Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Kategorie produktów
Zakres cen
Maszyny Tartaczne , Podajniki do drewna

Maszyny tartaczne i podajniki do drewna

Żaden tartak nie mógłby działać bez maszyn tartacznych. Sprzęty te w zależności od rodzaju pracy powinny być odpowiednio dobrane. W ramach naszej oferty proponujemy różnego rodzaju urządzenia tartaczne i podajniki do drewna. Dostępne są także przenośniki taśmowe o różnej długości, a także specjalistyczne pilarki (tzw. traki), obrzynarki, stoły montażowe do budowy palet czy obtaczarki i ostrzałki. Charakteryzują się wysoką precyzją pracy oraz wieloletnią trwałością. Są bardzo odporne na intensywną eksploatację.

Wszystkie oferowane maszyny stolarskie pochodzą od producentów zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Urządzenia można wykorzystać nie tylko podczas produkcji w profesjonalnych firmowych stolarniach, ale także w prywatnych warsztatach. Bogaty asortyment pozwala na stworzenie rozbudowanego parku maszynowego w swojej firmie. Nie wymaga ponoszenia znacznych nakładów finansowych, gdyż używane maszyny do tartaku z naszej oferty są dostępne w niskich cenach. Jednocześnie cechują się dobrym stanem technicznym.

Tanie i używane urządzenia do tartaku

Wybierając sprzęt do tartaku, warto przede wszystkim przemyśleć, do jakich prac będzie on wykorzystywany. Najbardziej popularną maszyną jest tartak taśmowy, który łączy tradycyjny sposób obróbki z nowoczesnymi funkcjami. Precyzja owych urządzeń dostępnych w naszej ofercie gwarantuje uzyskanie wysokiej jakości tarcicy. Wybierając nasz sprzęt, inwestuje się w wydajność i stabilność. Dostępne przenośniki pozwalają również na bezpieczną pracę z drewnem w formie kłód lub desek.

W naszej ofercie znajdziesz tanie, używane urządzenia do tartaku. Wszystkie dostępne u nas produkty to solidne i trwałe konstrukcje uznanych w branży stolarskiej marek. Mają odpowiednie atesty i certyfikaty, które potwierdzają ich jakość, a zarazem świadczą o wysokim poziomie bezpieczeństwa pracy. Od wielu lat dostarczamy je do klientów na terenie całej Polski. Mamy duże doświadczenie i bogatą wiedzę na temat sprzętów tartacznych, dzięki czemu możemy zaoferować fachowe wsparcie w wyborze i zakupie odpowiednich rozwiązań dla Twojego zakładu.

Profesjonalne maszyny tartaczne w niskich cenach

Jesteśmy dostawcą używanych, a zarazem profesjonalnych maszyn do tartaków, które oferujemy w bardzo atrakcyjnych, niskich cenach. Znajdziesz u nas wszystkie niezbędne elementy, jakie powinny wchodzić w skład parku maszynowego firmy w branży drzewnej. Wszystkie produkty to zaawansowane technologicznie konstrukcje, wśród których dostępne są innowacyjne rozwiązania pozwalające poprawić wydajność i bezpieczeństwo pracy w Twoim zakładzie, a zarazem realnie obniżyć koszty eksploatacji oraz serwisu wyposażenia.

Oferowane przez nas pionowe, jak i poziome traki taśmowe, a także tarczowe oraz ostrzałki i wciągarki to tylko część bogatego asortymentu doskonałej jakości urządzeń tartacznych „z drugiej ręki”. Niezawodne rozwiązania ograniczają straty finansowe wynikające z nagłych i nieprzewidzianych przestojów spowodowanych awariami. Wszystkie produkty, zanim trafią do sprzedaży, przechodzą szereg testów, dzięki czemu masz pewność, że otrzymujesz sprzęt używany w dobrym stanie technicznym, dodatkowo objęty naszą specjalną gwarancją.

Szeroki asortyment urządzeń do tartaku

Dostępny w naszym sklepie szeroki asortyment urządzeń do tartaku „z drugiej ręki” pozwala wyposażyć przedsiębiorstwo przy stosunkowo niewielkich kosztach w porównaniu do zakupu fabrycznie nowych towarów. Jednocześnie zapewnia tę samą wysoką efektywność i dużą bezawaryjność. Markowe rozwiązania są wykorzystywane przez profesjonalne zakłady drzewne na terenie całej Polski. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz niezawodny sprzęt!

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów