Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

Rozwiń
Zamknij

Frezarka dolnowrzecionowa REX z wiertarką i szlifierką

6 000  NETTO
Frezarka dolnowrzecionowa REX 59F z dodatkowym oprzyrządowaniem średnica wrzeciona 30 mm, wymienne wysokość wrzeciona 150 mm silnik dwubiegowy o mocy

Maszyna wieloczynnościowa GET 300

4 000  NETTO
Maszyna wieloczynnościowa 300 szerokość strugarki 300 mm długość stołów 1600 mm wał 3 noże maksymalna średnica piły 250 mm  
Zamknij

Maszyna wieloczynnościowa MECANILS 300mm

6 000  NETTO
Szerokość strugania 300 mm Wałek trzynożowy Prześwit grubościówki 200 mm Długość blatów 200 cm Pilarka regulowana góra/dół Jeden silnik o

W bogatym asortymencie naszego sklepu znajdziesz profesjonalne, tanie i używane maszyny wieloczynnościowe do obróbki drewna, które stanowią niezbędny element wyposażenia każdego zakładu z branży stolarskiej. Oferowany sprzęt jest w dobrym stanie technicznym.

Dostępne produkty to solidne i trwałe rozwiązania uznanych marek. Kupisz u nas m.in. specjalistyczne dłuta, piły, szlifierki, a także przecinarki i frezarki dolnowrzecionowe. Charakteryzują się one wysoką precyzją działania i są objęte gwarancją sprzedawcy.

Profesjonalne urządzenia wieloczynnościowe do drewna

Oferujemy szeroki wybór wyposażenia zakładów stolarskich i przedsiębiorstw zajmujących się obróbką materiału drzewnego. Znajdujące się w naszym asortymencie używane urządzenia wieloczynnościowe do drewna spełniają rygorystyczne normy jakości i bezpieczeństwa.

Znajdujące się w naszej ofercie produkty mogą być zasilane zarówno napięciem 230 V, jak i 400 V, które jest często spotykane na terenie obiektów przemysłowych. Dzięki uniwersalności mogą być stosowane także mobilnie, niezależnie od dostępnych źródeł prądu elektrycznego.

Wszystkie rozwiązania sprzętowe dostępne w naszym asortymencie umożliwiają bardzo szybkie i dokładne obrabianie surowca. W pozytywny sposób wpływają na efektywność pracy całego zakładu. Jednocześnie przekładają się na obniżenie kosztów serwisowania.

Używane maszyny wieloczynnościowe do obróbki drewna

Wysokiej klasy, używane maszyny wieloczynnościowe do obróbki drewna znajdujące się w naszym sklepie to doskonałej jakości rozwiązania w dobrym stanie technicznym. Spełniają normy bezpieczeństwa CE, a także są wyposażone w niezbędną dokumentację DTR.

Profesjonalne frezarki dolnowrzecionowe, które możesz u nas kupić, są oferowane wraz z dodatkowym oprzyrządowaniem. Silniki dwubiegowe o wysokiej mocy gwarantują wydajną i precyzyjną pracę. Dodatkowe przystawki zwiększają wygodę działań operatora.

Specjalistyczne konstrukcje sprzętowe dla branży drzewnej mają wiele udogodnień zwiększających komfort operowania, jak i ergonomię. Dostępne u nas szlifierki krawędziowe są wyposażone w specjalne mechanizmy regulacji góra-dół, jak i pod kątem.

Wybierz niezawodne i tanie urządzenia stolarskie

Szeroki wybór niezawodnych i tanich urządzeń stolarskich z naszego sklepu pozwala na szybkie stworzenie profesjonalnego parku maszynowego bez ponoszenia kosztów zakupu nowych sprzętów. Używane produkty przechodzą przegląd, zanim trafią do sprzedaży.

Wielofunkcyjne rozwiązania pozwalają na wykonywanie szeregu precyzyjnych czynności przy jednocześnie niewielkim wykorzystaniu miejsca. Jeżeli szukasz solidnych i bezawaryjnych maszyn wieloczynnościowych od obróbki drewna, to skorzystaj z naszej oferty!