Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Kategorie produktów
Zakres cen
Maszyny do obróbki metalu

Maszyny do obróbki metalu

Maszyny do obróbki metalu stanowią niezbędne wyposażenie wielu fabryk i zakładów przemysłowych. Obecnie na rynku można znaleźć wiele rodzajów tych urządzeń, jednak należy pamiętać, że różnią się one parametrami i osprzętem. Oznacza to, że do danej pracy należy wybrać odpowiednią maszynę. Doskonale to rozumiemy, dlatego w naszym sklepie znajdują się różne rodzaje maszyn do obróbki metalu, tak aby kupujący mógł bez problemu dobrać najkorzystniejsze rozwiązanie dla siebie. Solidne maszyny do obróbki metalu, które znajdują się w naszej ofercie świetnie sprawdzą się zarówno w profesjonalnym zakładzie przemysłowy, jak i mniejszym warsztacie. Szeroka gama proponowanych urządzeń obejmuje między innymi frezarki do metalu, gilotyny i szlifierki. Dostępne są także profesjonalne prasy krawędziowe hydrauliczne o nacisku nawet 100 ton. Wszystkie oferowane maszyny są w znakomitym stosunku jakości do ceny. Oferowane profesjonalne i wysoko wydajne urządzenia pochodzą zarówno od polskich, jak i zagranicznych renomowanych producentów. Oczywiście w razie potrzeby, służymy pomocą w wyborze maszyny.

Wysokiej jakości frezarki uniwersalne do metalu

Frezarki to urządzenia, które z łatwością radzą sobie z obróbką nawet najtwardszych materiałów. Dzięki profesjonalnym rozwiązaniom takim jak przyśpieszenia posuwów, praca na tych maszynach jest szybka i wydajna. Oferowane w naszym sklepie frezarki uniwersalne do metalu cechują się możliwością płynnego ustawiania posuwów, prostą obsługą i zwartym układem całej konstrukcji. Istnieje również możliwość zastosowania różnorodnego wyposażenia dodatkowego. Frezarki z naszej oferty przeznaczone są przede wszystkim do produkcji mało i średnio seryjnej. Mogą być oczywiście również wykorzystywane w firmach produkcyjnych, warsztatach usługowych, działach utrzymania ruchu czy działach remontowych. Proponowane frezarki do metalu z łatwością poradzą sobie z nawet najbardziej wymagającym rodzajem materiału.

Solidne i wydajne tokarki do metalu

Obecnie wytwarzanie wielu elementów metalowych np. do samochodów, samolotów czy innych środków komunikacji nie byłoby możliwe bez użycia zautomatyzowanych tokarek CNC, tokarek uniwersalnych. Maszyny te oczywiście są niezbędne także w wielu fabrykach czy zakładach przemysłowych. Do warsztatu domowego lub szkolnego, jak również ograniczonego użytku przemysłowego przeznaczone są budżetowe maszyny przemysłowe – tokarki uniwersalne. Urządzenia te posiadają wszystkie podstawowe funkcje i gwarantują komfortową obsługę. W przypadku, gdy wydajność ma szczególne znaczenie, najlepszym rozwiązaniem będą natomiast tokarki, które idealnie sprawdzają się nie tylko w produkcji jednostkowej, ale również w produkcji seryjnej. W ofercie naszego sklepu znajdują się zarówno tokarki do metalu dla początkujących operatorów, jak i doświadczonych pracowników. Oprócz wyżej wymienionych urządzeń, kupujący może wybrać tokarkę karuzelową, która przeznaczona jest do obróbki elementów o znacznej średnicy i relatywnie niewielkiej wysokości. Jeśli chodzi o specyfikację, to maksymalny ciężar obrabianego elementu może sięgać nawet 20 ton. Oczywiście jest to uzależnione od modelu tokarki karuzelowej.

Maszyny do obróbki metalu – szeroki wybór w naszym sklepie

W naszym sklepie można znaleźć wiele rodzajów maszyn do obróbki metalu oraz inne maszyny stolarskie używane. Oferujemy również pomoc przy wyborze konkretnego urządzenia, gwarantując jednocześnie fachowe doradztwo produktowe poparte wieloletnim doświadczenie w branży maszyn stolarskich. Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty już teraz!

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów