Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

Rozwiń

Frezarka karuzelowa

15 000  NETTO
Frezarka karuzelowa  

Frezarka karuzelowa OFEC

15 000  NETTO
Frezarka karuzelowa OFEC średnica robocza min/max: 140/1500 mm wysokość frezowania max: 120 mm silnik o mocy 5,5 kw docisk pneumatyczny

Frezarki karuzelowe są wykorzystywane w wielu zakładach stolarskich. To niezwykle ważny element profesjonalnej stolarni, która chce oferować swoim klientom lepsze i bardziej precyzyjne produkty, które będą wykonywane w krótszym czasie. Ten rodzaj elektronarzędzi wpływa szczególnie na profesjonalizację oraz szybkość i masowość działania w danym zakładzie.

Dlaczego powinieneś wybrać ofertę z naszego sklepu?

Dbamy o jakość przygotowywanych przez nas produktów, dlatego wiemy, że od produktów stolarskich zależy działanie zakładu. Sprawdzamy wszystkie maszyny, które oferujemy naszym klientom, dzięki czemu łatwiej jest nam rekomendować poszczególne elektronarzędzia. Do tego współpracujemy z najlepszymi dostawcami na rynku, bo wiemy, że od tego zależy nie tylko sposób produkcji oraz jej szybkość, ale także bezpieczeństwo. Zadbaj o wyposażenie warsztatu stolarskiego wraz z naszymi produktami z najwyższej półki.

Do czego można wykorzystać frezarki karuzelowe?

Maszyny w formie frezarek karuzelowych do stolarni są przeznaczone do masowego frezowania zewnętrznego lub wewnętrznego przedmiotów na całym ich obwodzie. Można je wykorzystać także do jednoczesnego frezowania jednego boku kilku elementów krzywoliniowych. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko wtedy, gdy potrzebujesz profesjonalnego frezowania, ale także w przypadku zastosowania w amatorskim zakładzie.
Jednak najczęściej frezarki tego typu są stosowane w fabrykach mebli, krzeseł i w zakładach produkujących seryjnie drewniane karoserie. Jeśli chodzi o kwestię działania, to obrabiany element jest układany na wzorniku i mocowany na stole tarczą dociskową. Ramię wrzeciona jest dociskane ręcznie lub pod działaniem ciężaru zawieszonego na lince do elementu, wskutek czego pierścień oporowy opiera się o bok wzornika. Warto przekonać się, że w tej kategorii znajdziesz tylko najlepsze rozwiązania oraz nowoczesne modele tego rodzaju frezarek.

Frezarka karuzelowa do drewna i jej zastosowanie

Nasze frezarki są zautomatyzowane i można je wykorzystywać zarówno w małych warsztatach, jak i profesjonalnych zakładach stolarskich. Po ułożeniu elementu na stole obrabiarkę uruchamia się przyciskiem sterowniczym, który powoduje jednoczesne zaciśnięcie się elementu, włączenie ruchu obrotowego stołu i dociśnięcie wrzeciona, do elementu. Po wykonaniu pełnego obrotu stół zatrzymuje się, wrzeciono zostaje odsunięte, a zacisk elementu zwolniony.
Proces obsługi jest dość prosty, jednak trzeba uważać podczas wykonywania frezów. Urządzenia, która znajdziesz w naszym sklepie są produktami sprawdzonymi i ze specjalnymi atestami, które sprawiają, że możesz ich używać w profesjonalnym zakładzie stolarskim. Dzięki temu masz pewność, że wybierasz produkt bezpieczny, dzięki któremu zadbasz o przepisy BHP. Pamiętaj, by osoba posługująca się frezarką karuzelową do obróbki drewna przeszła właściwie szkolenie i miała odpowiednie umiejętności i wiedzę do tego.

Wybierz naszą ofertę i skorzystaj z pomocy

W przypadku pytań służymy fachową pomocą i doradztwem. Nasz sklep jest otwarty na wszelkie pytania ze strony naszych klientów, a nasi fachowcy zajmą się także doborem odpowiedniego elektronarzędzia do Twojego zakładu stolarskiego. Chcemy, by nasi klienci otrzymywali nie tylko najlepsze produkty dostępne na rynku, ale także pomoc doradców, dzięki czemu łatwiej i szybciej wyposażą swoje zakłady w najlepszy sprzęt. Sprawdź także inne kategorie naszego sklepu i przekonaj się, że w naszym asortymencie znajdziesz najlepsze rozwiązania.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie: