Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

Rozwiń
Zamknij

Grubościówka BAUERLE DS 63

9 500  NETTO
Grubościówka Bauerle szerokość robocza 630 mm wysokość prześwitu 200 mm wał 2 noże silnik napędzający 4,4 kw 2 rolki w

Grubościówka Casadei HF 830 mm

20 000  NETTO
Grubościówka Casadei HF 830 szerokość robocza 830 mm wysokość robocza 240 mm wał 6 nożowy średnica wału 160 mm wał
Zamknij

Grubościówka do surowego drewna Kupfer muhle 1250 mm

38 000  NETTO
Grubościówka do surowego drewna Niemieckiej produkcji Kupfer Muhle szerokość robocza 1250 mm wysokość prześwitu 150 mm silnik napędzający wał główny

Grubościówka SAC RS 63

18 000  NETTO
Grubościówka SAC RS 63 wymiar stołu roboczego 1050 x 630 mm szerokość robocza 630 mm wysokość min/max – 3/250 mm

Grubościówka SCM S 630 Class

Maszyna nowa: Grubościówka SCM S 630 Class Szerokość robocza 630 mm wymiar stołu roboczego 640×1000 mm wysokość robocza min/max: 3,5/300
Zamknij

Strugarka dwustronna TOS SVITAVY FWD- 80

20 000  NETTO
Strugarka dwustronna TOS SVITAVY FWD- 80 szerokość strugania 800 mm wysokość strugania 160 mm wały 4 nożowe silnik wału dolnego

Grubościówka, znana także pod nazwami „strugarko-grubościówka” oraz „strugarka grubiarka” to urządzenie z wszechstronnymi zastosowaniami. Idealnie sprawdzi się w zaawansowanych zakładach rzemieślniczych, jak i przydomowym warsztacie. Służy do obróbki twardego, a także miękkiego drewna. Najpopularniejszymi powierzchniami podatnymi obróbce grubościówki są listwy, belki i deski. Maszyna ta jest bardzo uniwersalna, gdyż pełni funkcję zarówno wyrówniarki, pilarki oraz frezarki. Głównym zadaniem grubościówki jest modyfikacja wspomnianej w nazwie grubości danej powierzchni poprzez dobór odpowiedniego kąta pracy (od 90 do 45 stopni), dzięki czemu jesteśmy w stanie w pełni kontrolować swój sprzęt.

Grubościówka do drewna wysokiej jakości

Najnowsze modele oferują czterostronne wały nożowe, które odpowiadają za równoczesne struganie i profilowanie drewna. Nasze produkty gwarantują najwyższy poziom precyzji a zarazem przyjemność z ich użytkowania, przez co Twoja praca będzie o wiele bardziej komfortowa. Istnieją różnorodne akcesoria, które wzbogacą osiągi naszej grubościówki. Jesteśmy w stanie zakupić między innymi: przyrząd do ustawiania noży, dłutarkę, przyssawkę wiertarską, dodatkowy odciąg wiórów czy nawet wózek, ułatwiający transport urządzenia. Nasze urządzenia wyposażone są także w innowacyjny mechanizm, zabezpieczający Twój sprzęt przed niespodziewanym odrzutem. Ponadto grubościówki te słyną z wysokiej oraz niezawodnej mocy silnika, który sprosta każdemu trudnemu zadaniu.

Grubiarka i wyrówniarka do warsztatu stolarskiego

Narzędzie, jakim jest wyrówniarka, pomaga w uzyskaniu gładkości pojedynczej powierzchni lub dwóch prostopadłych do siebie płaszczyzn. Sprawnie szlifuje oraz usuwa nieestetyczne i utrudniające dalszą pracę z materiałem uwypuklenia. Uzyskujemy w ten sposób idealnie wyrównany materiał gotowy do dalszej obróbki, w której posłuży nam kolejny przyrząd, czyli grubościówka do drewna. Zadaniem grubiarki jest nadanie surowcowi pożądanej grubości. Najczęściej jednak oba urządzenia spotkamy w formie jednej maszyny. Wówczas cały proces jest szybszy i efektywniejszy, szczególnie przy większych ilościach drewna do przetworzenia. Nowoczesne obrabiarki pozwalają na jednoczesną obróbkę surowca drzewnego w 1, 2, a nawet 4 płaszczyznach. Takie urządzenia, stanowiące podstawę wyposażenia profesjonalnego zakładu stolarskiego, znajdziesz również w naszej szerokiej ofercie. Spełnią one oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników z branży. Są przeznaczone zarówno do obróbki drewna miękkiego, jak i twardego.

Wyrówniarko-grubościówka do obróbki drewna

Profesjonalna maszyna stolarska, jaką stanowi wyrówniarko-grubościówka, należy do jednej z najszerszych grup produktowych w naszym sklepie. Warto kupić ten towar właśnie u nas. Oferowane przez nas grubiarki do warsztatu stolarskiego są precyzyjne, solidnie wykonane z najwyższej jakości materiałów, a zarazem spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa. Pomagają przygotować materiał do dalszych etapów obróbki, tj. formowania, nawiercania i profilowania. Są niezbędne w procesie produkcji podłóg i boazerii, a także elementów małej architektury ogrodowej, drewnianych schodów i okiennic. Ich jakość doceniają zarówno profesjonaliści z branży produkcji wielkoseryjnej, jak i hobbystyczni majsterkowicze. Znajdziesz tutaj strugarki obsługujące różne napięcia (230 V oraz 400 V) o niezwykle trwałej i mocnej, żeliwnej konstrukcji, która jest gwarancją niezawodności. Dodatkowe zastosowanie kilku noży zamontowanych na wałku pozwala uzyskać bardzo wysoką dokładność przy jednoczesnej redukcji hałasu i wibracji. Każda wyrówniarko-grubościówka została przetestowana zgodnie z międzynarodowymi normami.

Oferujemy grubiarki do zakładu stolarskiego charakteryzujące się wysoką niezawodnością, łatwością obsługi, szybkością regulacji i dużą wydajnością. Jeżeli potrzebujesz sprzętu, który spełni wymagania klasy przemysłowej i ma możliwości rozszerzenia funkcjonalności o dodatkowe wyposażenie – zapraszamy do kontaktu!