Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone Skontaktuj sięz nami: +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

Kategorie produktów
Frezarki: Poprzeczne

Frezarki poprzeczne

Maszyny stolarskie w formie frezarek poprzecznych to grupa urządzeń należąca do stołowych frezarek górnowrzecionowych służących do obróbki różnego typu drewna. Oferowane w naszym sklepie maszyny tego rodzaju umożliwiają szczególnie precyzyjną obróbkę przedmiotów drewnianych, w skład której wchodzi żłobienie, rowkowanie, fazowanie, okrawanie oraz rozcinanie. Proponowane używane frezarki poprzeczne doskonale sprawdzają się podczas obróbki niewielkich przedmiotów wykonanych z drewna oraz długich elementów. Przy użyciu tych maszyn stolarskich możliwe jest również precyzyjne frezowanie przedmiotów wraz z ich bocznymi powierzchniami.

Frezarki poprzeczne używane

W ofercie naszego sklepu znajdują się solidne i w pełni sprawne frezarki poprzeczne używane. Można je wyposażyć w różnego rodzaju dodatkowe wrzeciona, umożliwiające wykonywanie dodatkowych czynności, takich jak rowkowanie czy żłobienia ozdobne. Warto pamiętać, aby dopasować rodzaj końcówek do rodzaju produkcji w danym zakładzie, po to by maksymalnie wykorzystać możliwości danej frezarki poprzecznej. Urządzenie te różnią się między sobą wielkością stołu, która z kolei określa maksymalną wielkość przedmiotów, które mogą być na niej obrabiane. Nasze frezarki poprzeczne różnią się także oferowaną mocą silnika, która wpływa między innymi na szybkość frezowania na danym urządzeniu. Planując zakup urządzenia używanego warto brać pod uwagę stan maszyny i jej parametry, a także renomę producenta, gdyż znane firmy z reguły dbają o bezawaryjność oraz wysoką jakość oferowanych maszyn.

Zalety frezarek poprzecznych

Główną zaletą frezarki poprzecznej jest duża dokładność frezowania bocznych powierzchni. Poza tym, należy wymienić także możliwość przesuwu obrabianego elementu w różnych kierunkach, która pozytywnie wpływa na jakość pracy i wygodę obsługi maszyny. Oferowane przez nas tego rodzaju maszyny to uniwersalne urządzenia, często stosowane w przemyśle meblarskim, dlatego można je użytkować zarówno w dużych zakładach produkujących meble, jak i mniejszych warsztatach stolarskich. Zastosowanie do tego celu frezarek poprzecznych umożliwia precyzyjne i dokładne wykonanie żłobień, a także obrabianie powierzchni bocznych. W naszej ofercie oprócz maszyn, znajdują się także profesjonalne akcesoria, wspomagające obróbkę drewna w zakładzie stolarskim lub warsztacie. Jeśli więc szukasz profesjonalnej frezarki poprzecznej lub innej maszyny stolarskiej używanej, sprawdź ofertę naszych produktów lub skontaktuj się z nami w celu dopasowania najlepszego rozwiązania.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Koszyk