Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

Rozwiń

Piła dwugłowicowa Wegoma MECAL SW452 do aluminium

21 000  NETTO
Piła dwugłowicowa Wegoma MECAL SW452 piła przeznaczona do cięcia aluminium i pcv maksymalna długość cięcia 5000 mm szerokość ciecia 140
Zamknij

Wiertarka ELUMATEC do odwodnień

4 000  NETTO
Typ: WS132 4 wrzeciona Sterowana pedałem

Oferujemy zarówno większe, jak i mniejsze profesjonalne maszyny stolarskie do PCV. Urządzenia te są przeznaczone dla firm rozpoczynających produkcję elementów z tworzywa sztucznego oraz dla zaawansowanych przedsiębiorstw. Sterowane numerycznie centra pozwalają na zastąpienie szeregu pracowników i pojedynczych maszyn stolarskich różnego typu. Klientom proponujemy wyłącznie pochodzące od uznanych producentów solidne maszyny do PCV w przystępnych cenach, które od razu po zakupie mogą być zamontowane w warsztacie i uruchomione.

Piła podwójna do profili PCV

Solidne piły podwójne do profili PCV z naszej ofertu świetnie sprawdzą się w każdym warsztacie produkującym elementy z tworzywa. Dzięki obrotom piły 2800 obr/min. możliwa będzie efektywna i precyzyjna praca w każdych warunkach. Niewątpliwą zaletą proponowanych maszyn jest także znakomity układ sterujący, dzięki któremu można w intuicyjny sposób ustawiać tryby pracy urządzenia. Piła podwójna pozwala także na regulację kąta automatycznego z pulpitu sterującego. W ofercie znajdziesz również inne maszyny do obróbki PCV, które można wykorzystać podczas wielu prac stolarskich.