Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Kategorie produktów
Maszyny do PCV

Maszyny do PCV

Oferujemy zarówno większe, jak i mniejsze profesjonalne maszyny do PCV. Urządzenia te są przeznaczone dla firm rozpoczynających produkcję elementów z tworzywa sztucznego oraz dla zaawansowanych przedsiębiorstw. Wszystkie produkty objęte są gwarancją. Charakteryzują się wysoką niezawodnością i precyzją pracy. Pozwalają na uzyskanie estetycznych i przygotowanych do ewentualnej dalszej obróbki elementów. Dostępne w naszej ofercie maszyny i piły do PCV są produktami dedykowanymi do profesjonalnej obróbki i formowania tworzyw sztucznych. Wykorzystują najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania, co gwarantuje wysokie bezpieczeństwo pracy i efektywność. Nasze produkty doceniły już setki firm i warsztatów z całej Polski, jak i zagranicy.

Sterowane numerycznie centra pozwalają na zastąpienie szeregu pracowników i pojedynczych maszyn stolarskich różnego typu, dzięki czemu firma może znacznie obniżyć koszty produkcji, a jednocześnie zaoponować dużo lepsze, konkurencyjne ceny, przy tym samym poziomie zysku. Klientom proponujemy wyłącznie pochodzące od uznanych producentów solidne maszyny do PCV w przystępnych cenach, które od razu po zakupie mogą być zamontowane w warsztacie i uruchomione.

Piła podwójna do profili PCV

Solidne piły podwójne do profili PCV z naszej oferty świetnie sprawdzą się w każdym warsztacie produkującym elementy z tworzywa. Dzięki obrotom piły 2800 obr/min możliwa będzie efektywna i precyzyjna praca w każdych warunkach. Wysoka moc sprawia, że nasze maszyny stolarskie do obróbki PCV sprawdzą się nawet przy bardzo twardych rodzajach materiału, umożliwiając ich bezproblemowe formowanie. Solidne i trwałe urządzenia pozwalają na pracę również z takimi surowcami jak ABS czy fornir, a także sklejki drewniane. Umożliwiają obrabianie ich w każdej płaszczyźnie. Stanowią niezbędne wyposażenie każdej pracowni niezależnie od jej wielkości – korzystają z nich zarówno niewielkie warsztaty, jak i duże zakłady stolarskie. Spełniają wymagane normy przemysłowe i mają certyfikat CE.

Niewątpliwą zaletą proponowanych maszyn stolarskich jest także znakomity układ sterujący, dzięki któremu można w intuicyjny sposób ustawiać tryby pracy urządzenia. Piła podwójna pozwala także na regulację kąta automatycznego z pulpitu sterującego. W ofercie znajdziesz również inne maszyny do obróbki PCV, które można wykorzystać podczas wielu prac stolarskich. Oferujemy profesjonalną pomoc w ich wyborze i wsparcie posprzedażowe. Nasi specjaliści to profesjonaliści w swoim fachu, mający wieloletnie doświadczenie w branży. Rozumieją Twoje potrzeby, dlatego gwarantujemy Ci najwyższą jakość usług.

Tanie maszyny stolarskie i piły do obróbki PCV

Skuteczna obróbka i cięcie materiałów o dużym stopniu twardości, takich jak solidne aluminium czy tworzywa sztuczne, wymaga zdecydowanych i trwałych rozwiązań. Dostępne w naszym asortymencie tanie maszyny stolarskie i piły do obróbki PCV spełniają te wymagania, gwarantując jednocześnie niezawodność i wysoką kulturę pracy. Nie wpadają w wibracje i nie emitują ponadnormatywnego hałasu.

Elektronarzędzia dostępne w naszym asortymencie są wyposażone w specjalnie zaprojektowane ostrza o innowacyjnym kształcie zębów – płaski trapez ujemnym kątem natarcia. Pozwala to osiągnąć bezkonkurencyjną jakość i perfekcyjną estetykę obrabianego materiału – bez naderwań i zadziorów. Są idealne do formowania tworzyw sztucznych PCV, pleksiglasu i wszystkich surowców plastikowych o wysokiej gęstości.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów