Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Kategorie produktów
Zakres cen
Grubościówki

Grubościówka SCM S520

25 000 

Grubościówka SP 400

12 000 

Grubościówka SCM S520

27 800 

Grubościówka Casadei R510

13 000 

Grubościówka Guilliet LKT 630

30 000 

Grubościówka SCM S520

23 000 

Grubościówka SCM S630 Class

61 000 

[sprzedane]Grubościówka SCM S630K

[sprzedane]Strugarka dwustronna A.Costa

[sprzedane]Grubościówka SCM S630 TERSA

[sprzedane]Grubościówka Casadei R51H3

[sprzedane]Strugarka dwustronna Weinig Uniplan

[sprzedane]Strugarka dwustronna z wielopiłą KUPFERMUHLE

[sprzedane]Grubościówka SCM S630K

Strugarka i grubościówka używana – używana strugarko grubościówka do drewna!

Grubościówka, znana także pod nazwami „strugarko-grubościówka” oraz „strugarka grubiarka używane” to urządzenie z wszechstronnymi zastosowaniami. Idealnie sprawdzi się w zaawansowanych zakładach rzemieślniczych, jak i przydomowym warsztacie.  Maszyna w zakładzie stolarskim służy do obróbki twardego, a także miękkiego drewna. Najpopularniejszymi powierzchniami podatnymi obróbce grubościówki są listwy, belki i deski. Maszyna ta jest bardzo uniwersalna, gdyż pełni funkcję zarówno wyrówniarki, pilarki oraz frezarki do drewna. Głównym zadaniem grubościówki jest modyfikacja wspomnianej w nazwie grubości danej powierzchni poprzez dobór odpowiedniego kąta pracy (od 90 do 45 stopni), dzięki czemu jesteśmy w stanie w pełni kontrolować swój sprzęt.

Używana grubościówka do drewna wysokiej jakości

Najnowsze modele oferują czterostronne wały nożowe, które odpowiadają za równoczesne struganie i profilowanie drewna. Strugarka grubościówka używana gwarantuje najwyższy poziom precyzji a zarazem przyjemność z ich użytkowania, przez co Twoja praca będzie o wiele bardziej komfortowa. Istnieją różnorodne akcesoria, które wzbogacą osiągi naszej grubościówki. Jesteśmy w stanie zakupić między innymi: przyrząd do ustawiania noży, dłutarkę, przyssawkę wiertarską, dodatkowy odciąg wiórów czy nawet wózek, ułatwiający transport urządzenia. Nasze urządzenia wyposażone są także w innowacyjny mechanizm, zabezpieczający Twój sprzęt przed niespodziewanym odrzutem. Ponadto grubościówki te słyną z wysokiej oraz niezawodnej mocy silnika, który sprosta każdemu trudnemu zadaniu.

Grubiarka i wyrówniarka do warsztatu stolarskiego

Wyrówniarko grubościówka używane, pomaga w uzyskaniu gładkości pojedynczej powierzchni lub dwóch prostopadłych do siebie płaszczyzn. Sprawnie szlifuje oraz usuwa nieestetyczne i utrudniające dalszą pracę z materiałem uwypuklenia. Uzyskujemy w ten sposób idealnie wyrównany materiał gotowy do dalszej obróbki, w której posłuży nam kolejny przyrząd, czyli grubościówka do drewna używana. Zadaniem grubiarki jest nadanie surowcowi pożądanej grubości. Najczęściej jednak oba urządzenia spotkamy w formie jednej maszyny. Wówczas cały proces jest szybszy i efektywniejszy, szczególnie przy większych ilościach drewna do przetworzenia. Nowoczesne obrabiarki pozwalają na jednoczesną obróbkę surowca drzewnego w 1, 2, a nawet 4 płaszczyznach. Takie urządzenia, stanowiące podstawę wyposażenia profesjonalnego zakładu stolarskiego, znajdziesz również w naszej szerokiej ofercie. Spełnią one oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników z branży. Używana grubościówka do drewna to sprzęt dla najbardziej wymagających majstrów! Są przeznaczone zarówno do obróbki drewna miękkiego, jak i twardego.

Wyrówniarko-grubościówka do obróbki drewna

Profesjonalna maszyna stolarska, jaką stanowi wyrówniarko-grubościówka, należy do jednej z najszerszych grup produktowych w naszym sklepie. Warto kupić ten towar właśnie u nas. Oferowane przez nas grubiarki do warsztatu stolarskiego są precyzyjne, solidnie wykonane z najwyższej jakości materiałów, a zarazem spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa. Pomagają przygotować materiał do dalszych etapów obróbki, tj. formowania, nawiercania i profilowania. Są niezbędne w procesie produkcji podłóg i boazerii, a także elementów małej architektury ogrodowej, drewnianych schodów i okiennic. Ich jakość doceniają zarówno profesjonaliści z branży produkcji wielkoseryjnej, jak i hobbystyczni majsterkowicze. Znajdziesz tutaj strugarki obsługujące różne napięcia (230 V oraz 400 V) o niezwykle trwałej i mocnej, żeliwnej konstrukcji, która jest gwarancją niezawodności. Dodatkowe zastosowanie kilku noży zamontowanych na wałku pozwala uzyskać bardzo wysoką dokładność przy jednoczesnej redukcji hałasu i wibracji. Każda wyrówniarko-grubościówka została przetestowana zgodnie z międzynarodowymi normami. W naszym sklepie internetowym znajdziesz najlepsza grubościówkę do drewna używana.

Grubościówka używana do zakładu stolarskiego charakteryzuje się wysoką niezawodnością, łatwością obsługi, szybkością regulacji i dużą wydajnością. Jeżeli potrzebujesz sprzętu, który spełni wymagania klasy przemysłowej i ma możliwości rozszerzenia funkcjonalności o dodatkowe wyposażenie – zapraszamy do kontaktu!

Grubościówka do drewna – co to jest?

Strugarki do drewna grubościówki używane to urządzenie służące do obróbki drewnianych płaszczyzn. Przy jej pomocy bez problemu poradzimy sobie zarówno z miękkim, jak i twardym drewnem. Istota działania grubościówki jest nadzwyczaj prosta. Docelowy materiał jest przekazywany na wcześniej ustawione noże skrawające, które usuwają nadmiar materiału. Dodatkowo dzięki niesamowitej precyzji jesteśmy w stanie uzyskać efekt, którego nie da nam żadne inne urządzenie tego typu.

Ile kosztuje grubościówka do drewna?

Ceny grubościówek zaczynają się od 12 000 zł, a kończą na 61 000 zł. Koszt maszyny uzależniony jest od stopnia jej zaawansowania oraz innych czynników wpływających na cenę. W zależności od potrzeb warto wybrać taką maszynę, która spełni oczekiwania. W przypadku pytań oraz niepewności, nasi eksperci doradzą jaka maszyna będzie odpowiednia. Grubościówka to maszyna, która posłuży wiele lat oraz ułatwi pracę, dlatego warto zainwestować w to rozwiązanie.

Jakie zastosowanie ma grubościówka?

Grubościówki używane to uniwersalne urządzenie o szerokim wachlarzu zastosowań. Maszynę używa się przede wszystkim to zmieniania grubości drewna, jak sama nazwa wskazuje. Oprócz tego grubościówka pełni też funkcję wyrówniarki, pilarki i frezarki. Dzięki szerokiemu zastosowaniu świetnie sprawdzi się w profesjonalnych zakładach stolarskich, jak i w domowych okolicznościach. Grubościówka służy do obrabiania listew, belek oraz desek.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów