Wyświetlanie wszystkich 11 wyników

Rozwiń

Pompa hydrauliczna do instalacji

4 000  NETTO
Pompa hydrauliczna ze zbiornikiem Marka: Wismar moc silnika 3 kw zdemontowana z przenośnika do kłody

Przenośnik rolkowy stoły rolkowe 1,5/2 m

450  NETTO
Przenośnik rolkowy szerokość rolki 470 mm średnica rolki 76 mm posiadam stoły o długości 150 cm , 200 cm oraz

Przenośnik taśmowy

3 500  NETTO
długość 7,2 m szerokość taśmy 42 cm wysokość od gruntu 75 cm silnik napędzający przekładnię 0,55 kw
Zamknij

Przenośnik taśmowy 7 m

3 500  NETTO
Przenośnik taśmowy 7 m szerokość taśmy 65 cm długość około 700 cm  

Przenośnik taśmowy Weinig AG

2 000  NETTO
Przenośnik taśmowy Weinig AG Długość 415cm Szerokość 32cm Rok 1993 Uszkodzona taśma !
Przenośnik taśmowy Weinig AG
Zamknij

Przenośnik taśmowy Weinig AG

5 000  NETTO
Przenośnik taśmowy Waining Długość 380cm Szerokość 150 cm Taśma w bardzo dobrym stanie Regulacja wysokości Silnik 0.55kw Rok 1993
Zamknij

Rolki do traka 1200 x 160 mm

300  NETTO
Rolki tartaczne długość rolki 1200 mm średnica rolki 160 mm ilość 2 szt
Rolki wolnostojące do traka wielopiły
Zamknij

Rolki wolnostojące do traka wielopiły

200  NETTO
Rolki wolnostojące do traka wielopiły szerokość 700 mm średnica 120 mm ilość 2 szt cena za dwie sztuki
Zamknij

Szyny do wózka od traka H 65/70 mm

50  NETTO
Szyny do wózka od traka wysokość szyny 65 i 70 mm długości 6 m w jednym kawałku o dostępność proszę
Zamknij

Trak dolno napędowy WEHRHAHN

15 000  NETTO
Trak dolno napędowy WEHRHAHN szerokość piłowania 45 cm skok ramy 35 cm silnik 22 kw kompletny zdemontowany wózki do kłody

Trak pionowy ramowy szybkobieżny ESTERER HD 30

45 000  NETTO
Trak dolno napędowy ESTERER HD 30 szerokość piłowania 740 mm skok ramy 600 mm silnik główny o mocy 90 kw

Żaden tartak nie mógłby działać bez maszyn tartacznych. Sprzęty te w zależności od rodzaju pracy powinny być odpowiednio dobrane. W ramach naszej oferty proponujemy różnego rodzaju urządzenia tartaczne i podajniki do drewna. Dostępne są także przenośniki taśmowe o różnej długości, a także specjalistyczne pilarki (tzw. traki), obrzynarki, stoły montażowe do budowy palet czy obtaczarki i ostrzałki. Charakteryzują się wysoką precyzją pracy oraz wieloletnią trwałością. Są bardzo odporne na intensywną eksploatację.

Wszystkie oferowane maszyny pochodzą od producentów zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Urządzenia można wykorzystać nie tylko podczas produkcji w profesjonalnych firmowych stolarniach, ale także w prywatnych warsztatach. Bogaty asortyment pozwala na stworzenie rozbudowanego parku maszynowego w swojej firmie. Nie wymaga ponoszenia znacznych nakładów finansowych, gdyż używane maszyny do tartaku z naszej oferty są dostępne w niskich cenach. Jednocześnie cechują się dobrym stanem technicznym.

Tanie i używane urządzenia do tartaku

Wybierając sprzęt do tartaku, warto przede wszystkim przemyśleć, do jakich prac będzie on wykorzystywany. Najbardziej popularną maszyną jest tartak taśmowy, który łączy tradycyjny sposób obróbki z nowoczesnymi funkcjami. Precyzja owych urządzeń dostępnych w naszej ofercie gwarantuje uzyskanie wysokiej jakości tarcicy. Wybierając nasz sprzęt, inwestuje się w wydajność i stabilność. Dostępne przenośniki pozwalają również na bezpieczną pracę z drewnem w formie kłód lub desek.

W naszej ofercie znajdziesz tanie, używane urządzenia do tartaku. Wszystkie dostępne u nas produkty to solidne i trwałe konstrukcje uznanych w branży stolarskiej marek. Mają odpowiednie atesty i certyfikaty, które potwierdzają ich jakość, a zarazem świadczą o wysokim poziomie bezpieczeństwa pracy. Od wielu lat dostarczamy je do klientów na terenie całej Polski. Mamy duże doświadczenie i bogatą wiedzę na temat sprzętów tartacznych, dzięki czemu możemy zaoferować fachowe wsparcie w wyborze i zakupie odpowiednich rozwiązań dla Twojego zakładu.

Profesjonalne maszyny tartaczne w niskich cenach

Jesteśmy dostawcą używanych, a zarazem profesjonalnych maszyn do tartaków, które oferujemy w bardzo atrakcyjnych, niskich cenach. Znajdziesz u nas wszystkie niezbędne elementy, jakie powinny wchodzić w skład parku maszynowego firmy w branży drzewnej. Wszystkie produkty to zaawansowane technologicznie konstrukcje, wśród których dostępne są innowacyjne rozwiązania pozwalające poprawić wydajność i bezpieczeństwo pracy w Twoim zakładzie, a zarazem realnie obniżyć koszty eksploatacji oraz serwisu wyposażenia.

Oferowane przez nas pionowe, jak i poziome traki taśmowe, a także tarczowe oraz ostrzałki i wciągarki to tylko część bogatego asortymentu doskonałej jakości urządzeń tartacznych „z drugiej ręki”. Niezawodne rozwiązania ograniczają straty finansowe wynikające z nagłych i nieprzewidzianych przestojów spowodowanych awariami. Wszystkie produkty, zanim trafią do sprzedaży, przechodzą szereg testów, dzięki czemu masz pewność, że otrzymujesz sprzęt używany w dobrym stanie technicznym, dodatkowo objęty naszą specjalną gwarancją.

Szeroki asortyment urządzeń do tartaku

Dostępny w naszym sklepie szeroki asortyment urządzeń do tartaku „z drugiej ręki” pozwala wyposażyć przedsiębiorstwo przy stosunkowo niewielkich kosztach w porównaniu do zakupu fabrycznie nowych towarów. Jednocześnie zapewnia tę samą wysoką efektywność i dużą bezawaryjność. Markowe rozwiązania są wykorzystywane przez profesjonalne zakłady drzewne na terenie całej Polski. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz niezawodny sprzęt!

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie: