnościowych od obróbki drewna, to skorzystaj z naszej oferty! Przejrzyj wszystkie używane maszyny stolarskie wieloczynnościowe używane w naszym sklepie i znajdź odpowiedni sprzęt dla siebie!

Maszyna wieloczynnościowa do drewna – co to jest?

Maszyna wieloczynnościowa do drewna to urządzenie służące do komfortowej obróbki tego materiału. Jak sama nazwa wskazuje taki sprzęt pozwala na wykonywanie paru zadań, co zwalania z konieczności zakupu pojedynczych maszyn. W zależności od potrzeb może służyć do piłowania, wiercenia, frezowania lub wyrównywania drewna. Jej zakup przekłada się na zwiększenie wydajności pracy oraz podniesienie jej komfortu.

Jakie zastosowanie ma maszyna wieloczynnościowa?

Maszyna wieloczynnościowa doskonale sprawdza się w branży stolarskie, gdzie odpowiada ona za obróbkę drewna i materiału drzewnego, gdzie dzięki wielofunkcyjnym rozwiązaniom pozwala na dokonanie szeregu różnych czynności, które wykonywane są precyzyjnie i co ważne przy wykorzystaniu niewielkiej ilości miejsca. Znajdujące się w naszym asortymencie maszyny wieloczynnościowe spełniają wszelkie normy jakości i bezpieczeństwa. 

Jakie maszyny wieloczynnościowe znajdują się w sklepie?

W ofercie naszego sklepu znajdują się profesjonalne, tanie oraz sprawdzone maszyny wieloczynnościowe służące do obróbki drewna. Wśród maszyn dostępnych na sklepie znaleźć można maszynę wieloczynnościową RM CM300 5w1, czopiarko-formazyterkę Balestrini I-2-F, maszynę wieloczynnościową Sicar 300 oraz maszynę wielozadaniową Balestrini FTA. Wszystkie z dostępnych w naszym sklepie maszyn to produkty solidne i trwałe, które doskonale sprawdzą się w każdym zakładzie z branży stolarskiej i nie tylko. 

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów